Хочу додати, що партнери не для того стільки вкладали в поміч Україні, щоб дати якимсь інтриганам втілити на Україні кремлівський проект, який і спроектували в мацкві, і керують і спостерігають відтіля. Орки давлять на фронті, закликають до переговорів, роблять зсередини через своїх провокаторів, колаборантів та корисних дебілов небачений тиск на президента - абсолютно беспідставний, бо він на своєму місті, як і уряд - все роблять, що залежне тільки від них. За те і повага. Хто в війну вистояв, залишився людиною, яка гідно несе свою місію, той в мирний час буде успішним тим паче. Зеленський буде працювати ще довго. От побачите - його і після війни оберуть.Обтікайте, порохосекта.
https://korupciya.com/velycheznyj-k...a-front-v-pekli-kilcze-zamykayetsya-gora-til/ Автор: Николишин Марія / 19/11/2022 Величезний котел на Донбасі! ЗСУ вдається – фронт в пеклі: кільце замикається! Гора тіл! Р.С. Ось рівень Світлана. Чергова Надюха Савченко А що Жданов вже здувся
Гамнюк Гудман, тут ось російський мобілізований передеє привіт "сільному прєзідєнту". Послухай. View: https://youtu.be/L76l_6FguAc?t=1418
Чисто так само думає наша теперішня влада. А тому у них філософія наступна: - нехай партнери нас озброюють, дають допомогу, бо куди дінуться? - а ми будемо свій бюджет обкрадати як захочемо. Тому простий народ збирає на взуття, на одежу, на тепловізори, на дрони, а державні кошти розприділються по кишенях свити Зеленського. Це весь патріотизм влади.
Як же ж колективний Арахамія намагається перекласти непопулярні вирішення складних питань забезпечення війни з себе красівих на військових, тому істерика імені Безуглої "ето всьо оні!" вже очевидно - це офіційна позиція "слуг народа". Тільки у нас не воєнна хунта, військові виконують директиви, надані політичною владою, а це якраз "монобільшість", якій уникнути відповідальності не вдасться, в тому числі за мобілізацію, яку доведеться голосувати та підписувати; думаю.саме через це пройшла інформація про бажання поскладати мандати. Да, парні, це вам не верещати про "наживання на войнє" та дорогу цибулю, ану покажіть нам як хуже нє будєт. Валерій Прозапас
Хоч закритий доступ до Азовського моря, свідчення цьому зникли із продажу рибні консерви "Бички", у Чорному бажаного не досягли. Тост за російський чорноморський флот "До дна!".
Генерал терпів довго. І заборону готуватися до війни, і наступні спроби перекинути на нього з командою відповідальність за здачу сотень населених пунктів, і командування цілими родами військ через його голову і ще тисячу й одне приниження й несправедливість. Але брехлива спроба спрямувати на нього суспільне невдоволення («вимагає ще півмільйона військових і мобілізації інвалідів») із метою скомпрометувати змусила-таки Генерала перевернути стіл і вийти з поясненнями прямо до народу. Що ж, маркіз Хуйпіду, тобі це вдалося - ти-таки, здається, заштовхнув його в політику. А прірва між виступом мудрого, професійного чоловіка - і недавньою пресухою недорікуватого закомплексованого інфанта не залишає тобі жодного шансу. К.В.
Прес-конференцію Валерія Федоровича варто подивитися хоча б заради того, аби ще раз переконатися, - у військово-політичному керівництві таки є дорослі, і це додає впевненості.
Послухав Піонтковського. Він підбиває підсумки року і дає прогноз на майбутній рік. Зокрема, каже, що у ще донедавна сонної Західної Європи нарешті дійшло, яка над нею нависла загроза. Європа проснулася і буде підтримувати Україну всіма силами і саме - до повної перемоги України над фашистською Росією. США також нададуть зброю і гроші, причому - до 19 січня питання буде вирішено. Піонтковський переконаний, що F-16 уже в Україні, і саме з них збили чотири бомбардирувальники та потопили корито. І за допомогою далекобійних ракет, які все-таки надали, і якими можна стріляти лише з цих винищувачів. Дав також характеристику Латиніній, Арестовичу та іншим "договорнюкам" Всі "хорошіє руськіє" - паскуди. Дуже пізнавальний виступ Піонтковського, раджу послухати. View: https://youtu.be/K9lH26KcKrs