Війна Росії проти України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Slav, 22 лют 2022.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Суть не когось мирно слухати, не заперечувати, якщо це "Євангеліє" від чорноволохів і хлопати ухами.
    А гівнометання з такими нецікаве.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Имя, сестра, имя!
    Назови, назови мне его имя, сестра!
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нехило сьогодні вдарили по Луганську.
    Таймз оф Індія (здається, проросійське чудо), виклав цілий ролик.
    П'ять працівників постарждали і були доправлені в лікарню з пошкодженнями середнього ступеня тяжкості. Ох, яке "горе"!
    Як рашисти вбивають мирних жителів у житлових масивах, то це кахбе і нічаво.
    Україна "спровокувала" бідненьку-мирненьку Росію...
    Watch: Massive blaze engulfs Luhansk Oil Depot after Ukraine missile attack | Watch (msn.com)
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    @Mykhaylo Khomchyn , ви читали мій попередній допис щодо контрнаступу?

    ---------------

    Ще передайте своєму другу MayorMayor, що гівномана вже нема на форумі. Він буде дуже радий.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Так і є:

    [​IMG]
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    ...російський диктатор Володимир Путін не хоче переговорів і він не зацікавлений у переговорному процесі, бо для нього це не "перемога".

    "Для нього перемога - це знищити Україну. Оскільки же ви хочете, щоби ми говорили з людиною, яка хоче тебе вбити? Просто вбити. Він каже: або ви частина Росії, або ми усіх вас знищимо", - наголосив Зеленський.

    https://www.unian.ua/war/zelenskiy-...orgnennya-rosiji-v-ukrajinu-amp-12606741.html
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Говорили версію, що раз не обстрілювали аеропорт Львова, як в Одесі, Дніпрі, Луцьку, Івано-Франківську... Оскільки зі Львовом існувало велике сполучення з турецькими містами, тут працюють турецькі авіакампанії,... багато турками вкладено в інфраструктуру, тому тут своєрідною "кришею" став Ердоган. Блок-пости навколо аеропорту від ракетного удару не врятують.
     
  10. Щось мені часто стали траплятися заяви, мовляв, а чого це Порошенко лінії оборони не збудував? От, мовляв, якби Порошенко будував фортифікаційні споруди то тоді!..

    У відповідь я нагадаю, що за Порошенка, від 2015 р. починаючи, Україна не втратила жодного клаптя території, а навпаки - потрохи відгризала землі у ворога. Питання фортифікації тоді не піднімалося навіть тодішніми зрадофілами (нині вони прибічники чинної влади), навіть під час боїв за Авдіївську промку Очевидно, військо справлялося своїми силами. Проте.

    Тут нещодавно у відповідь на заяви, що нинішня повномасштабка це прямий наслідок обрання Зеленського у 2019 р., натовпи "експертів" навели приклади, що ще у 2018 р. Путін готувався до великої війни, явно сподіваючись захопити Україну. Україна, до речі, теж ударно готувалася, розроблялися ракети "Вільха" і "Нептун", ремонтували техніку, армію насичували автотранспортом - МАЗ-Богдани в ЗСУ катаються й зараз у великій кількості.

    Пригадуєте? "АРМІЯ. МОВА. ВІРА".

    А тепер питання. За всіх оцих умов, ЧИМ займалася зелена влада протягом трьох років, між відставкою Петра Порошенка і повномасштабним вторгненням? Скільки фортифікацій було збудовано - і де?

    Я можу більш детально запитати - скільки польових укріплень було збудовано під Києвом після того, як ЗЕ про загрозу вторгнення приїхав попередити особисто керівник ЦРУ Вільям Бьорнс?

    Як учасник оборони Києва і колишній військовослужбовець 72-ї механізованої бригади, повідомляю - я не знаю жодного випадку, аби під Києвом війська займали зазделегідь підготовлені позиції. Всі укріплення будували по ходу справи. Бійці з якими я служив, часто згадували як рили окопи прямо в бронежилетах - бо стріляли.

    І під Харковом про зазделегідь підготовлені укріплення я нічого не знаю - чув протилежне. Про Чонгар і Херсонщину, навіть незручно згадувати.

    Зелені намагаються перекласти відповідальність на Порошенка? А чому не на Ющенка та Кучму? Хай краще розкажуть як вони готувалися до вторгнення протягом трьох років. Хай пояснять чому ЗСУ у лютому-березні 22-го зупиняла ворога на околицях міст (Києва, Харкова, Охтирки, Чернігова тощо) в міській забудові, повній мирних мешканців, яких ніхто не евакуював?

    Теж Порошенко винний? А чим займалися зелені протягом трьох років?
    https://www.facebook.com/share/dQo1Qfu14XT6Hcqi/
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А захоплення Новоазовська і відкриття ІІ фронту в ДиНиРи?
     
  12. Це все, що тебе цікавило?
    Що таке І фронт і що таке ІІ фронт, жюков ти наш
     
  13. І до речі, запорток, тобі пора купляти окуляри. Ти не всі слова бачиш, не те що букви. Прочитай ще раз:

    "У відповідь я нагадаю, що за Порошенка, від 2015 р. починаючи, Україна не втратила жодного клаптя території, а навпаки - потрохи відгризала землі у ворога."
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже забембали порохоботи, такий самий стиль, як деякі ватани доказували, що от не скидали би Януковича, був би Кримнаш і не було би АТО, і нічого, що з такими настроями і з такою армією, ворог міг здійснити марш-кидок із Луганська до Ужгорода, тепер інші мусолять, що війни би не було, вже бачили закінчення АТО за години.
     
  15. Тобі поставили конкретні питання. Не виляй як трасовичка
     
  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    В субботу в Харьковской области второй день идут ожесточенные бои.

    Россия заявила, что захватила пять населенных пунктов,
    а Украина в свою очередь утверждает,
    что отбивает атаки и контролирует ситуацию.

    https://www.golosameriki.com/a/fierce-fighting-rages-ukraines-kharkiv-region/7607225.html
     
  17. А тепер ми з чудовіщним інтересом послухаємо як міжнародні партнери та Конгрес півтора роки заважали нам фортифікувати і замінувати небезпечний напрямок на Харків з боку Вовчанська.

    Не порожні бумажки було треба підписувати та вчити американців як голосувати - а лити бетон та мінувати підходи біля кордону, який окупанти вже раз пройшли як на параді.

    Ну, і як вам результати "ревізії фортифікацій" депутатами "монобільшості"?
    Красиві фотозвіти були, правда? Хто знову "проєбалі" (тм)?
    ..............
    А Порошенко ж місяцями криком кричав в парламенті - беріть мою техніку, будуйте, мінуйте та призначте ТСК чому такий провал в укріпленнях, але кому то було цікаво на фоні єдиномарафонного сцяння в очі.
    Валерій Прозапас
     
  18. І ще один рік без відповіді.
    https://www.facebook.com/share/p/2njREDAgznWBGwGU/

    View: https://www.facebook.com/johnsmith4enko/posts/3152853485011715

    Як так вийшло, що на Півдні орки тупо проїхалися гусеницями по будкам прикордонників, бо наших військ там не було, бо та ж 59-а бригада перебувала за 80 км на навчаннях, а не на заздалегідь викопаних лініях оборони?

    А відповідь проста: розслідування очевидно вийшло саме на себе.
    Бо як розповів генерал Наєв, ще 23 лютого він не мав від Зеленського повноважень вивести війська у поля і зайняти позиції, а тому 23 лютого ввечері віддав такий наказ сам на свій страх і ризик.
    Але було вже пізно. Військам не було які позиції займати, бо зі слів генерала Соколова, армія не має права в мирний час відчужувати землю фермерів, будувати на ній окопи, мінувати поля. Бо Зеленський за законом про оборону був зобов'язаний ввести правовий режим, яким би надав армії такі повноваження. А він ще ввечері 23 лютого заявив:
    - Причин для вашої безсонної ночі немає!
    І ліг спати.
    А тому генерал Наєв, який одразу після цих слів вирішив зробити навпаки і цивільного президента не слухати, здраво розсудивши "що там цей уклоніст може розуміти у війні?", вирішив довірився власній чуйці і віддав наказ всім командувачам і військам зайняти пости. Але це вже ні на що не вплинуло.
     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    А що цей обдовбиш "перевіряв"?

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)