Виявляється православні святкують Різдво 25 грудня!!!

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем ihorweb, 26 лют 2007.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А чим рагулі шо їздять по Польщі відрізняються від рагулів шо їздять по Канаді?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну поїхав, но мерзне, ну добре йому там, але для чого какати на тих, хто вирішив жити в Україні? Я того не розумію. І таких досить багато. Я просто дивуюся.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На цему форумі всі (крім Олі). Нереальна сволота. Як можна такою скотиною стати. Краще може жити в Україні де менше грошей, але не бути скотиною.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Михасю, я таку роботу роблю, шо ти завтра-позавтра свої кревні пару пеньонзів за тую роботу хочеш-не хочеш, а понесеш - з яких пару центів в мою кишеню попаде, на бунгало до гамерики.
    Ти ментально за сраний Пшемисль в зацофаній Польщі не виріс, куда там тебе в широкі світи пускати. Тож і тішся поляцами та дури своїх же бадилів, зібралися тут два лузера екранних до купи, дактаряна в онлайні корчити любий може.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нашо тобі там бунгало? Ти шо, іспанську мову вже вивчив?:))) Жерти шо попало на пенсії - співчуваю.
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Турчинову пора зайнятись відвоюванням Криму а не церковними справами де у нього як і в держави 0 юрисдикції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вони хіба просрати (продати) можуть. Крим, Донбас, економіку... Країну.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це у тебе 0 юрисдикції поради Турчинову роздавати. Обамі поради роздавай. В принципі тому і тому пох на твої поради.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Країну просрав твій батя Бидлюкович. Давай, рвани дупло за нього. За страусів!
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Свинарь зацофаний розійшовся,напевно старий жид потрох йому премію виписав
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я не про спроможності. А про обов’язки. Секретар РНБО повинен займатись відвоюванням Криму. Реформами календаря - патріарх Константинопольський. Так як Турчинов останнім не є то те що він говорить є демаґоґією. У всіх без виключення країнах політики займаються не своїми справами тоді коли своїх обов'язків виконувати не бажають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Все, що несуть, як з горячки, оранжоїди - є демагогією. Вже більше десяти років.
     
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Бо вони постійно при владі. Тільки вже 25 років а не 10. Сьогодні в Партії Кучми, потім Ющенка, потім Януковича, потім Порошенка. Одні і ті самі люди. Не помітили? Що цікаво це чому дві групи дурнуватих хлопів постійно чубляться коли ті ж особи при зміні влади перебігають у сучасну владу і роблять те ж саме. Останнє мене дещо дивує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Для такого задрочки-"праведника" і реальної сволоти (бо ми нереальні) маю лише знимку.
    В словнику є всі слова.
    IMG_0955.JPG
    А Вам ,Мих , скажу - що якщо Ваше питання не реторичне і стосується мене , то де ви читали від мене такі дописи?
    Мені абсолютно пофіг де ви живете , я знаю де я живу і думаю в першу чергу за свою дитину , маму , сестру , племінницю і за себе.

    Але якщо ви такі круті то чого ваш президент побирається по світі?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мудаки-привиди чи шо. А гадять як реальні прямо.
     
  16. Ivan Bezimenniy

    Ivan Bezimenniy Well-Known Member

    То правда. Новий Завіт не якась там христаматія...
    Для учня Христа Новий Завіт куди більший ніж "христоматія" Це ВЧЕННЯ Христа Ісуса, яке дав Йому Бог. Це слова самого Бога. Це дороговказ для християн.
    Новий Завіт писаний під натхненням Святого Духу. І ігнорувати Новий Завіт значит ігнорувати Святий Дух.
    А ігнорувати Святий Дух значить бути не християнином а антихристиянином (антихристом)

    14 А ти в тім пробувай, чого тебе навчено, і що тобі звірено, відаючи тих, від кого навчився був ти.
    15 І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса.
    16 Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності,
    17 щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.
    (2Тим.3:14-17)

    Тож скажіть мені. Де в Писанні описано КОЛИ, ЯК і НАВІЩО святкувати день народження Христа.
    Також питання - ДЕ В ПИСАННІ описано ЯК і КОЛИ святкували день народження Христа апостоли, сам Христос і перші християни?
    Чи ви думаєте що день народження Христа - незначуща подія яка не була достойною увійти в Писання?
    А поки ви на ці питання не маєте відповіді, то знайте - святкуючи день народження Христа (як вам заманеться) ви займаєтесь самоуправством і самодіяльністю НАПЕРЕКІР Писанню і вченню Христа.

    P.S. Недавно одна львівська фірма святкувала день народження Христа і в честь цього зробила в ресторані карпаратіфф для своїх "християн" Весело було. Їли пили забавлялись. Були "видающієся артісти" був стриптиз жіночий і чоловічий. Усім сподобалось.
    Цікаво, а Христу Ісусу і Його Отцю, Богу Всемогутньому це теж сподобалось?
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Мені американської хватає, та й німців в тому районі дуже багато - а ти от хоч два речення кострубатою англійською спроможешся? От реально, ти хлоп не дурний джекі - тобі самому не страшно з того, якшо задуматись?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви перегнули палку. Якби в Писанні було написано: не святкуйте, а ми святкували, то тоді би було НАПЕРЕКІР.А поскільки там такого нема, то й нема наперекір.

    Що до святкування.
    Кожна справа, яку би хто не робив є або на славу Божу, або не на славу Божу. І якщо людина робить щось, що прославляє Бога, то це є добре. Святкування. Сьомий день святкувати є наказаво і то є обовязково,бо сказано, що це є день Господній. Святкування Різдва є ініціативою людей, бо радість неможливо чинити з наказу, мов святкуйте Моє День народження. Тому Святкування Різдва є прояв любові людини до Бога. А любити неможна з наказу, або примусово. Якщо люди відчувають, що мають прославити Бога, виявити свою любов до Бога, то для цього непотрібно наказу "зверху", ви згідні? Я не знаю, чи апостоли з Ісусом святкували Його День народження, бо якщо немає в Письмі, то не означає, що цього не було. Я також не знаю, чи святкували Різдво самі апостоли після вознесення. Я не знаю навіть, чи в ті часи було прийнято відмічати подібні свята. (Може про це знає церква з 2000-ю історією). Знаю одне, що Різдво для мене і багатьох християн є велике свято - вияв Божої благодаті і Спасіння людства. Як можна цьому не радіти - не знаю. Напевно ви знаєте.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Звичайно написано, пане Іване.
    4 Ти хто такий, що судиш чужого раба? Він для пана свого стоїть або падає; але він устоїть, бо має Бог силу поставити його.
    5
    Один вирізнює день від дня, інший же про кожен день судить однаково. Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання.
    6 Хто вважає на день, для Господа вважає, а хто не вважає на день, для Господа не вважає. Хто їсть, для Господа їсть, бо дякує Богові. А хто не їсть, для Господа не їсть, і дякує Богові.
    7 Бо ніхто з нас не живе сам для себе, і не вмирає ніхто сам для себе.
    8 Бо коли живемо для Господа живемо, і коли вмираємо для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо ми Господні!
    9 Бо Христос на те й умер, і ожив, щоб панувати і над мертвими, і над живими.
    10 А ти нащо осуджуєш брата свого? Чи чого ти погорджуєш братом своїм? Бо всі станемо перед судним престолом Божим.
    11 Бо написано: Я живу, каже Господь, і схилиться кожне коліно передо Мною, і визнає Бога кожен язик!
    12 Тому кожен із нас сам за себе дасть відповідь Богові.

    До римлян 14


    Ви не святкуєте? То не святкуйте. А ось мені хочеться святкувати. А ви все по Євангелії робите? Сідаєте до столу, йдете до виходку, відпочиваєте, працюєте, зустрічаєте друзів, женитеся, читаєте, пишете, співаєте? Чи для цього Бог дав вам розум (якщо це првда) і вільну волю?
    І ще одне... Ось це все ви зі своєї голови придумали чи якийсь релігійний вождь змусив вас дотримуваись цього? Якщо вождь, то де гарантія, що це від Бога а не від сатани?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Зіпсувати бочку меду, багато дьогтю не потрібно. Але чи повинні на це орієнтуватися християни?
     
а де твій аватар? :)