Війна Росії проти України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Slav, 22 лют 2022.

  1. GY35vDgXQAAJ-7F.jpeg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. О, булю пов'язали!?


    СБУ викрила викладачку університету, яка була інформаторкою фсб та коригувала удари рф по Харкову
    GY3xY49XcAABvH4.jpeg

    Кацалапому і запортку приготуватися.
     
    Останнє редагування: 2 жов 2024
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Невже Срібна Буля?:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    До вкраїнчиків це не доходить. А доходить тоді, коли на голову починають падати снаряди.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ти ба, зайшла вперше за стільки часу подивитись чи не повернули в стадо знову гудмана і що бачу? Що добре пам'ятають члени секти, хто їх ганяв :))).
    Ні, хомчин, це не я - я хоча б не така жирна)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Дивно- Бемозгла приклала і руку, і інший свій лівер до втрати Вугледару. І- нічого. Ані карної справи, ані, навіть" зняття цієї мерзоти з посад у комітетах. Земерзоті потрібні тупі та зрадники.
     
  7. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Військовослужбовці 72 бригади, яка захищає від ворога Вугледар, звинувачують народну депутатку Мар’яну Безуглу, що через її дії було втрачено ключові позиції довкола міста.

    Про це, зокрема, йдеться у матеріалі ZN.ua. Із посиланням на одного з офіцерів 72 бригади зазначається, що ситуація на напрямку кардинально погіршилася в останні дні серпня, відразу після медійного розголосу, спричиненого дописом народної депутатки Мар’яни Безуглої про "відведення 72-ї бригади з Вугледара". За словами військового, у цей час біля Водяного відбувалася планова ротація підрозділів, яка передбачалася заздалегідь.

    Менш як за добу після допису Безуглої у Фейсбуці ворог кинув на цей напрямок у кілька разів більше сил, ніж доти. Ротація, яку було зірвано через медійний розголос, призвела до майже повної втрати оборонних споруд на схід від Водяного, йдеться у публікації.*

    Зазначимо, що такий допис пані Безугла справді опублікувала 30 серпня. У ньому вона звинуватила Головкома ЗСУ Олександра Сирського у намірах відвести 72 бригаду з-під Вугледара. На думку Безуглої, це б погіршило ситуацію довкола міста, оскільки 72 бригада "відбивала там всі атаки вже два роки і прекрасно знає місцевість". "Росіянам таке вже відомо і вони готуються. Це буде катастрофа, як з Торецьком і Нью-Йорком, коли звідти забрали 24 бригаду", - написала народна депутатка.

    Ну, що ж. 72 бригада, яка 20 місяців не знала ротацій, залишилася на місці й... опинилася під загрозою оточення. Ворог просувається на Вугледар переважаючими силами саме з боку Водяного (північний схід), а також з боку Пречистівки (південний захід), беручи місто у кільце. Ситуація біля Вугледару дедалі погіршується і його втрата, очевидно, питання часу.

    Ніхто не знає, що б відбулося, якби 72 бригаду відвели на ротацію. Але ротації не сталося і ми бачимо, що відбувається зараз...(с)

    Скільки ще повинно загинути через тупу безмозглу тварюку?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А це у вашій школі:

    [​IMG]
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз згадали СБУ, варто їм потрясти і тих, хто псує повітря і виступає проти влади.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це напевно збирають гроші на генератори, котрі нам подарували партнери.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Прагнеш влади, як в Рашці, у Пуйла?

    Їдь туди, там твоє середовище і стукачі там в пошані.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Із таким зрівняється хіба що картопляний фюрер лукашенка.
     
  13. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  14. Є новини погані, є новини гарні. Почну з поганих.
    Ізраїль відмовився від негайної передачі США п'ятьох дивізіонів "Петріот" які після модернізації повинні були надані Україні. Мотивація - крайній обстріл Іраном території єврейської Держави іранськими балістичними ракетами. Про це Нетаньягу повідомив Байдену. Тобто, передача затягується на термін активних бойових дій Ізраїлю проти Ірану та іранських проксі. Байден висловив жаль у зв'язку з цим рішенням Ізраїлю і наголосив на тому, що ці системи не приймали участь у відбитті атаки і досі знаходяться не на бойовому чергуванні, а на базах зберігання. Нетаньягу ж наголошує на довготривалому плануванні та готовий обсудити швидку передачу лише тоді, коли США приймуть більш активну участь у відбитті майбутніх іранських атак.

    По факту йде елементарний шантаж США з боку Нетаньягу. Байден вже обіцяв ці системи Зеленському. Бібі підставляє його, тим більше проти іранської балістики у Ізраїлю є набагато кращі за застарілі "Петріоти" прекрасні "Хетци". "Пращі Давида" та "ARROW" причому у достатній кількості для відбиття подібних атак. Нетаньягу вперто тягне США у війну з Іраном, а США також вперто відмовляються це робити. Байден відповів Нетаньягу, що США проти ударів Ізраїля по нафтовим об'єктам Ірану та по об'єктах "Ядерної програми". Удари по першим обов'язково викличуть зростання ціна на нафту що на пряму користь росії, а удари по ядерних об'єктах не припинять функціонування іранської ядерної "Програми", але напевно розв'яжуть Ірану руки і той відкрито заявить про себе як ядерна держава. Станом на зараз Іран вже може виробити до семи ядерних бомб, але не робить цього ведучи переговори з США та Європою з ціллю здобути зняття санкцій в обмін на НЕ створення ядерної зброї. Чим відповість Байден - будемо бачити. Маю обгрунтовану надію на те, що через місяць, від сили два, ситуація на Близькому Сході більш-менш врегулюється і ми таки побачимо ці "Петріоти" на нашій службі.

    Друг погана новина - "План Перемоги" Зеленського як цілісний документ не сприйнятий ані США, ані нашими союзниками. Заява Держдепу про "багато продуктивних кроків" у "Плані" фактично визнає небагато непродуктивних. Зараз той випадок коли я не радію фактичному офіційному підтвердженню тієї інформації, яку я надавав раніше. "План..." в цілому не сприйнятий, будемо вірити в те, що до 7го жовтня Зеленський та його уряд проведуть роботу над помилками та таки запропонують США та союзникам щось їстівне. Як нам повідомили, "продуктивні кроки" "Плану" сконцентровані у військовій його частині яка була розроблена при участі наших союзників - радників США при нашому ГШ. Інше - переважно або гасла, або заклики "здійснити нездійснене" типу запросити Україну до НАТО.

    Тепер новини гарні.
    1.У жовтні в Україну будуть передислоковані шведські літаки радіолокаційної розвідки ASC - 890.
    Екіпажі пройшли навчання і днями повернулися в Україну. Існує домовленість про базування цих літаків у Румунії, але для них вже збудовані "апартаменти" в Україні.
    2. Разом з 10ттю літаками F-16 які прибули з Нідерландів до Румунії Україна отримала "необхідний набір інструментів" який дозволить їй вдало протистояти російським ВКС, носіям російських КАБів зокрема.

    Трохи від себе. Як же я цього чекав, хто б знав... Після розширеного фінансування союзниками нашої "Ракетної програми" я нічого не хотів так сильно. Створена система протидії російській авіації. Вперше. Тепер "16"ті не будуть сліпі - вони зможуть на рівних протистояти російським літакам. Одразу попереджаю - не чекайте швидких результатів одразу прямо на тижнях! Пройде з місяць доки пройде бойове злагодження, доки буде налагоджена взаємодія між екіпажами американських та шведських літаків. Все буде поступово, але одне можу сказати напевно - вже з цієї осені - початку зими бидлячих "петухов" таки почнуть поступово відганяти від Запоріжжя та Харкова, Сум та Херсону. Пам'ятайте про те, що "швидко тільки кішки народжуються", майте терпіння і воно буде нагороджене.
    Гарного дня та більше гарних новин.
     
  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Планктоша, як і переважна більшість кацапів, плутає поняття "Отєчєство і єго прєвосходітєльство".
     
  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    СБУ заочно повідомила про підозру
    головному конструктору російських дронів ZALA та Ланцет


    Служба безпеки зібрала доказову базу на Олександра Захарова –
    власника та головного конструктора російської компанії ZALA Aero Group,
    яка розробляє безпілотні системи для війни проти України.

    https://zaxid.net/sbu_povidomila_pro_pidozru_golovnomu_konstruktoru_rosiyskih_droniv_n1595040

    Прикольно... ;)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Стратегия Украины по Донбассу:
    отступать медленно и максимизировать потери России


    Идея состоит в том, чтобы использовать тактику «веревка-допинг»,
    позволяя российским силам наносить удары до тех пор, пока они не исчерпают себя.
    Далеко не ясно, будет ли украинская стратегия успешной.

    https://www.nytimes.com/2024/10/05/...rategy-russia-war.html?searchResultPosition=2
     
  19. Після невдалого в цілому туру переговорів між Ермаком та Салліваном на якому українська сторона намагалася узгодити з американською пункти "Плану Перемоги" від Зеленського, Президент направив у США делегацію на чолі з головою ОПУ і дорученням таки узгодити усі пункти з американцями до 10го жовтня з тим, щоби вийти на підписання певних документів та підсумкового комюніке Україною та союзниками на чолі з США.

    Тепер від себе. Зараз у Києві знаходиться невелика делегація посадовців з Східно-Європейського відділу Держдепу США. Після зустрічі з головою ОПУ голова делегації висловив песимізм щодо остаточного узгодження усіх пунктів "Плану Перемоги" і висловив незадоволення "багато в чому ультимативною та непрофесійною позицією українського керівництва" у переговорах що зараз йдуть. Це все, що можу дати на люди. Нас поінформували у загальних рисах про проблеми і я мушу визнати правоту американської сторони - перетворити у життя вимоги нашого керівництва неможливо у принципі. Тримаємо кулаки, ще є час, можливо у США наше керівництво буде більш договіроспроможним.

    Тепер відповідь на питання яке мене вже переслідує, питання яке мені задають як далекі від військових справ жінки, так і професійні військові - "Хто винен у тому пи...цю який ми зараз маємо на фронті"? Вибачте, але винних я призначати не уповноважений. Але давайте просто пройдемося по фактах - як було, і як повинно було бути.

    Після провалу Контрнаступу у 2023му році військове керівництво України у вересні вимагало від Президента мобілізації 500 000 особового складу. Союзники вимагали мобілізації 380 тисяч станом на вересень. "Нащо, для них зброї не було"? Зброї не було для спорядження нових бригад, але вона була для підготовки, повноцінного навчання мобілізованих з тим, щоби коли зброя надійде у України, у ЗСУ була підготовлений навчений по повній програмі резерв.
    Президент Зеленський у вересні заявив, потім тричі повторював до НР твердження про те, що "Мені не надали вичерпні аргументи щоби переконати у необхідності мобілізувати півмільйона бійців". У той же час Президент у вересні пообіцяв звільнення "Трьох великих міст у найближчі тижні" (Токмак, Бахмут та Мелітополь) у той час коли просування ЗСУ майже зупинилося і чорні від втоми штурмовики з ніг падали без ротації та повноцінного поповнення. Мобілізацію відклали аж на 9 місяців у той час як рф її не припиняли з часів нашого Контрнаступу і тільки її нарощували. Президент після призначення Головкомом Генерала Сирського заявив, що масова мобілізація не потрібна взагалі і у ЗСУ є резерви для проведення ротація та поповнення особового складу. Все вилилося у наявну проблему - на весну у рф були підготовлені резерви для впровадження плану "Повзучого наступу", Україна ж зустріла його зі "зточеними" бригадами, дефіцитом зброї у зв'язку з внутрішньополітичними проблемами США та дефіцитом підготовлених резервів.

    Це основна причина поточного стану справ на фронті, є ще багато системних які роблять наше становище не критичним, але дуже важким. Я писав про звіт американських радників при ГШ ЗСУ на адресу очільника ОКНШ і їх пропозиції щодо реформування нашого війська, ну трошки нас підкормили обмеженою інформацією. Зараз начальство привезло більш розширену версію з констатацією процесів які відбуваються у нашому війську та шляхи для поліпшення ситуації (окрім впровадження масштабних проектів підготовки особового складу ЗСУ про які я вже писав). Мене примушують дати це людям, я цього робити не хочу категорично. Бо буде знову ний та срач. Я розумію, що буду вимушений все скомпонувати та дати людям. Можливо завтра після від'їзду делегації я спробую "розписати" та узагальнити надане, але попереджаю - інформація буде не для срачу та прокльонів на адресу влади, більшою частиною обгрунтованих, а для розуміння - де ми зараз, що ми зараз, і що робити далі щоби з честю вийти з нашої Великої Визвольної війни якщо не з Перемогою у українському розумінні, але у розумінні наших союзників
     
  20. "Хто винен у тому пи...цю який ми зараз маємо на фронті"? Вибачте, але винних я призначати не уповноважений. Але давайте просто пройдемося по фактах - як було, і як повинно було бути.

    Після провалу Контрнаступу у 2023му році військове керівництво України у вересні вимагало від Президента мобілізації 500 000 особового складу. Союзники вимагали мобілізації 380 тисяч станом на вересень. "Нащо, для них зброї не було"? Зброї не було для спорядження нових бригад, але вона була для підготовки, повноцінного навчання мобілізованих з тим, щоби коли зброя надійде у України, у ЗСУ була підготовлений навчений по повній програмі резерв.
    Президент Зеленський у вересні заявив, потім тричі повторював до НР твердження про те, що "Мені не надали вичерпні аргументи щоби переконати у необхідності мобілізувати півмільйона бійців". У той же час Президент у вересні пообіцяв звільнення "Трьох великих міст у найближчі тижні" (Токмак, Бахмут та Мелітополь) у той час коли просування ЗСУ майже зупинилося і чорні від втоми штурмовики з ніг падали без ротації та повноцінного поповнення. Мобілізацію відклали аж на 9 місяців у той час як рф її не припиняли з часів нашого Контрнаступу і тільки її нарощували. Президент після призначення Головкомом Генерала Сирського заявив, що масова мобілізація не потрібна взагалі і у ЗСУ є резерви для проведення ротація та поповнення особового складу. Все вилилося у наявну проблему - на весну у рф були підготовлені резерви для впровадження плану "Повзучого наступу", Україна ж зустріла його зі "зточеними" бригадами, дефіцитом зброї у зв'язку з внутрішньополітичними проблемами США та дефіцитом підготовлених резервів.
     
а де твій аватар? :)