1. Грошей на війну та пропаганду рф не вистачає. Мінфін росії запропонував скоротити витрати за держпрограмами на 1,6 трлн. рублів 2. Уряд рф скасував пільги для населення на підключення до електромереж. Раніше росіяни платили 550 рублів за 15 кіловат, тепер мінімальна ставка становитиме 3 000 за один кіловат, а з 2024 року - 5 000. Для інвалідів, незаможних та багатодітних плата зросте у 27 разів, до однієї тисячі рублів за кіловат. Крім цього, з 2023 року ставку почнуть індексувати за промисловою інфляцією, яка, наприклад, у 2021 році була 28,5%. Ціни на підключення до 150 кіловат будуть підвищені для малого та середнього бізнесу, який також зобов'яжуть оплачувати будівництво нових мереж до об'єкту. У 2023 році аналогічне чекає великий бізнес (понад 150 кіловат). 3. Дані про зовнішню торгівлю росії засекретять. Комітет Держдуми з економічної політики схвалив поняття «контрсанкційна інформація» - відомості про скоєні або заплановані угоди у зовнішньоекономічній діяльності (ЗЕД-угодах). Пропонують обмежити поширення «контрсанкційної інформації» серед невизначеного кола осіб, у тому числі через ЗМІ та Інтернет - щоб ховати оборудки з рашистами різних колаборантів. Бо контакти з убивцями стають дедалі токсичнішими. 4. Aвіакомпанії рф почали стикатися з відмовою російської національної перестрахувальної компанії покривати ризики, пов'язані з техобслуговуванням літаків. Це сталося після припинення підтримки російської авіагалузі західними виробниками, включаючи Airbus та Boeing. 5. На росії втрачає рентабельність ріелторськийбізнес. Обвалився попит на житло, що призвело до скорочення рентабельності агентств з купівлі-продажу нерухомості. Власники поспішають розпродати свої компанії - кількість таких оголошень за рік зросла в 2,5 рази.
Колонии? Никакой мобилизации нет, а вы сами себе лапшу на уши вешаете. Скрытая, техническая, сейчас вот по колониям. Какую ещё придумаете?В эпоху интернета скрыть мобилизацию принципиально невозможно. Это понимает любой школьник.
висерами. Коренева голосна випадає, значить "е": висратися - висери. Чергування Е з И, правопис ненаголошених Е та И (загальні правила)
Я також Вас попрошу не реагувати на дописи Ніхтферштейна. Це - очевидний троль. А модератори, які його не банять - гамнюки.
Міністри закордонних справ G7 – Великобританія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція та Японія – не взяли участь в офіційній вечері в рамках зустрічі глав зовнішньополітичних відомств Групи двадцяти (G20) на Балі. ▪️Глава МЗС Японії Йосімаса Хаясі "вважав недоречною" участь у вечері, оскільки на ньому був присутній Сергій Лаврів. Грустной лошадью та його погоничем гидує весь цивілізований світ.
"Германия не может "обирать" собственную армию, поэтому не будет поставлять Украине больше военной техники" - министр обороны страны Кристине Ламбрехт. Если б знали вы, как мне дороги Подмосковные вечера.
Я вас попрошу не влезать в чужую беседу. Тролль, который общается вежливей всех, это нонсенс. Вам лечиться надо.
Приятно, что вы считаете НАТО вражеским блоком. А кто тогда напал на Югославию два раза? На Ирак? На Ливию? На Сирию? Китай что ли?
"Вражеское НАТО" - сарказм. Мілошевич, Хуссейн, Кадафі - не диктатори, вівші агресію щодо держав-сусідів, несправедливо проти них боролись? Будь Хорватія "во вражеском НАТЕ", напав би на них Мілошевич?
Саудовская Аравия, Кувейт, ОАЭ, Бахрейн, Оман, Иордания, Катар - всё диктатуры. Где бомбардировки НАТО этих стран?
Напад був після проголошення незалежності і виходу з Югославії, майже як Чечня. Напад на Саудівську Аравію? Вже писклява скалозуба скабєюшка підбила 1000 Байрактарів.
У вас странная логика, если лидеры были диктоторы, то НАТО нападать можно и это не считается агрессией. Я вам привожу пример диктаторов, но их НАТО не бомбит. Почему, вы объяснить не можете. Кстати, Россия тоже сейчас считает, что она защищается.