Не без режесури. Але, і не без людей. Пригадую, як після стрільби в майданівців, піднялась Україна - замість розбігтись - пішли на Київ. Режесура? - згідний, можливо і таке, спровокували. Та, коли б суспільство було б гниле - на кулі із дерев"яними щитами на пішли б.
Дурне Вам в голові. Вот каким должен быть протест: беспощадным и бескомпромисным, - Сегодня в США произошла не менее интересная для мужского глаза акция - против Трампа протестовали сразу 130 голых женщин. Организатором акции выступил фотограф Спенсер Туник. По его плану, на фото женщины держат зеркала, чтобы продемонстрировать «знание и мудрость прогрессивных женщин и представление Матери-природы». Цель акции - выразить протест против выдвижения Трампа в кандидаты на пост президента США. Все, пипець... Хіларі наступний Президент США! Можем хабитись.
Повторю питання - чи прийнятно виконувати наказ "такої" особи, що визначає основну стратегію Генеральному штабу, потім штабам з'єднань, частин, підрозділів...? За анонсованим лекалом агресора війна - "гражданская": "хунта бомбит Донбасс". На Донбас Росія перекинула військової техніки більше ніж у є найбільших країнах Європи + люмпен-кримінал всього СНД. Знищення "терористів" (російських диверсантів) у власних величезних містах означатиме відновлення гарячої фази війни з Росією для якої населення Донбасу - "консерви" для 140 міліонів голодніючих власних глядачів. Ви не відлинюйте від основного до вас питання - чи прийнятно виконувати накази Верховного головнокомандуючого?
Повторюю відповідь. Президент наказів не віддає. Він являється верховним головнокомандувачем і має право прийняти рішення на застосування Збройних Сил. Він не може віддати наказ командиру взводу атакувати сопку 105. Для цього є головнокомандувач - начальник генерального штабу. Всі накази починаються з нього. В деяких випадках з міністра оборони.
В Грузії не було такого сильного голодомору і менше винищували грузинської інтелігенції за часів Сталіна, чим в Україні. І там в нинишні часи, на щастя, прийшов до влади і навів порядок Саакашівілі. А в Україні батьків майбутніх "українських саакашвілі" винищували в 30-і роки. Тому зараз і є лише трохи людей, які знають як побудувати квітучу Україну - Ви, та ще пара-трійка. Ну, в усіх інших рожа крива.
Таки якесь право має. Ви, не покладаючи рук, поливаєте брудом президента, і водночас є прихильником силової операції - закликаєте погодитися з ймовірним його рішенням про застосування військ.
Ви не розумі єте юридичної сторони питання. Особа президента не являється для військовослужбовця військовим начальником. Президент не має права командувати збройними силами. Вся його влада закінчується виключно в прийнятті рішення на застосування ЗСУ, як інструменту, в вирішенні якихось державних задач. Наприклад, стався землетрус, президент приймає рішення застосувати ЗСУ для ліквідації наслідків. А ось що будуть робити військові, чи оточувати місце аварії, чи будуть евакуювати людей, чи розбирати завали, вирішуватиме не він. Тому не варто займатись казуістикою. В цих питаннях я орієнтуюсь краще.
І зауважте, недорого обійшлося. Коробка печеньок, і майдан іде як по маслу. Шкода лише, що в Росії не вдається майдан зрежисувати. І знаєте, чому? Тому що населення більше втричі. А Госдеп не виділив доларів на три коробки печеньок. А від однієї коробки "костру разгораться не хочется, вот и весь разговор".
Яка непоінформованість! Конституція, стаття 106: 17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави; Звертаю увагу на таке фразування тексту. Слова "Росія" і "терористи" рознесені у різні речення:
Не сперечаюся. Але, президент є також головою РНБО. Тобто, може ініціювати якісь рішення РНБО, які той же міністр оборони зобов"язаний виконувати.
А що таке РНБО? Стаття 1. Рада національної безпеки і оборони України відповідно до Конституції України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України. І все. Координація, розробка стратегії, контроль. Безпосередня розробка планів оборони, керівництво ЗСУ, координація дій військових формувань - цим займається Генеральний штаб. І тільки ГШ видає накази.
Представники робочої групи з питань безпеки майже підготували "Рамкове рішення" про відведення сил і створення двокілометрової дистанції на лінії розмежування між українською стороною та противником. Про це розповів представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук в ефірі телеканалу "112 Україна". "У нас майже готова угода. Вона називається "Рамкове рішення", яке стосується якраз відведення від передової лінії на кілометр обома сторонами, тобто двохкілометрова дистанція. Ми домовилися, що ми у вівторок повторимо обговорення з метою знайти компроміс. Можливо, це буде в режимі відеоконференції", - сказав Марчук. Іще пів тисячі квадратних кілометрів віддаємо.Так потрошку, потрошку...
Я коли прочитав зранку про замах на Плотніцького, то дуже засмутився, бо думав, що той вепр відбувся подряпинами. Але останні новини трохи підняли настрій. Дуже хочеться, щоб він залишився живим, але все життя, що залишилося, їв одну пісну манну кашку. А якби у нього було ще й нетримання, це було б взагалі чудово. Я навіть не проти того був би, щоби з ним Савченко побалакала - він так того хотів, так того хотів!..
Крім кілометрів...ще погіршується можливість наступу.... бо скоріше всього ті два км будуть заміновані так що горобцю сісти не буде де.... і як воно буде в майбутньому теж велике питання
Павлиньі, говоришь?! Чому стоїть Львівський бронетанковий, коли в країні війна Львівський бронетанковий завод завантажений лише на 8%. Якщо торік на підприємстві відновили 130 одиниць бронетехніки, то нинішнє замовлення становить 12 одиниць. Про це розповів директор ДП «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків. Оборонне підприємство, на якому працює понад 900 людей, фактично простоює вже четвертий місяць. Причина – державне замовлення на нинішній рік вже виконали чи буде нове – невідомо. І така ситуація не лише у Львові, а й на інших підприємствах оборонної галузі. Адже якщо торік Центральне бронетанкове управління отримало з бюджету мільярд 300 мільйонів гривень, то нинішнього – лишень 450 мільйонів. Насамперед ці кошти йдуть на ремонт і виробництво БМП та танків Т-64. А це значить, що Львівському бронетанковому залишаються крихти з бенкетного столу, бо підприємство спеціалізується на танках Т-72, які не стоять на озброєнні української армії, і інженерної бронетехніки на базі Т-72. Источник: Чому стоїть Львівський бронетанковий, коли в країні війна | MILITARY NAVIGATOR