Ну і що? Яка різниця скільки я буду згадувати? Про легітимність Януковича ще можна знайти. Справа не в у 20 травня. Полюбе, Зеленському прийдеться колись покинути пост. Питання лиш у тому як це відбудеться. А прикладів у світовій історії є багато подібного. Скажімо, Сталіна отравили, Чаушеску розстріляли, Брежнєв - скоріше виключення, ніж правило. Просто, після Зеленського прийде опонент - не важливо хто, і тоді, через правосуддя до Зе виникне чимало дуже гострих запитань і також обов'язково запитають про продовження самому собі повноважень, що називається узурпація влади і багато-багато іншого. І тоді буде не Зе! а Таке життя. Так, це може бути не скоро, а може бути скоро - ніхто не знає. А чим довше воно буде, тим.... Як кажуть в народі, чим довше падаєш в яму, тим довше треба буде вибиратися. Це закон природи. Ще Дарвін казав, - все погане і потворне вимирає, а все хороше і здорове, як ми з тобою, - залишається.
Правительство Эстонии «серьезно» обсуждает возможность отправки войск в западную Украину, чтобы взять на себя функции непрямого боя, «тыловые» роли украинских сил, чтобы освободить их для борьбы на фронте, рассказал Breaking Defense советник президента Таллинна по национальной безопасности. https://breakingdefense.com/2024/05...ding-troops-to-rear-jobs-in-ukraine-official/
Україна збиває російські ракети значно рідше, ніж раніше, пише американське видання Wall Street Journal. За останні шість місяців українські військові змогли перехопити близько 46% запущених Росією ракет, порівняно з 73% у попередньому півріччі, підрахували журналісти WSJ на основі даних, які публікує командування Повітряних сил ЗСУ. Минулого місяця ЗСУ вдалося збити лише 30% ракет. При цьому ситуація зі збиттям шахедів - не настільки критична, й українці все ще перехоплюють понад 80% шахедів, які легше збити. Цей показник, як пише видання, впав за пів року лише на 1%. WSJ вказує, що дані про атаки й перехоплення є неповними, а Україна використовує таку статистику в пропагандистських цілях, однак представник ЗСУ і незалежний оборонний аналітик заявили виданню, що ці дані дають загалом точну картину. https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cd1887n0dj1o
«Ми будемо надавати три мільярди фунтів стерлінгів щороку стільки, скільки буде необхідно. Ми просто вичерпали все, що могли, щодо надання обладнання» - посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс. https://mil.in.ua/uk/news/brytaniya...вати Україні,стільки, скільки буде необхідно».
Були думки, що пуйло не вміє мислити і обдумувати свої кроки, тому не міг би бути шахістом, обстріли інфраструктури тільки заохочує Захід давати більше ППО.
Оценка российской наступательной кампании, 13 мая 2024 г. 13 мая российские войска продолжали совершать тактически значимые наступления к северу и северо-востоку от Харькова и в настоящее время, судя по всему, отдают приоритет быстрому созданию «буферной зоны» вдоль международной границы, а не созданию условий для более глубокого проникновения в северную часть Харьковской области. На геолоцированных кадрах, опубликованных 13 мая, видно, что российские войска продвинулись в Глубокое (к северу от Липцов) и подняли флаг в центре села, однако российские источники утверждают, что российские войска еще не захватили все Глубокое и продвинулись к западу от села по западному (левому) берегу реки Харьков. Дополнительные геолокированные кадры показывают, что российские войска продвигались к юго-западу от Олейниково (к северо-востоку от Липцов) и к северу от Лукьянцов (к северо-востоку от Липцов и к юго-востоку от Олейниково). Украинский генеральный штаб сообщил, что российские войска достигли неустановленного тактического успеха под Лукьянцами. Российские милблоггеры утверждали, что российские войска вошли в Лукьянцы, однако ISW не увидела визуального подтверждения этому утверждению. Российские войска также продолжили наступление на Липцовском направлении в районе Пыльны (к северо-востоку от Липцев и Олейниково), а Министерство обороны России (МО) сообщило, что украинские войска контратаковали в районе Глубокого. На геолоцированных кадрах, опубликованных 12 мая, видно, что российские войска захватили Волчанский мясокомбинат на севере Волчанска, а российские блоггеры утверждают, что российские войска также захватили обувную фабрику на севере Волчанска утром 13 мая и продвинулись в центральную часть Волчанска до северной части Волчанска (правый) берег реки Вовча к вечеру. Российский блоггер заявил, что российские войска также зачищают Старицу и Бугруватку (оба к западу от Волчанска по дороге С-210817), но российские войска не контролируют населенные пункты, а также продвинулись в лесной массив южнее Огирцево (к северо-западу от Волчанска). Российские войска также атаковали линию Избицкое-Старица-Бугруватка к западу от Волчанска и в районе Тихэ (к востоку от Волчанска), где российское МО также сообщило об украинских контратаках. Российские источники утверждали, что боевые действия продолжаются между выступами Липцы и Волчанск в районе Зеленого (на международной границе между Липцами и Волчанском) и что украинские войска частично выведены из Терновой (сразу к юго-востоку от Зеленого). https://www.understandingwar.org/backgrounder/russian-offensive-campaign-assessment-may-13-2024
Оце уже публікує преса з посиланням на ресурс DeepState. Це - "зуби дракона". Прості протитанкові загорожі. Вони просто валяються край дороги біля Липців Харківсткої області. Пишуть що їх уже захопили. За словами бійців валялися вони там від літа 2023 року. Я так розумію, слідом за "Українською правдою" та Будановим в російські ІПСО записалися поважний ресурс DeepState і кілька топових ЗМІ. Кожний зелений або позеленілий блогер вам підтвердить. І так. Я не виключаю, що якісь фортифікації на Харківщині є. Я навіть припускаю, що вони кращі за ті, на яких моя рідна 72-а бригада другий рік тримає район Вугдедару. Але. Ну от ви розумієте, скілька життів доведеться покласти за ліс закуплений через мутні фірми і за отакі зуби дракона, звалені край дороги? https://www.facebook.com/share/HZhQtasoP8Rjwb7m/
Пишуть, що вже захопили зуби? Хто пише, де? Ну хоч би щось з сьогоднішньою датою та фото - не оце з ранньою весною 2023. Задовбали з підтасованими фактами. Тому як чуєш отаке " позеленілі блогери" - можна далі не читати, бо буде підтасовка. Бо таким "інформаторам" вочевидь нічого не соромно: зліплять з гівна півника і будуть тиражувати через ботів. Хоча в війну ідеального порядку у всьому додержати складно, може( а може й ні!) статися що хтось десь недопрацював, хтось з місцевих військових адміністрацій не проконтролював - а порохня вже ось вона - прокричати політичні кричалки готова завжди. Їм що? Закрив пасть - прибрав робоче місце..Далі шукають інші шкварки. Усього- то діла - в теплій хаті за кордоном хейтити українську владу.
Буля, так наступають на Харків чи це моя чергова видумка? Держсекретар висловив різке незадоволення "Фактами відвертої корупції, виявленої при побудові фортифікаційних споруд в Україні, які вже потрапили у ЗМІ" та попередив Президента, що подібні "безкарні дії" дають "сильні козирі" україноскептикам в США та інших Державах, які вже починають кампанію з гаслами - "Навіщо ми даємо гроші Україні, якщо вона сама витрачає свої власні нераціонально, з великою корупційною складовою чим полегшує військовим рф захоплення нових територій"? Президент пообіцяв ретельне розслідування можливих фактів зловживання і пообіцяв у найкоротший термін надати розгорнуту відповідь уряду США.
Буля, я не маю сумнівів, що коли ваш чоловік приходить додому у помаді та жіночих трусах- ви завжди знаходите цьому виправдання.Вам не треба це постійно доводити. Про оті "зуби" пишуть серйозні видання. Проте у вас усе у порядку, треба вірити кінченій земерзоті. До речі, як там справи зі світлом?А земерзота верещала, що усе просто чудово, і пуштун не просрав на Велике Ні@уя 10,5 мільярдів, а створив "потужний захист, якого немає в світі".І що, пуштун та інша зелена кодло покарані?-Та дзуськи. Розумієте, Буля (хоча- це занадто складно для вас), коли Зелупі казали, що треба карати за корупційні оборудки- то це саме для того, щоб не було таких кричущих випадків. Аде Зелупа на журналістів наїжджав.Результат- у України усе одно імідж наскрізь корумпованої, Захід періодично підіймає цю тему, єкономіка розвалена, енергосистема ледве дихає, ще й у обороні великі проблеми. Поздоровгяю вас, Буля, з вашим вибором "хочпаржом". Ну як, смішно?
Міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що ідея відправлення військовослужбовців до України не набула жодного розвитку в їхній країні, а також на рівні Євросоюзу. Про це він заявив у інтерв’ю естонському ERR. https://fakty.com.ua/ua/svit/202405...-obgovorennya-vidpravlennya-vijsk-v-ukrayinu/
Телеграм канали почали видаляти пости, де зеля, заявляв, що у Харківській області найпотужніша лінія оборони
Такі зауваження робили і попередній владі. Такий менталітет, якщо працівник лікарні може взяти тостовий хліб і чай, призначений для пацієнтів, працівник хліб.заводу привласнює маргарин і жир, призначені для інших цілей, не скористається таким принципом депутат?
Генеральний штаб ЗСУ Оперативна інформація станом на 23.00 14.05.2024 щодо російського вторгнення. «На окремих ділянках, в районах Лук’янців і Вовчанська, внаслідок вогневого впливу і штурмових дій противника, для збереження життя наших військовослужбовців й уникнення втрат, підрозділи здійснили маневр і перемістилися на більш вигідні позиції. Бої тривають. Українські підрозділи не дають російським окупантам закріпитися. Проводяться контратакуючі дії, ворог під постійним вогневим контролем артилерії та підрозділів БПЛА Сил оборони» https://www.facebook.com/GeneralSta...hGziLs5H7tqtaVTqJxvPksC49iExPH6xvJRmVy2xoxRvl
Покажи, де є подібна заява держсекретаря США щодо попередньої влади? А брехло. Зараз знову будеш як вюн на сковороді викручуватися!
Кацапи займають позиції на вулицях (!) Вовчанська. Місто переходить під російську окупацію. А тепер ми подивимось, як вони побудують фортифікації, які потім доведеться штурмувати. І як вони це зможуть (!) зробити. За таке треба розстрілювати, блядь. У нас навіть ніхто не покараний. Ніхто.