Війна Росії проти України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Slav, 22 лют 2022.

  1. Спочатку чотири новини останніх двох днів. дві відкриті, дві будуть відкриті згодом.

    1. Франція передасть Україні літаки "Міраж" - 2000 до кінця березня наступного року. До того строку українські льотчики та обслуговуючий персонал закінчать навчання. (Згадую як мене один колишній військовий на ФБ на моїй проксі-сторінці обізвав фейкометом та фантазером у травні місяці коли я розповів про направлення до Франції на навчання групи українських льотчиків - "Немає офіційних повідомлень - ти брешеш як дихаєш"!)
    2. Президент Макрон буде лобіювати продаж Україні у середній перспективі (15 років) літаків "Рафал" та пріоритетне місце нашої Держави у черзі за цими літаками. (Тут пряма далеко перспективна конкуренція з США та Швецією за частку українського ринку літаків).
    3. Великобританія повідомила про виділення Україні 4,5 мільярдів доларів на закупівлю британської зброї. Номенклатуру буде визначати Україна.
    4.Французько-німецький холдинг оборонної промисловості KNDS, що виробляє танки "Лерпард" і гаубиці Caesar, відкрив дочірнє підприємство в Києві Це відкрита частина. Закрита - на
    Міжнародному форумі оборонних індустрій DFNC2 у Києві було підписано 16 договорів про наміри та 4 договори про створення спільних підприємств та відкриття дочірніх кампанії іноземних зброярів в Україні. Основні зброярі з США, Франції, Чехії, Данії, Італії та Великобританії. Вищезгаданий концерн підписав договір про наміри побудувати в Україні окрім побудови заводу який буде ремонтувати та обслуговувати надану техніку завод з її виробництва. протягом наступних двох років.

    Коли я кажу що українців розводять як дешевих лохів, вибачте за плінтусну термінологію, стверджуючі що "Поганий Захід" не дає нам необхідну зброю, коли я на пальцях довожу що ані у Європейських країн, ані у США НЕМАЄ необхідної для нашої Перемоги зброї, коли криком кричу що Президент України БРЕШЕ та переводить стрілки на союзників цинічно роблячи саме їх винними у власних стратегічних прорахунках, то мені одразу кажуть що я це кажу бо сам американський запроданець. Міністр Оборони Британії Леммі теж бреше коли каже що запаси вичерпані і Україні зі складів передавати просто нема чого. Бреше німецький Пісторіус коли каже що склади Бундесвера порожні і передавати нема чого. Бреше Остін коли каже що запаси зброї у США на критично низькому рівні і передавати Україні майже нічого - все треба виготовляти. Усі брешуть. Тільки не наш Президент.

    Союзники прагматики - вони вкладають кошти які надають Україні на озброєння в першу чергу у розвиток власного ВПК, це інвестиція у майбутнє розширення власного виробництва. Того виробництва яке у наступному році забезпечить наш збройний паритет з росією. Але третина з американського крайнього величезного пакету допомоги, з данського у майже 800 мільйонів доларів, норвезького, французького. нідерландського - це прямі інвестиції у НАШЕ виробництво БПЛА. ракет та іншого. Я казав, що програма створення відносно самодостатнього українського ВПК розрахована на п'ять років. Так от, це єдина Програма яка виконується випереджаючими темпами і "мої американці" оптимістично кажуть що її реально виконати за 3,5 - 3,8 років.

    А тепер вчергове розкажіть мені вчергове - як за свої гроші "зливають" Україну Байден, Макрон та "поганий" Шольц зі "слабким" Стармером. Боже. як же ж насрано в українських головах, як же ж органічно там приживається лайно від наших владних спекулянтів та штатних зрадойобів як з владних. та і з маси "опозиційних" таборів
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже мали бути не тільки концерт газманова у Києві, а й привітання якогось депутата-єдинороССа із перемогою на виборах у Львівській області, вже не дуже переймаються, що трясуть кулачком із бункера пуйло і його вуса піськофф і з витверезника айфоня, гурульов та лавровська прес-алкаше захарова. Що значить недооцінка суперника.
     
а де твій аватар? :)