Війна Росії проти України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Slav, 22 лют 2022.

  1. А чому кацапи?
     
  2. Кацалапий, тут ти правий.
    Вам дурням не показують. Вам локшину на вуха вішають, а ви либитеся і думаєте що то кульчики.


    Дмитрий
    @dmitriypaut
    Освобождение Азовцев происходило при участии Эрдогана и МИ6.
    То есть,все эти видосики,доклады ,речи это для нас.
    Шоу.
    И, как бы нахождение Азовцев в Турции не оказалось требованием Зелемскага.
    Тяжело МИ-6.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А з такими як Ердоган домовитися і його залучити чия заслуга? А скільки порохоботи приписували Порошенку залучення до переговорного процесу Меркель і Олланда?
     
    • Баян Баян x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, про улюблені Ваші дороги.
    Даю автоматично згенеровані субтитри з розмови Є.Кісєльова із О.Ждановим.
    До речі, Кісєльов - високопрофесійний журналіст, що вміє підбирати і формулювати питання. Раджу всім послухати від початку до кінця.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=VipCqfRTeGM


    Тепер зрозуміло, чому прокремлівські посіпаки так виступали проти будівництва доріг нинішньою владою?
    Тому що фактично будувалися запасні злітно-посадочні смуги.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. А хто такий Жданов?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ?
     
  7. ?
     
  8. НАГАДУВАННЯ ТАНЕЮ

    Президенту Зеленському і всьому Офісу президента знову крупно прилетіло від американських ЗМІ. Там вийшов матеріал один з героїв якого - журналістка, колишній народний депутат, а нині офіцер ЗСУ Тетяна Чорновол. Матеріал не тільки про неї, але ім'я "міссіс Чорновол" згадується там десяток разів.

    Ілюстрований матеріал, як на мене, шикарним фото, де Таня зі "Стугною" на плечі виглядає як сучасна українська валькірія, що боронить свою землю від орди. І не просто боронить - танки спалює! Західний глядач має просто заверещати від такого сюжету. А враховуючи що у Тані Чорновол все життя - готовий сюжет для голівудського фільму, цей репортаж має неабиякі перспективи для розвитку.

    І ризикує стати неабияким гемороєм для Офіса Зеленського. Бо достатньо запустити ім'я Тетяни Чорновол на Гугл, як нам зразу видає що? Правильно, судові справи проти Тетяни Чорновол. Про Майдан. Та про передачу комплексів "Стугна" ЗСУ - під час війни. Коли Таню на допит викликати намагалися прямо з позицій.

    Уявіть що західні ЗМІ напишут про ТАКЕ! А ще уявіть, що вони візьмуть інтерв'ю у самої Тані, і вона цілком спокійно розповість їм як за президента Зеленського їй ледь не зламали ногу у ДБР. Або як командування по вказівці зверху блокує всі подання на нагороди на її підрозділ. І ще багато цікавого.

    І все це, розумієте, не збіг. Бо матеріал з Танею Чорновол опублікувало видання Wall Street Journal. Так-так. Те саме. Те саме яке повідомило, що Зеленського про вторгнення Росії за півтора місяці попереджав особисто керівник ЦРУ Вільям Бьорнс. А Зеленський так само просторікував нам про травневі шашлики. Те саме видання розповіло як Зеленський особисто просив Байдена не накладати санкції на путінського олігарха Абрамовича. І ще багато цікавого. Звідки видання дізнається про все це? Та очевидно. З Білого дому.

    Задача Wall Street Journal - регулярно нагадувати "боневтіку" що його популярність просто зараз потрібна для діла, а обвалена може бути дуже швидко. Достатньо просто оприлюднити деяку інформацію, яку дуже гарно знає Держдеп.

    Наприклад, уявіть собі як кипітиме Зеленський, якщо в кожному інтерв'ю іноземним ЗМІ його питатимуть: "Mr. President, what happened to Ms. Chornovol?"
    FB_IMG_1664020956879.jpg
    https://www.facebook.com/1000442610...urnQPgiNhmtyDJGcNxTPCF1S5qYUSg1CvKojWm7MQe6l/
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як кацапи до мого питания?
     
  10. "Якби росіяни скинули Зеленського, ви мабуть раділи чи ні?"
    - питання:"Чому кацапи?"
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @Mykhaylo Khomchyn збирається посприяти заколоту проти українського президента? Дуже відверто, @Mykhaylo Khomchyn.
    Я вкотре кажу - юзер @Mykhaylo Khomchyn на Львівський форум засланий для протидержавної діяльності.
     
  12. Буля такеж брехло як і віслюк:


    Well-Known Member Цитата від Коммунарец

    Росіяни мають відповісти за ці злочини, за всі тортури. Ми наближаємо день, коли і новомобілізовані і військові з досвідом будуть розплачуватися за все те горе, яке вони накоїли в мирній і прекрасній країні.
    По ваших дописах про владу не віриться, що Україна прекрасна.
    В прекрасній країні все має бути прекрасним.
    Якби росіяни скинули Зеленського, ви мабуть раділи чи ні?


    Питаю комуняку: " Чому кацапи?". Мовчить.
    А глуха буля недочула і понеслось.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    А кацалапый, который во время войны призывает строить дороги, а не закупать вооружение, это патриот, радеющий за Украину?:facepalm:
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Пишу ще раз, беруть участь у бойових діях Костенко з Голосу, служив артилеристом свободівець Кошулинський, чого піарити тільки одних?
     
    • Баян Баян x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це один з районів Харкова ....
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я про кацапів не згадував. При чому тут кацапи, коли питання було до вас?
     
  17. А кого згадували?
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Комунарець:
    По ваших дописах про владу не віриться, що Україна прекрасна.
    В прекрасній країні все має бути прекрасним.
    Якби росіяни скинули Зеленського, ви мабуть раділи чи ні?

    @Mykhaylo Khomchyn:
    А чому кацапи?

    А хто, недоофіцер? Ну кажи. Українці, вважаєш? Може таке бути??
    Ти, тварюко, на ЛФ стільки, скільки Зеленський президент, і весь цей час зайнятий тільки тим, що займаєшся чорним піаром його. Не знаючи ні дня, ні ночі.
    Йде війна і таку мразоту, як ти, треба вже давно на цугундер відправити, що врешті і буде.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Колись Бенедиктов президенту Латвії закинув, що яка типо це демократія у вас, коли ви те й те забороняєте. А той відповів брискуче:
    " А у нас нова демократія - така, яка вміє себе захистити".
     
а де твій аватар? :)