Виявляється православні святкують Різдво 25 грудня!!!

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем ihorweb, 26 лют 2007.

  1. Ivan Bezimenniy

    Ivan Bezimenniy Well-Known Member

    А коли, власне кажучи, сам Христос святкував своє Різдво, як і як заповів його святкувати своїм учням? Покажіть мені, нерозумному, в Біблії - де Ісус навчав своїх учнів усе це святкувати і як.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо, він не святкував день народження?
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А от ви особисто ще згадуєте що в Україні різдво 7 січня, чи вже повністю стали цивілізованим канадійцьом?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Він наказав проводити конгреси на стадіонах. Вгадав?

    Доречі, святкування не є справа наказова. Вияв особливої радості йде від серця, а не з наказу. Чи у вас наказують коли радіти, а коли плакати?
    То ж тре так зазомбувати.
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Цивілізована озлоблена на життя емігрантщина, як водиться.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    "Згадуєте" в якому значенні? Святкувати не святкую , 7 звичайний робочий день.Але про це що в Україні це свято , то знаю.
    Коли я ще жив в Львові і моя бабця була жива.А всі Церкви були Православні від МП (до 1988) , то вона НЕ ходила до Церкви і ми святкували свято в грудні.
    Що викликало бурю критики в дальших членів нашої родини.
    Але моя бабця була переконана католичка і нас з сестрою тому вчила.
    Львівський рагулізм- це назавжди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слово "львівський" в цій формулі зайве.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Атож. Шо в Австралії, шо в Канаді.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви не второпали про що мова. Мова про православних.
     
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Виділіть в питанні слово"правосланий"
    І взагалі питання було адресовано конкретно МЕНІ.
    Як говорив колись мій старшина -"не сунь свой нос туда , куда собака свой ..не совала"
    "львівський" як особлива форма
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тут вже був один такий розумний, теж конадієць, і теж про старшину все розказував, як він був відмінником служби у радянській армії. Потім правда пропав як війна почалася. Їздит в суботу з дробовичка пуляти.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Рагулі си моцно впирают - ніхто не хоче робити, всі хочуть по старинці місяць за старим стилем цілий "український рамадан" пробухати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Cтуписі відси, гнилєку. Еуропеєць недороблений.
     
  15. Ivan Bezimenniy

    Ivan Bezimenniy Well-Known Member

    Ні. Не вгадали. Мені до лампочки ті конгреси, а на стадіоні я волію футбол дивитись. Розчарував?
    Так ось питання - вкажіть мені місця з Нового Заповіту де Христос, або Апостоли святкували би день народження Христа і давали нам приклад і зразок такого святкування. А головне ДАТУ. Точну біблійну ДАТУ такого святкування.
    А то виходить що дати нема а люди святкують... і при тому хто як хоче і в день який самі собі обрали (Христа не спитавши)
    Тож чекаю на Новозавітні тексти...
     
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    надіюся він живий-здоровий.Живе(може десь переїхав) в Калґарі.
    Я теж був пропав , бо мені було не до форуму...тепер появився ...може знов пропаду Сe la vie.
    Маю ще 45 хвилин сидіти /читати ваші бзудри і чекати на дитину поки вона танцює в dancing class.Не дуже зручно писати на Ipad(і)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Новий завіт не є:
    а) христоматією, або щоденником, де б описувалося ВСЕ коли хто і що робив.
    б) святкуємо не дату, а факт народження.

    Для мене і багатьох це є свято - час радості, а для вас нема - ваша справа.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо йому сі зробит. Я до того шо питався цего крутого вояки чи він приїде Україну боронити від москалів, казав шо по любе. А потому видко передумав. Нема дурних.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маєте роботу на свєта: прибирання в господаря, миття посуди, прання, прасування, чи прибирання туалетів?
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Може і передумав , має право.Він громадянин Канади.України він автоматично НЕ громадянин.
    Купа рагулів по Львові ходить - бухає, копає городи ,їздить до Польщі на базар ....шо аж за останню мобілізацію набрали ЦІЛИХ 50%
    То чого він має їхати?.....в Калґарі не стрілють , все спокійно.Тільки холодно.В нас в ночі було -28С
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)