Війна Росії проти України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Slav, 22 лют 2022.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Як я рада новинам про Балаклею! Велике місто жило під окупантами часто без світла і води. і практично весь час без зв'язку( я знаю), банкоматів, магазинів і аптек.
    Господи, хоч би скоріше вони повернулись до більш-менш нормального життя..

    А від Балаклеї і до Куп'янска недалеко і відкрит шлях до Ізюму. А коли розберуться з великим залізничним вузлом Куп'янском - харківська групировка орків залишиться без забезпечення.
    Що далі, скільки ще пройде часу, як пройде зима-не хочу і замислюватись.

    Росію не зміниш, принаймні так швидко, як нам хотілося б. Там ще довго будуть булькати імперські дріжджі, навіть якщо нам все вдасться, і російські солдати заберуться з України. Росіяни знову почнуть створювати список ворогів і "споконвічно російських земель", які їм треба повернути.
    І наше завдання – бути сильними, бути озброєними краще від них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Про результаты действий в направлении Херсона Зеленский молчит как рыба. Если будет также молчать про действия в харьковском направлении, то впору задуматься о его компетентности как верховного главнокомандующего.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, что за придурок нам навязался...:facepalm:
     
  4. Україну мали здати, але люди все зіпсували.

    І коли зе казав, що боявся паніки, але при цьому нічого не робив, для зміцнення обороноздатності країни - він фактично зізнався в держзраді. Адже влада нічого не зробила для оборони та захисту, навпаки.

    І люди захистили та продовжують захищати цю країну. Тому влада і бояться військових, які критикують владу. Тому влада і здала в полон Редіса та захисників Маріуполя, бо вони почали говорити та ставити запитання.

    Тільки ось питань стає дедалі більше і влада вже не встигає закривати всіх... і телемарафон не рятує, бо його ніхто вже не дивиться.
    https://t.me/putch111/21935
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Арестовича за вісім годин, всього!, подивилось більше мільйона глядачів
    а Порошенка за три дні - менше семи тисяч.

    От яскраве порівняння того, що дивляться, чого не дивляться. І що "декого" не врятує ну ніяк.

    Та Ви і самі, Хомчине, Порошенка не дивилися. Вам прислали посилання, Ви виклали картинку. https://forum.lvivport.com/threads/poroshenko-3.116321/page-609#post-3294793

    ЗІ. Та моїми здобутками у вивченні турецької мови цікавиться більше людей, ніж тих, кого цікавить, що там скаже Порошенко.
     
    Останнє редагування: 7 вер 2022
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не раз таке було.
    Ймовірні ратифікації Мінських угод 31 серпня 2015 під парламентом чим закінчились? Чому сурков кидав папкою, що ми так не домовлялись після зборів у Парижі?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гамнюку скільки не кажи, що готувалися і як -хоч сто разів- він все одно своє буде бухтіти. Посилати тільки за кораблем)
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Россия ничего не потеряла и не потеряет в ходе проведения специальной военной операции на Украине, страна только укрепила свой суверенитет, заявил Владимир Путин.

    Раз в оборот вводится слово «потеряла», то дела и вправду идут хуже некуда. Вместо перечисления приобретений (даже с его точки зрения) Путин начинает отнекиваться от потерь и рассказывает про какие-то совершенно абстрактные показатели, которые невозможно измерить, которые являются оценочными с широчайшим диапазоном интерпретации.

    Дословно, Путін: "Россия ничего не потеряла и не потеряет, последствия войны отсекают все лишнее и укрепляют суверенитет России."

    Зайвими для росії є Татарстан, Башкортостан, Калмикія, Дагестан, Ічкерія, Інгушетія, Карелія, Саха і ще 13 республік, а також Кубань, Сибір, Далекий Схід та Уральська республіка.
    Внаслідок відпадіння зайвого суверенітет росії зміцниться. І це не жарт.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Івано-Франківській області викрито ботоферму, організатор якої співпрацював з РФ
    07.09.2022 13:21.
    На Прикарпатті викрито ботоферму, організатор якої співпрацював з представниками росії. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора 7 вересня.

    "Прокурорами спільно з правоохоронцями викрито мешканця Калуського району, який організував ботоферму, – сказано в повідомленні. – Через її "потужності" відбувалося спотворення інформаційного простору в інтересах ворожої пропаганди".

    Уточнюється, що громадянин співпрацював з великою російською платформою, яка надає незаконні послуги оренди чужих телефонних номерів для створення фейкових акаунтів у соцмережах, месенджерах, відеохостингах та електронних гаманцях.

    Підкреслюється, що через спеціалізований Telegram-канал він домовився з російською стороною про співпрацю та отримав детальні інструкції, як запустити роботу ботоферми. Йому надали необхідне програмне забезпечення, а технічне обладнання для функціонування ботоферми він придбав сам.

    "Експертиза засвідчила, що підозрюваний використовував SIM-банки, які дають можливість "гарячої " заміни сім-карт та підміни міжнародних ідентифікаторів мобільного обладнання, відомих як IMEI, для приховування своєї протиправної діяльності та уникнення блокування оператором", – сказано в повідомленні.

    Уточнюється, що на даний момент підтверджено використання 10,7 тисяч сім-карт одного з українських мобільних операторів. В результаті порушення маршрутизації міжнародного трафіку з використанням цих сім-карт оператору завдано матеріальну шкоду на майже 300 тис грн.

    Підкреслюється, що за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури громадянину повідомлено про підозру у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем та мереж електрозв'язку, що призвело до витоку та підробки інформації, спотворення процесу обробки інформації, порушення встановленого порядку її маршрутизації, що заподіяло значну шкоду (ч. 2 ст. 361 КК України).

    Раніше повідомлялось, що заблоковано ще дві ботоферми, які розганяли в Україні деструктивний контент.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Всім прибиральникам зеленого гною ,
    які зарозуміло - маніпулятивно розповідають пересічному про важливість понад усе
    будівництва доріг .
    Неозброєним оком видно опівську методичку --
    //"Форму теоретично вмагазмні може купити кожен,можуть передати нам союзники,волонтери…А чи можна так само зробити з інфраструктурою,дорогами?Для чого дороги?Думаєте HIMARSам їх не потрібно?А автомобілям для підвозу БК,евакуації 300"//
    ----
    присвячується :
    FB_IMG_1662569256480.jpg
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Пора відкривати шампанське?
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, Ви, здається, непересічний.
    Я навів конкретний приклад, думкою кого більше цікавляться: Арестовича чи Порошенка. З конкретними цифрами.
    Про дороги я навіть не згадував. А Ви - як у тій приказці: "На городі лобода, а в Києві дядько".

    А Порошенка зараз якщо хтось і дивиться, то лише з перепою, коли треба поригати, а із рота капає лише одна слина. В такому випадку споглядання на Порошенка дуже допомагає звільнити шлунок. Краще ніж літр марганцівки.
     
  13. FB_IMG_1662569256480.jpg
     
    • Баян Баян x 1
  14. Поговорив із колишнім аналітиком Блеквотер. Він каже, що їхня оцінка співвідношення вбитих (KIA) на півдні за останній тиждень 1:17-18, що дуже багато. Він навіть використав терміни massacre та safari. Це при тому, що вони вважають, що наші, як мінімум, у двох локальних зіткненнях відгрибли. Якби не це, то вони оцінювали б у 20-21. Також використовував слова shame стосовно оркам. Стосовно наших sensible and smart bravery.
    Основна наша проблема – атаки в тилу, звідки поранених складно евакуювати.
    За харківським напрямом у них ще немає даних.
    https://www.facebook.com/541820124/...uKVCQD1uH19h6n9DTtvEVvb6VEnPWmGza21etQnmxJXl/
     
  15. За останню добу армія РФ втратила більше 2000 чоловік.

    Близько 640 вбитими, 350 полонених, більше 1000 важких поранених.

    37 одиниць артилерії + величезну кількість захоплено. 3 ППО.

    Це є абсолютним рекордом за увесь час війни.
     
  16. Кацалапий, вживай якісну аналітику замість сурогату та фейків :
    https://www.ukrinform.ua/rubric-ato...u-kampaniu-u-2023-roci-ukrainskij-poglad.html
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мова не про це. Мова була про те, що Арестовича дивляться більше мільйона користувачів інтернету, а Порошенка - кілька тисяч, я навів конкретний приклад.
    От Вам і "популярність Порошенка".

    А хто це такий, що Ви його тут цитуєте ?
    Чому колишній? Уже помер чи здурів?
    Хто це - "наші"?
    Чому "відгрибли", а не "відгребли"? Чи можна довіряти неграмотним людям?
    Тим більше - сьогодні, у Міжнародний день грамотності...

    Вам потрібно звернутися до аналітика Грінвотер. Нерозведеного. (Саме нерозведеного, а не нерозлученого).

    ЗІ Рекомендую вивчити пісню "В кінці греблі шумлять верби, що я насадила"
    Щоб запам"ятати, що слово "відгребли" пшеться через "е".

    View: https://youtu.be/JwH2SaGXQwQ
     
    Останнє редагування: 8 вер 2022
  18. Кацалапий, а по суті є щось сказати?
    Немає? То чого приперся?
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А у Вас, Хомчине, по суті є що сказати? Наприклад, чому, на Вашу думку Порошенка майже ніхто не дивиться, а Арестовича дивляться мільйон, як мінімум людей?
    Нагадаю, дискусію почали саме Ви, сказавши, що телемарафон ніхто не дивиться
    Так от, я сказав, що це якраз Порошенка ніхто не дивиться. Якщо не рахувати тих, кому це потрібно в силу професійних обов"язків, або тих, хто зайшов на канал Порошенка випадково.
    Ну, ще десяток-другий придурків, які до цих пір слухають Порошенка із роззявленим ротом.
     
а де твій аватар? :)