Відпочинок в Криму

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Nadin, 24 лип 2007.

  1. mmx

    mmx Active Member

    Специально для Lvivska Kvitka, по итогам прошедших 2 месяцев : да, отдыхающих было несколько меньше, особенно в июне.
    При этом намного меньше слышно московского говора, и намного больше украинского , во всех его вариантах, от западного и северного до восточного и суржика.
    Конкретно на этих выходных в центре города кирпичу негде упасть было, на пляжах тоже полно тел.
    Привет прекрасному Львову. 8=-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    І вам привіт зі Львова:uanew:Це добре,що у вас там є люди і особливо наші рідненькі українці,а не....:rock:(розумієте про кого))
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    до криму відпочивати може поїхати дві категорії людей: дебільна вата / просто негідник
    дебільна вата купиться на побрехеньки лайфнюз і рашатудей
    негідник мотивується дешевизною та пропозиціями
     
  4. Finya

    Finya enjoy the silence

    по поводу Одессы) Моя знакомая ещё в марте сказала, что скажет своим менеджерам, чтоб лучше квартиры пустовали, чем россиянам сдаст:morning1: Она ярая патриотка:mocking:

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

    Не тiльки) Iдуть "незаангажованi". Пов"язанi езотерикою) Якраз читала блог: пара практикуе вiдстороненiсть вд зовнiшнiх впливiв, тому зараз насолоджуються морем i пустельними пляжами на Тарханкутi.
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це і є негідники
    кримнашівці нас називають фашистами, укропами, хохлами -- їхати туди означає, що оці "незаангажовані" погоджуються з цим
    або вважають, що то не про них, а про нас -- себто зрадники
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Не у всiх полiтика - основний фактор життя.
     
  7. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    ну не тільки. От маємо знайомих- львів ян. У них під Севастополем ( р-н бухти Ласпі)- власний будинок, який куплений більше десяти років тому і куди вони щороку виїжджали на ціле літо з дітьми. От і цьогоріч вони теж там. Бо у них там нерухомість і можливість три місяці безкоштовно перебувати дітям на морі. Кому вони би зробили гірше, з патріотичних міркувань відмовившись від поїздки у Крим і змусивши дітей три місяці провести у Львові? Хіба власним дітям.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

    А Едмар, хоч i не львiв"янин, продав: "Крымчане думают, что им будет лучше жить в новой стране. Мне пришлось продать дом в Крыму".
    Шкурнi iнтереси, якраз, i пiдпадають пiд категорii, названi Дунканом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так сообщали, что санстанцией запрещено в Одессе купаться
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ми пишемо про різні речі
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member



    Зрештою, Дункан вже написав :
     
  12. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    А я поеду поддержать своих друзей, которые по воле обстоятельств остались жить в Крыму, а душой все так же с Украиной. :uanew:
     
  13. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Відпочивала я в Криму ще в 2008 році. Сестра тоді вчилась в Львівській політехніці, там можна була брати путівку на їхню кримську базу раз на 5 років. Було весело, дешево і сердито. Ми раділи морю, яке бачили вперше, природі і південному сонцю. База була в Алушті, ми їздили ще на екскурсію в Ялту. Всі там говорили по-російськи, явної ворожнечі не було, але ми відчували себе чужинцями.
    Другий раз туди їхати якось бажання не виникало.
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я теж багато разів відпочивала в Криму, відвідала безліч ескурсій та цікавих місць, і при кожному приїзді як знали що з заходу України називали бандерівцями, якось вони до нас ставляться відалено, непрязно як наприклад до москалів які там відпочивали!
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я себе так почував коли взяв екскурсію в Києві на вокзалі. Ну православні на всю голову були екскурсії. А от в Криму сподобалось.
     
  16. AAndrey

    AAndrey Member

    У 2008 році теж було відчуття (чужих). А в 2013р. зовсім інше - як в дома... Даже Львівська кава була!!!
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Почали мінятися, гостиніші стали!:uanew:
     
  18. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Але я всеодно не спокусилась би зараз на їхню гостинність :uaflag:
     
  19. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Вони і так упороті були, а зараз і поготів. Ще отруять, чого доброго. Нє, Азов і Херсонська область - наше всьо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Горбатого могила виправить. Тоді ненавиділи, а зараз і поготів. Хіба що відкрито того не показують.
     
а де твій аватар? :)