Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. Gesser

    Gesser Well-Known Member

    А нема ніяких проблем! Живемо, працюємо, народжуємо діточок, радіємо життю кожну мить, бо дуже добре розуміємо, яке воно крихке - життя. Того й всім раджу: не переймайтеся зайвими проблемами, живіть своїми турботами і не намагайтеся вирішити питання Донбасу без нас. Ми вже прийняли рішення, а те, що воно комусь там не подобається, так начхати...
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От і правильно!
    Ви ще з такими заявами вийдіть на мітинг, бо тоті медведчуки-сівохи-рабіновічі-лукашихи...

    НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Тю. А як же ж "На Бєрлин?". Шо, обісралися разом із кацапами?
     
  4. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Диточок вони підараси народжують
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якось так, -
    Замана: В 2016–2017 годах в Минобороны Украины уничтожили документы, которые касаются применения российской армии в Крыму во время аннексии

    Защита бывшего начальника Генштаба – главнокомандующего Вооруженными силами Украины Владимира Заманы получила из Генштаба документы, которые свидетельствуют о том, что после аннексии Крыма была уничтожена информация о нарушении российскими самолетами и вертолетами воздушного пространства Украины в феврале – марте 2014 года и попытках ВСУ противостоять этой авиации. Об этом Замана рассказал в интервью главному редактору издания "ГОРДОН" Алесе Бацман.

    В еще одном запросе защита Заманы просила Генштаб предоставить информацию о письменном приказе и.о. президента Турчинова на применение оружия против российских оккупантов в Крыму в 2014 году. О том, что такой приказ был, заявлял сам Турчинов. В частности, в интервью LB.ua в июне 2014 года он сказал: "После гибели нашего военнослужащего я напрямую дал приказ применять оружие. Руководство Минобороны попросило продублировать его в письменном виде. И я подписал этот приказ".

    В ответе врио начальника Главного оперативного управления Генштаба ВСУ Руслана Басистюка сказано, что 19 февраля 2014 года командирам ВСУ всех уровней были предоставлены рекомендации относительно порядка использования оружия во время чрезвычайных ситуаций, связанных с попытками несанкционированно проникнуть на военные объекты, завладеть оружием, военной техникой, боеприпасами и другим имуществом, которые были подписаны тогдашним начальником Генштаба Заманой.

    "Вместе с тем в Главном оперативном управлении Генерального штаба Вооруженных сил Украины отсутствует информация относительно того, что врио президента Украины Александр Турчинов отдавал письменный приказ на применение оружия против российских войск на территории Автономной Республики Крым и города Севастополя в период с 23.02.2014 по 31.03.2014", – сообщил Басистюк.
    Замана: В 2016–2017 годах в Минобороны Украины уничтожили документы, которые касаются применения российской армии в Крыму во время аннексии
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @VasMT, от Ви, професійний військовий, офіцер, поясніть мені, молодшому сержанту запасу, як вище керівництво країни може заборонити часовому на посту виконувати його статутні обов"язки?
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    @Gyppsy, я вже стотищпітсот раз розповідав і пояснював, порядок застосування зброї посадовими особами частини і особами добового наряду згідно вимог Статутів ЗСУ в редакції до 2014-го року.
    І наголошував, що зелені чоловічки на пости не нападали. На парки техніки не нападали. На особовий склад не нападали. Не намагались захопити зброю, боєприпаси, вибухові речовини, озброєння і військову техніку.
    Відповідно до статутів в тій редакції НІХТО не мав права застосовувати зброю.
    НІХТО.
    А от наказ на збройний захист територію військової частини, на знищення порушників повітряного простору, захист морських суден та морського рейду, дає вище керівництво держави.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Цирк. Зелені чоловічки ні на що не нападали, але все захопили :)))
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніякого цирку.
    Вєжлівиє люді нічого не захоплювали. Блокували.
    А наші змушені були покинути свої частини за УСНИМ наказом зверху.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тобто все було погоджено на самому верху? Одни блокують, інші не мають приказу стріляти, а мають УСНИЙ наказ виходити з піднятими руками?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Саме так.
    І ім"я цього здочину - Турчинов, Парубій, Яценюк, Тенюх, Наливайченко.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І дальше по списку, аж до рядового ЗСУ, котрий піднімав руки по усному наказу.
    Бо є такий термін, як виконання явно злочинного наказу або розпорядження. /лєнь шукати закон і не хочеться залазити в ці дебрі. Бо і справді, про це говорено-переговорено по всіх форумах і групах./

    Але моя думка не змінилася - якщо вже розвішувати на стовпах (с), то повинні висіти ВСІ причетні до здачі Криму - від самого верху і до рядового караульного, котрий в цей час був при виконанні.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніхто не піднімав руки.
    Ще раз поясню.
    Якби скакануті ввели правовий режим воєнного часу, і мали на це право, тоді командири частин могли захищати свої території зброєю. На законних підставах.
    Так як Україна і далі жила по мирниму, то і командири частин діяли згідно Законів мирного часу. А саме не могли зброєю захищати свої частини, розблоковувати їх, виводити на материкову Україну техніку і озброєння.
    В умовах мирного часу наказ командира частини на застосування зброї і був злочинним.
    Ви зрозумійте падлючість майданутих вождів. Вони не дали наказу захищатись і не дали наказу залишати частини. Ні письмових наказів, ні телеграм, ні шифрограм, ні телетайпних стрічок, ні радіозв"язком через вузли зв"язку, ні телефонним зв"язком через систему дального зв"язку.
    Тобто жодним чином, де ці накази можна було би зафіксувати.
    Тільки мобільниками.
    Я думаю не треба пояснювати, навіщо це робилось...
    Караульний нічого не порушив. Командир військової частини нічого не порушив. Командуючий тактичної групи Крим нічого не порушив. Вони діяли в межах Закону.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але скільки тодішніх військових погодились переприсягнути, відмовилиь виконувати накази із Києва, залишилися вірними присязі і перейшли на "материк"? Логічно, що явна меншість погодилась би на військові дії.
    Після бою кулаками не махають.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Наказів з Києва НЕ-БУ-ЛО!!!
    НІЯКИХ!
    Армію кинули напризволяще.
    Після бою зрадників вішають.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От і славно, тільки пенсію самі собі платіть і там у себе вчіться, а не в Києві.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Фууу, я вже злякався. Я думав, що Янукович.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    17 хв ·
    До колекції дуже особистісних і драматичних історій війни я кладу ще одне інтервю.
    Оксана Корчинська
    . По таких детальних і відкритих розмовах колись напишуть літопис нашої новітньої війни без прикрас. Дуже твереза й місцями моторошна бесіда - до уваги тих, для кого війна не є "там десь, далеко"


    View: https://youtu.be/TUjBFNbvQoE
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @Gyppsy, яке ваше враження, хочу узнати?
     
а де твій аватар? :)