Військова майстерність вермахту і ЧА

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем FourA, 18 гру 2010.

  1. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Ну на мою дочь в которой есть и польская и украинская и русская кровь и "покоренных" народов Сибири - геноцид не повлиял. Юыли там и ссыльные, как вы понимаете. И те что голод (Голодомор) пережили. Ее образование - это заслуга моя и моей жены, а также способностей, что достались от природы и ее труд.
    И украинский язык она отлично знает. :)

    Второе. Ни один заслуживаюший уважения историк не станет приводить данные, не проверенные перекрестно по разным источникам.

    Пока лучше нет, эти самые лучщие. Я надесь придет время и вы начнете свои приводить... Но судя по всему как только влияние геноцида закончится.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ви ж не про себе..?
    Нема в совдепії доріг, є тільки напрямки (с)
    І цифр нема, бо їх достовірністю ніхто не переймався. Переймалися збереженням власного життя, бо за правду "усували". Скільки українців мобілізували і кинули під танки, не рахуючи, не реєструючи? Знаєте?
    І ніхто того не взнає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Вот ссылки отсюда.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Extermination_of_Soviet_prisoners_of_war_by_Nazi_Germany
    В конце приведены источники. Специально опять взял опять не на русском. Около 3.5 миллиона пленных из ЧА уничтожено в немецких концлагерях. Это тоже по классификации считаются военными потери.
    Потери в сов лагерях пленных немцев ни в какое сравнение не идут.
    Я надеюсь вы сможете посчитать, каково было бы соотношение военных потерь Германии и СССР если бы потери в лагерях были бы одни и те же ?

    Да, немцы конечно были более западно-воспитанны и относились к славянам очень доброжелательно. Цифры свидчаит

    И теперь как вы понимаете цифры военных потерь на Западном фронте совсем не из советских источников. Я надеюсь, это-то понятно ?

    Так у них выше соотношение потерь, чем на Восточном фронте не в пользу Западной коалиции. Возможную причину я приводил. В 1941 году и до конца 1943 основная промышленность Европы работала на его и армиии его союзников. Кто в Европе остался ?

    Англия, а США за океаном....

    ---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ----------

    1. Так вы и не знаете, ну и придумывать не надо.

    а) Нет цифр-собирайте
    б) Есть предварительные цифры- есть предварительные выводы, есть направления в которых надо цифры пособирать, чтоб уточнить выводы.
    в) ЕСть уточненные цифры - есть уточненные выводы
    г) ПРи определенных условиях становится понятно, что порядок цифр описывает полную картину и дальнейшее уточнение не требуется

    2. Ну сбережением власного життя не все переймалися. Часть вот свои труды писали, эпохальные. Вот читал я OUN-UPA.org.

    Вот скажите, Левандивка, зачем они фигню писали про чаны, в которых в подвалах НКВД варили, ну и еще всякие ужастики (даже приводить противно). Ну пусть кто-то попробует варить у себя в подвале свиней в больших чанах...

    Кроме неврозов у детей ничего не будет, а правды в этом нет... Любую хорошую идею можно враньем испоганить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Чому досі в підпис собі не поставили як стабільне пояснення-кредо своїх дописів?

    А я не читав, як і комсомолійскую правду.

    Пропозиція у коледжі в підвалі варити - шал, але...
    Є "перехресна підтверджена інформація" (с) про розчленування у тюрмі НКВД Дрогобича (на території Педагогічного). І свідчення в'язнів про "казани", і акти ексгумацій є, і самі казани. Задокументовано! Не відмажете(-ся)!

    а/ Українській державі воно не потрібно
    б/ унеможливлено державою і законодавством (див. п. а)
    в/ нема
    г/ демагогія, з метою (?) зневажити збором цифр

    ---------- Додано в 08:25 ---------- Попередній допис був написаний в 08:08 ----------

    Так, німці педантично документували і зберігали цифри й матеріали. Тому й експонуються концтабірні стоси людського волосся і печі.
    А совєти навпаки, намагалися применшити втрати, приховати злочини, бо конфліктувало з офіційною "політикою партії".
    2 дні тому мав розмову з сином червоноармійця франківського: у 44-му батька забрали до ЧА, загибель бачили (повідомили) його знайомі. А документального підтвердження мобілізації та смерті нема і не буде! Не документували і не підрахуєте.
    Бо совєцькій державі було начхати на людське життя власних громадян!
    Зараз позиція влади аналогічна, змінилася мало.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я хочу сказать, что у наступающих потери всегда выше - это общее место в военной науке. А КА наступала куда больше - чем вермахт. Немцы прошли от границы - до Москвы и Сталинграда, а КА наступала оттуда - до Берлина :)
    Кстати - как и союзники.
    А что до войны на два фронта - кто им доктор? ;)

    ---------- Додано в 08:41 ---------- Попередній допис був написаний в 08:37 ----------

    я привел ссылки - хотя бы загляните, почитайте - как определялись потери. Голословно рассуждать с ученым видом... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Дякую щиро... :)
    В неділю прийшла сусідка, СЄ, запрошувала піти послухати.
    Продовжувати..? Чи знаєте, чому не пішов?

    ЗІ: до цифр і обчислень ставлюся з математичної точки зору: "цифра або є (точна, +-), або нима!"
    В нашому випадку про цифри не обговорюватиму... до їх появи.
    У нас "залежить, хто рахує..." (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    "Дорогая бабушка, миленькая бабушка! Опять я не умер. Это не в тот раз, про который я тебе уже писал. Я умираю много раз. Ты у меня осталась одна на свете, и я у тебя один. Твой внук."

    Знаєте, хто писав? Гарік Ягода, внук наркома Ягоди, котрого репресували. І не тільки його - 15 його родичів, включно сестер і чоловіків було розстріляно чи вислано. А це родина соратника. Життя звичайних людей не мало взагалі жодної ціни.
    Така є і з стрийської тюрми. Я там була, ще до початку розкопок, в 90му.
    http://stryi.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=659&Itemid=2

    Це не вигадки, це факти з архівів, в тому числі з НКВД. Фонд П 5003, опис 1, справа 7.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Це теж не просте питання...Питання в тому, хто винен в смерті цих військовополонених? Всі звинувачують німців і це правильно, але неможливо замовчувати ролі в цьому Сталіна, який назвав всіх військовополонених зрадниками і полишив їх без допомоги через Червоний хрест...Німці навіть за великого бажання (якого в них, звичайно, не було) не могли забезпечити полоненим достатній рівень для виживання через обмеженість власних ресурсів і морську блокаду...Окрім того полонених треба було ще й захопити...А суперечка якраз і виникла з приводу того, що радянське керівництво завалило супротивника трупами...Так ось ці померлі полонені і входять в число тих, чиїми тілами СРСР завалив Німеччину.

    ---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:49 ----------

    Так парадокс заключається в тому, що в 1941 році наступаючий вермахт поніс втрат в рази менше, ніж "героічно обороняющієся совєтскіє войска"!!!;) Таке ж було і в 1942 році...А от коли почала наступати радянська армія, то правило 1:3 почало виконуватись, як і належить.:sad:
    Як і у них, бо німці дійсно відчайдушно оборонялись...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Тем - ценнее Победа. Завоеванная у сильного и умелого врага.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    То для західних союзників, бо вони воювали проти супротивника, зберігаючі як можна своїх людей і не жаліючі тисяч і тисяч бомб і снарядів на голови німців... Для народів СРСР ця перемога не принесла ніякого покращення...Відродження почалося лише за хрущовської "відлиги", недаром з цієї епохи почалося все те добре і світле, що так запало в душі і мізкі "совків", напроч витіснивши жахливу пам'ять про сталінські часи...Ось після цієї "відлиги" і почали створювати міф про ВВВ, ідеалізуючі і прикрашаючі події...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Чем растекаться мыслию по древу - написали бы прямо - к сожалению немцы проиграли - а на них ставили (и помогали им) ОУНовцы... А значит - и они проиграли тоже...
    Ну - не на тех поставил вождь ОУН. Вот ТАКая незадача...
    Вы уж простите моих родственников - воевавших в КА - что победили. Они же не знали, что через 65 лет после этого им будут ставить эту победу в вину... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Я б написав краще так: "На жаль нелюдський режим в Німеччині проводив таку імперську і расистську політику, що його поразка стала неминучою, а Україна втратила ще один шанс на здобуття незалежності..."
    Кого маєте на увазі? Мельника чи Бандеру?;)
    Вони навіть і гадки не мали, що переможці будуть жебракувати у переможених, що діти тих, хто гнав їх на забій, як худобу, ошукають їхніх дітей, позбавивши жалюгідних збережень і будуть називати їх лохами... Та й перемога Ваших рідних заключається в тому, що їм пощастило вижити...

    Всі інші дівіденти від перемоги, загарбала комуністична влада, отримавши ресурс для подальшого впровадження експерименту над країною і людьми, поглиблюючі провалля між рівнем життя в розвинутих країнах і в совкє, зомбуючі населення, лишаючі його можливості думати адекватно...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    А что - есть принципиальная разница? Не брали рейхсмарки - за отправку своих сторонников в немецкую армию?

    Победа - и в том, что я живу, и мои дети - и внуки. И вы - тоже - кстати - живете именно благодаря им. А рассуждение о уровне жизни - инетесны - если не иметь в виду, что по планам шикельгрубера Украина предназначалась для заселения "арийцами" - с уничтожением "неодчеловеков" (не сомневайтесь - вы тоже были бы в их числе)....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. - не факт. Особо старательным после стерилизации вполне могли бы и разрешить стараться дальше. Работёнка нашлась бы.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Та що Ви кажете? Мій батько і мати жили в окупації...Батько так за всю війну німців побачив лише в 1941 році, коли вони проходили через село...Більше вони там не з'являлись... Матері було лише 6 років, коли німці прийшли в Сталіно..В їхній хаті на постої жив офіцер з літнім ординарцем...Він, за спогадами мами, ніколи їх не ображав і ділився харчами....А літній ординарець взагалі балував дітей, бо з тугою згадував свою жінку і дітей...
    Не знаю, що там вийшло б у Гітлера, який постійно відчував нестачу в робочих руках...Але Сталін непогано провів операцію по знищенню українських унтерменшей і заселенню їх домівок москаликами з Нечорнозем'я...Таке саме він втнув і з татарами, і з українським німцями et cetera, et cetera.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    В расстрелы верю, в четвертование нет. Я писал об этом. Второе - ненужная потеря времени накануне срочной эвакуации.То же самое и с чанами, в которых варили.

    О чанах я тоже писал. Я же говорю, попробуйте, дрова, вода, ждешь пока закипит, огоромные чаны...Как описано ? 4-5 человек ?
    Долго, неэффективно...Как бы ни была жестока власть - это маловероятно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Мощно задвинул! /Хрюн Моржов/
    Станіславський, ітіть...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Слава Йсу - благодаря и моим родственникам - ничего у него - не вышло.

    А чего - собственно? Вешать - или колесовать - или в чанах варить - это на публику, на площадях представление... Не эффективные и медленные методы. Немцы - и от расстрелов отказывались - то газенвагены - то газовые камеры. Быстро и массово.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Так то воно так...Тільки українцям радіти нема з чого. Що не вийшло у Гітлера, вийшло у москалів:sad:...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Как -то в планах гитлера - увеличивать численность населения Украины - и вправду - не было. Исключительно - у "москалей" - что они и делали - по мере сил. Аж до своего последнего часа. После чего - мы - в точном соответствии с желанием "отречемся от старого мира" ( и - как вы указали - в точном соответствии с современными тенденциями евро-атлантической цивилизации) стали вымирать... За 20 лет потеряли людей больше, чем от Голодомора...
     
а де твій аватар? :)