Війна Росії проти України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Slav, 22 лют 2022.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та як ???? Єрмак стільки разів їздив у США. Ніхто його не слухає?

    А така потужна команда, майже вся військовову луку:

    [​IMG]

    Не вразила американців?

    Цікаво, а ця пані, друга зліва, як її супермаркет у США? Приносить дешефт?
     
  2. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    :facepalm:
    Мабіть, "гешефт"?
     
  3. Чому СРСР у 1941 році зазнав нищівної поразки, маючи на початок війни перевагу в техніці і особовому складі в рази?
    Тому що, на передодні початку війни, було змінено все вище керівництво армії.

    "Командувача ВМС ЗСУ віце-адмірала Олексія Неїжпапу та Командувача ВПС ЗСУ генерал-лейтенанта Миколу Олещука планують змінити найближчим часом."
    Це були останні командуючи з тих, з ким ми починали цю війну. Люди, перевірені в боях з ворогом, що переважав у багато разів.
    Хто вирішує ці питання? Люди, які навіть не відслужили строкову службу.
    Ви, здається, щось питали про нашу перемогу?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мих, гадаєш ти дуже мудрий і лише ти знаєш статистику? Краще скажи, чому з усіх західних областей лише на Львівщині відношення рос/укр шкіл один до двох?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я лише пам'ятаю, як у моїй змішаній школі було два російські класи А і Б вчилося по 18-20 росіян, а в класах В, Г, Д вчилися українці по 30 учнів у класі.
    І одного разу всіх українців переселили в іншу школу, а москалів залишили і зробили рафіновану російську школу.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для такої держави свої інтереси вищі, ніж хтось щось просить, мало ймовірно, що у чомусь для ни невигідному переконав навіть Порошенко.
     
  8. Ми постійно намагаємося завтра вирішити вчорашні проблеми. Замість того, щоб зупинитися і почати вирішувати сьогодні проблеми майбутнього.
    Я навіть не розумію чому так. Чи то в нас відсутня розвідка, чи нема структур прогнозування, чи експертне середовище таке.
    Приклад сьогоднішнього поста про збільшення виробництва дронів в десятки раз іжевським заводом.
    Іжевський завод дійсно збільшив виробництво дронів. Більш того, це не єдиний завод, який наростив своі потужності. Але, ці заводи не випускають фпв. Іх робота сконцентрована на випуск бпла камікадзе 40 + км. А це значить, що вже скоро, наш близький тил буде горіти. Тисячі відносно дешевих камікадзе з різним зарядом буде залітати в тил і знищувати всю техніку, яку зможе там побачити.
    Це величезна проблема. Але до чого тут питати " де наші мільйон фпв?", які літають максимум на 8 км? Вони не тільки не вирішать проблему, а й жодним чином не будуть конкурентною відповіддю на камікадзе 40 +. Взагалі, це зброя різних видів. Тут доречніше було б питати де наші реб?
    Те ж саме з кабами і укріпленнями.
    Каби це проблема. Укріплення це добре. Але що буде, коли кожний четвертий пуск замість каба буде летіти ракет х29? Погугліть що це за ракета. Від таких ракет треба будувати зовсім інші обороні системи. Вангую, вже в кінці року каби нам будуть здаватися дитячою іграшкою.
    Росія не стоіть на місці. Вона вчиться, вирішує проблеми, постійно підсилює своі бойові можливості відносно виявлених проблем. І маючи великий впк і безліч грошей, швидко адаптується до потреб сьогодення.
    Ми можемо виграти цю війну тільки розумом. Але чомусь розум включати хочуть не всі.
    Vadym Labas
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Читаю одну книгу і відразу бачу паралелі.
    В двох словах: росіянам ніколи не можна вірити, нікола не можна і не треба було підписувати жодних мінських че немінських угод.
    От, для прикладу, як повели себе в'єтнамські комуняки (яких нацьковувала радянська росія, Москва).


    А пам"ятаєте, як придурок Порошенко закликав по телевізору припинити вогонь? Бо думав, що і Хуйло вогонь припинить. Ага.
     
  10. Ага, ми пам'ятаємо, що при Порошенку про людей не забували, як при віслюку - кинули на призводяще.
    А по бидло марафону тишина.

    Сумщина - про що мовчить zелемарафон.
    Зате про буданівське РДК і взяте Тьотькіно - з кожної праски!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    Із коментів на youtube під цим відео:
    «Дякуємо що нарешті почали говорити про Сумщину! У нас коїться жах і при цьому інформційна тиша! І так не тільки у Великописарівській громаді. Хотінська, Юнаківська, Краснопільська, Білопільська та практично всі інші прикордонні громади щодня потерпають від страшних обстрілів. І нікому нема справи! Всі радіють якимсь примарливим успіхам російських партизан. А ми за це все платимо. Поперше ніж планувати такі вилазки може потрібно подбати про безпеку власних людей!»
    «Ні світла ні газу нема. Не тиждень тому, а с початку війни кожного дня села на кордоні під обстрілами... Попівку вже давно рознесли. Покажіть карту всіх сіл Сумської області від Богодухівського р-на і до Чернігівського району всі села зруйновано. о знову тривога»
    «Сумщина палає, а влада мовчить!»
     
  11. 20240320_163543.jpg
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. FB_IMG_1710956369499.jpg

    Олексій:
    То стріляй асфальтом, "далекоглядне", або шашликами.

    Олег Землянский:
    Лопати ще є! кулєба обіцяв ними воювати.

    Валерій Прозапас:
    1. "У вересні 2021 на зустрічі в Вашингтоні нам пропонували копати окопи. Ахаха, уявляєте?"
    2. "Наші партнери недалекоглядні".
    І так останні років 350 - якась патологічна нездатність робити висновки з власних помилок, одночасно звинувачуючи весь білий світ.
    Без усунення цього ментального виверту подальше наше всенародне ходіння колами гарантоване.
     
  13. ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ. ГОЛА ПРАВДА.

    Відповім усім одразу. бо щось багатенько накидано...

    1. Американська допомога буде, якщо ні - у прямому ефірі назву себе закінченим мудаком та довбойобом. Це не обговорюється навіть республіканцями, питання допомоги лише у формі. Вона повинна була бути у березні, але я не зважив на чергові канікули, вибачаюсь. Квітень - мудакове аутодафе - прямий ефір.

    2. Розписані усі поставки озброєнь необхідні для Контрнаступу у вигляді, як сказав Радакін у своїй рекомендації ЗСУ, "Потужного наступу на конкретному напрямку по законах західної військової науки", Я знаю геть не все у частині постачання техніки та боєприпасів, але того, що нам надали з приблизним розписом поставок по 1,5 - 2 мільярди на місяць, дозволяє мені робити висновок - "щось воно буде", тим більше усі помилки минулого року враховані як і міцність російських ліній оборони.

    3. Тепер цитата від Трампа. "Я не думаю що питання миру буду вирішувати я. Ще 9 місяців цього року - ціла вічність, все буде вирішено до мого повернення у Білий дім". Добавлю, що Зеленеський отримав точно такі ж месседжи від Шольца, Макрона, Сунака... - "Якщо лінія фронту залишиться незмінною, ми будемо вимагати переговорів про перемир'я". Ще нагадую. що у тих "будапештських меморандумах" які Зеленський обзиває "Безпековими договорами" немає жодного нагадування про об'єми західного фінансування наступного року - тільки на цей. І якщо союзники вирішать, що на полі бою патова ситуація, а наразі вона така і є, то наш Президент ніякою мовною еквілібристикою не розповість нації - з якою ціллю треба продовжувати "гарячу війну". На останок від Розвідспільноти США та очільника ГУР Буданова. рф ДОСІ не має планів на ведення війни у 25му році і хуйло наказу розпочати планування не віддає. Ресурс рф багато у чому закінчується. навіть м'ясо.

    4. Антиамериканізм - важка хвороба, схожа на наслідковий сифіліс чи шизофренічний антисемітизм. Антиамериканісти не зважають на те, що ми існуємо взагалі у своїй державі, а не у федеральному окрузі рф виключно завдяки західній, переважно американській. зброї і грошам. По їх розумінню американці повинні висадити десант та викинути Зеленського, вони повинні за нас воювати, думати. голосувати - все! Ми не повинні робити нічого. Вони і в хер не беруть до уваги - на які тільки домовленості та міждержавні угоди не йдуть американці щоби Україна без амерниканських грошей зараз отримувала зброю, зокрема ті ж ракети для ППО. радянські танки та інше. "Мало, підараси"! Бастрикін добавить. Я не буду банити за закиди, але у відповідях себе більш стримувати не буду, не ображайтеся.

    5. Крайній "Раммштайн" - ще більш бліда та немічна копія останніх трьох - майже пустих та прогресуючи немічних. Коли Зеленський поїхав з Умеровим на зимове засідання і вибив там хоч щось, то стало ясно - переговорники у владі "здохли не народившись". Ще пара таких "Раммштайнів" і можна ставити хрест не те що на Контрнаступі - на обороні. І якщо США не візьмуть на себе планування - постачання - формування заказу - нам дупа, велика та зовсім не така красива як у Джей Ло. Наскільки я знаю, буде останній варіант, бо те, що "здобуває" наше МОУ навіть коли є можливості (згадаємо "Снаряди Павела") то не ганьба - профанація та лютий непрофесіоналізм тупого невігласа.

    У мене все. Від своїх слів не відмовлюся нізащо - все буде вирішено саме у цьому році, заморозиться війна чи ні. Молимося на ЗСУ та союзників - саме від їх дій залежить підсумок нашої Визвольної війни. Ну а про допомогу нашому війську навіть не нагадую - допомагати треба останнім.

    Написав половину "Їбенеї" - кинув, вранці закінчу. Сумно - наративи хуйла пустили глибоке коріння і у нашого народу ворог не в кремлі, навіть не на Банковій - у Вашингтоні. Як же я хочу закрити цей нікому не потрібний канал...
     
  14. НАС ПРОСТО МАЛО...

    Російський міністр війни Шойгу оголосив про додатковий призов до армії агресора 300 тисяч виборців Путіна.

    Навіть не сумнівайтеся - призовуть. І кинуть на фронт. І якими б орками не були ті призвані - це маса. Людський ресурс. Вони будуть давити атаками наші ВОПи. І вони будуть заливати свої траншеї бетоном - під нашим вогнем. Їм пофіг.

    А ми...

    Панове вибачте, але гарних прогнозів для вас я не маю. Морально готуйтеся до дуже хренових новин. Ми щойно втратили територію, приблизно таку як відвоювали із Залужним влітку торік. Просто усвідомте. Це не остання погана новина.

    Причина банальна. Нас - мало. Нас - тих хто захищає. Ми встали на захист України попри свої статки і суспільні статуси. Підприємці, робочі, фермери, художники, айтішники, столяри... Кого я тільки не побачив у ЗСУ?...

    Але два роки ми виконували жахливо важку і виснажливу роботу. Нас ранили і убивали. У нас ламалося здоров'я від втоми і рвалася душа від морального виснаження. Нас меншало - але ми стояли і захищали. Ми дерлися уперед. Колись.

    Більше дива не буде. Нас - от просто мало. Я не вірю, що ворог зможе прорвати наш фронт, але втримати наявні рубежі нам буде дуже важко. Майже неможливо.

    Нас просто мало.

    Це - у країні де мобілізаційний ресурс біля 10 мільйонів рил. Не дивно. Суспільство не хоче захищати Україну. Суспільство розповідає, що їх неправильно призивають, не так забезпечують, що ця армія їх не влаштовує. Патріоти вже серед нас, в тилу залишилися ті хто нікому нічого не винний. У суспільства наразі герої - не ми. У суспільства наразі герої - то аргесивний ухилянт Андрюша Луганський та агітатор замирення з ворогом Олешко.

    Герой у суспільства - ухилян. Йому співчувають. Його виправдовують. А ми...

    Суспільство не цікавить той факт, що ми знову програємо. Про що говорити? Уже окремі свої виправдовують ухилянтів - що тут казати про чужих?

    А держава? Держава тремтить. Держава так само панічно боїться скривдити ухилянтів. Влада, для якої ухилянти то її виборці, панічно боїться почати масову мобілізацію. Це очевидно.

    Суспільство приєднуватися до нас не бажає. Влада опікується власним рейтингом. І перші і другі гарненько вмостилися на нашому горбу - всі вони переконані що ми маємо принести перемогу для них. Ми - без них.

    Пацани й дівчата, давайте тверезо поглянгемо правді в очі. Допомоги не буде. Масового поповнення не буде. Нам прийдеться все витягувати нашим власним горбом.

    А наш горб на жаль, має дуже обмежений запас міцності. Ми - живі люди. Ми втомлюємося, хворіємо. Нам буває боляче і сумно. Ми падаємо від втоми.

    Я не маю більше хороших прогнозів. Так, я був і є категоричним противником будь-яких замирень з ворогом. Бо замирення - це війна у набагато більш принизливий спосіб.

    Замирення з ворогом - це територіальні поступки, принизливі угоди, залишені в полоні азовці і сотні "військових злочинців", тобто наших побратимів, видачі яких зажадає Москва. А вона зажадає - не сумнівайтеся. Готові? До речі, після всього цього війна станеться знову, років через 5-7. Я не те що в цьому переконаний, я це вже бачу.

    Боягузів б'ють завжди і скрізь.

    Тому доведеться триматися і захищати. Це буде важко, але хто як не ми? Триматися доти, доки у тилу не збагнуть, що жарти завершилися. Доки знайдуться ті, хто скаже, що жарти завершилися - і почне діяти.

    Жорстко. Непопулярно. Але ефективно. Так буде, я у це вірю. Маємо протриматися.

    Але зараз хороших прогнозів для вас я не маю.

    Бо нас просто мало. Бо ми виснажені.

    https://www.facebook.com/share/KMsrjnnrrzRio3A4/
     
  15. Якби зараз якийсь агент Кремля типу Коцаби виступив у ЗМІ з закликом, що "мобілізація непотрібна", він би вже сидів на параші в Лук'янівському СІЗО. А Зеленський на всю країну заявив, що мобілізація, яку вимагають військові, неначасі, і нічого, гуляє 3 місяці на свободі.

    А ми втратили Авдіївку і Мар'їнку. Позиції, що трималися 10 років.

    Якщо хтось крякає як качка, ходить як качка і виглядає як качка - він качка. В 2019 році ця підсадна качка зірвала нам всі програми переозброєння, а зараз - мобілізацію, і тепер годує нас новими обіцянками: про "армію роботів", про "мульйон дронів із мульярда дерев"... І все лише, щоб всі ми забули: в 2020 році саме ця качка нам "аткуалізувала строки виконання" порошенківських ракетних і снарядних програм. Те, що за планами 2016-17 років мало дати результат в 2021 році, через нього "перенесено" на 2024.

    Але настав 2024.
    Де обіцяні "актуалізовані" снаряди і ракети українського виробництва, Вова?

    Волонтерський гаражоборонпром дрон по нафтобазі в Сизрані це прекрасно. Але дрон не проб'є дах військового заводу в Тулі і не рознесе всередині всі станки, що виробляють ракети, якими по нам б'ють. Це має зробити ракета, яку може виробити КБ Промінь, але він змушений писати відкриті листи за заблоковане чинушками Зеленського виробництво.

    А де розгортання виробництва українських авіабомб під наші майбутні Ф-16? Літаки прийдуть, а через півроку всі зрозуміють, що бомб під крила немає. І знову лише через 2 роки почнуть чухатися. Досить обіцяти "приємні новини" і "потужний жовтень". Вже печія через це. Просто зроби корпус-болванку, крила і систему наведення. Авіаційну ракету просити марно, після реформ Абрамовічуса і Наєма ми це не потягнемо, а от бомби могли б.

    Могли б, якби не було Зеленського.
    Джон Сміт
     
а де твій аватар? :)