Відпочинок в Криму

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Nadin, 24 лип 2007.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    мені ніде не подобається, Коблево - гадюшнік, Очаків - два рази гадюшнік ... якщо їхати то вже на Кінбурн але там надто дике все ...
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ти баба чи мужик?
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А дикі пляжі і рАзврат як в Казантипі де шукати?

    ---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 21:19 ----------

    Дзеко, ну хто так знайомиться :haha::haha::haha: Вчіться в Самойловича :russian_ru:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    була я там двічі ( привіт Коблеву ):). Нє- я пас. То не моє. Тому, якщо не європейські тепер моря, то буду цьогоріч на гірських "зелених" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Я взагалі не знаю, як в тому ворожому совку ще і в попередні роки відпочивати можна було.
    Хіба в гори лишається.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Дzeko навіть відпочивати не їдь,дякую за виправлення
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та я те Коблево терпіти не можу:bad::)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я так розумію там в вас мали б бути прекрасні умови для дешевого "дикого" відпочинку ну там скоростріл куфайка і з тризубом шапка намет, вогонь, гітара, море і все на халяву...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Арабатка, но в сентябре, летом жара и комары. Километры песчаного пляжа, чистое море, рыба, Сиваш с марсианскими пейзажами и озера в которых нельзя утонуть
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ну пане DZEKO , хіба так знайомляться з жінками? А що Вас ще цікавить?
     
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Відколи в Шацьку дешево? В нормальних умовах я маю на увазі.
    А я Одесу люблю, і якби не їхала за кордон, поїхала би обов'язково. Просто в знак підтримки )) Може, на якісь вихідні і вирвусь
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо ти париш. Ти Кончіта Вурст?
     
  13. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    ага. На Пісочному нормальні умови в сезон - 400-500 грн за 3 місний номер.
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Можу привітати кримських мрійників, які чекають на мільйони українських відпочивальників.
    Картинку з веб-камер - в ефір!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ооо......як то кажуть за що боролись,на то і напоролись)))Хай тепер самі відпочивають)))

    ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:09 ----------

    А чому зразу Кончіта Вурст??:dntknw:
     
  16. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    У меня родычи собираются с двумя маленькими детьми в Крым почти на месяц... как говорится - без коментариев
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Цікаво:nea:Як приїдуть напишіть,як їхні враження,як ціни,умови,відношення??:uanew: Екстримали скажу чесно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якшо забитися кудись на дикий пляж з усім своїм і поменше пересікатися з "цивілізацією" - то куди не йшло.
     
  19. Zacharovana

    Zacharovana Member

    Сміливі у вас родичі... Я б і сама туди не їхала, тим паче з дитиною
     
  20. Kuzma

    Kuzma Member

    У нас на Николаевщине самое раскрученное это Коблево. Но там очень шумно и если едете с детьми, то поинтересуйтесь о ближайшей ночной дискотеке. мы отдыхали на базе "Орбита" (два года назад), там тихо но довольно дорого. В этом году осваивали под Одессой п.Затока. Море понравилось очень, лучше чем в Коблево, там лиман. А вот по шуму так же, хотя база для детей отличная, территория закрыта и много детей. Называется "Блик". Все есть в интернете.
     
а де твій аватар? :)