Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як у приказці: "Відчуваю що десь на*обують, але не можу зрозуміти де"
    Я б сказав про пики інакше -
    Кругом неправда і неволя
    Народ замучений мовчить
    А на державному престолі
    КАБАН ГОДОВАНИЙ сидить
    Все вони курви знають, куди заводять...
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато хто у діючій владі розчарувався, але виходити на майдан... Навіть у далекому 1917 карликовий гомосєк уркаган Ульянов ( тюремне прізвисько Лєнін ) розпочав революцію тільки після виходу Російської імперії із І світової війни. Війна і революція в одній державі одночасно, це занадто.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це так. Треба негайно розрулювати з тарифами, бо народ такого зубожіння без кінця-края не видержить. Потерпіли 3 роки, побачили. Вже щоб піти в поліклінику, якщо проблема, треба тільки на самі перші аналізи мати 400 гривень (325 грн 3 гормона провірити). Про УЗІ і томограми мовчу. А потім лічитися. Це якщо є заначка, то лічитимешся. А нема - така твоя доля.

    Дуже надіюся, що за літо Кабмін вкупі з ВР щось зробить для людей, покажуть свою здатність. Надіятись на міжнародні фонди вже досить. Треба на митницях встановити жорсткий закон, треба виводити з тіні ринок по-справжньому, треба всім - і багатим - платити податки.
    Треба брати іноземних професіоналів, незалежних від Порошенка, на НКРУ, на розподіли в енергетичному секторі, бо наші не розподілять не в свою користь ніколи. Так доживемо до виборів.
    А там, Бог дасть, найдеться розумна і патріотична людина, без дуже активного бізнесового минулого. Досить хитрого і жадібного Порошенка.

    P.S.Щось Кравчука не видно зовсім. Мовчить, як риба. А ще недавно такі розумні поради давав.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Угу - зроблять. Останні майтки знімуть. Ще й податок на них встановлять, в залежності від розміру дупи.
    А шо йому? 3,14здіти - не мішки ворочати. Ще за часів його президенства в одному з інтерв’ю на одне з запитань кореспондента, він відповів: "У нас з діда-прадіда працьовита сім’я"
    Так захотілося в морду дати... От думаю, курва... А у решти людей одні лежні з дідів-прадідів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Маю надію, що Порошенко повтормить те саме, що Кравчук, раз не справляється - дострокові вибори та не доведення до повного зубожіння та великих протестів, але і є ймовірність, повторення Кучми - ще один термін, для такого - виведення у ІІ тур вигідного для себе кандидата, якщо голосували за Кучму, за принципом "Лиш би не комуняга Симоненко", то якщо у ІІ турі буде якийсь представник гОпо.блоку - за Порошенка будуть голосувати за таким же принципом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ото ж бо!
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Друзі, в Балаклеї скоїлося страшне. Там кілометри підземних артилерійских сховищ ще бозна якого часу. В кількох містах зразу вони зайнялися - ясно, що діверсія.
    Це то, що було в Богданівці, але страшніше, бо сховище величезне і дуже близько до великого міста.
    Наші родичі кажуть, що попробували виїхати так стали перед виїздом з міста - нема працюючих бензоколонок, та й дороги нема. Міст між балеклею і Чугуєвим зруйновано снарядами, що літають.
    Родичі кажуть, що магазини на базарі, що близько, горіли, і не знають, що тепер з їхнім будинком, а дачі, кажуть, вже нема.
    Ще деяка невтішна інформація, якої я краще не хочу озвучувати, та і не можна.

    Мій син з товаришем зібрався туди їх вивозити, вже викинув все з багажника, але двоюрідний брат подзвонив, що там на тракторі тільки, та ще й перекрит в'їзд до міста. Чоловік міг би Ниву вивести, так в лікарні лежить((

    Людей зі всієї Балаклеї, казали, вивезуть у Савинці, в чисте поле, чи шо. Певно табір зроблять. Телефон щось перестав брати.
    Полторак на брифінзі обличчя не мав, зараз подивилась. Величезне полум'я, вибухи прямо в селищі, що скраю міста.

    Ще кажуть, не почали б наступ, поки така сітуація з снарядами та набоями.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • ... ... x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Там був використаний принцип совкової армії, багато зброї роздерибанили і рзпродали, а чому нестача - спишуть на несподіваний вибух.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Старший прапорщик на службі с3,14здив зброї самосвал,
    С замполітом поділився, бо той його кришував.
    Замполіт купив машину і радіє, що нє вор,
    П’яним ту машину роз)(уячив об забор!
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не треба таке казати, як чогось не знаєте. Цього ніхто б не зробив з таких міркувань, бо це місто! diablo:
    Вокзала в Балаклеї вже нема, молокозаводу вже нема...та багато чого нема.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, та ви, дурнику, звідкіля??? Коли з Харківа, то є прогноз на те, що на одного дурника може стати менше. Невже є чого співати??
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та ні, я не співаю. Я ж написав, що просто "згадалося". Я не з Харкова, а от родичі там є... Тре зателефонувати
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та нічого не ясно... об'єкт, що охороняється, якби хтось туди намагався проникнути - повинні були те побачити і доповісти. Сумніваюсь, що туди шахід-смертник приривався, або невидимка.
    Спеціалісти пізніше скажуть своє слово, та подейкують, що "інветарізація" боєприпасів.

    Співчуваю усім постраждалим від цього жахіття
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Ви дуже гарно думаєте про людей. Той хто краде щоб збагатитися-гарно те розуміє. І наслідки теж. І що завгодно зробить, щоб врятувати власну дупу від нар.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    багато хто чого повинен...
    Ви забули золоті слова батька нації
    Я не виключаю і такого розвитку сценарію.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Магазини зачинені, газ в місті відключено. Світло під питанням.
    Ті, хто залишились, сидітимуть без хліба та ризикуватимуть життям, бо може вибухнути щось особливе....
    Таксисти з Балаклеї до Змійова (єдина можливість виїхати без гусінічного ходу) вже беруть 2.5 тисячи. На найближчих заправках бензин 90грн.:facepalm:
     
    Останнє редагування: 23 бер 2017
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Жах! Щось неймовірне! А ті хто наживаються на горі - просто паскуди!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож, невідимка. Беспілотник вночі, а його і чули. Тому зараз закрили небо над районом.
    А далі страшні вибухи в трьох містах зразу.
    В 3 часи ночі брат мого чоловіка вибіг в чому був з свого приватного будинку.
     
а де твій аватар? :)