Відпочинок в Криму

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Nadin, 24 лип 2007.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А я так не думаю...просто нереально порівнювати відпочинок в Одесі з Кримом.Кожен мав своїх потенційних відпочивальників.....Тим більше з теперішньою ситуацією в Одесі,думаю мало хто захоче туди їхати...
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та люди не порівнюють насправді, просто "їдуть на море", взагалі пофігу шо там - аби море. Не забувайте шо в нас 80% країни без закордонного паспорта, а "побачити море" хочуть всі. Думаю буде наплив в санаторії в прибережних областях.
     
  3. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Звичайно є і такі...Але зараз люди теж мають досить великий вибір куди поїхати і думають краще заплатити більше і щось побачити нове...хоча є і такі,які їдуть як ви кажете "побачити море",кому фінанси не позволяють їхати за кордон.
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось якби якийсь кримчанин написав: "Я - симпатик Бандерівців. Мій міні-пансіонат знаходиться у глухому місці. Жодного триколора і колорадської шмати з території не видно. Персонал ввічливий, знає українську мову. Зустріну вас на кордоні з трейлером, в який в"їде ваше авто, доставлю на місце, а потім назад."
    До такого мабуть і поїхали би затяті "кримофіли".
    Але не до "наташечки". "Мєчталі умєрєть в росії"? Ловіть шанс - від голоду. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Борисе, я деньгами не озабоченый. Мне хотелось хоть раз в году не тайцев или индусов лицезреть, а одесситов.
    У меня это сейчас украли. Плохо и девочке - риэлтерше, плохо мне, плохо экономике Украины. Всем плохо. Куда я поеду в отпуск - не знаю. Не хочу я в Испанию.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Який зв"язок?

    І не дивно. Мабуть неприємно буде почути у кав"ярні, що "певний контингент" не обслуговується.
    Чиї ж то проблеми? Вчіть іспанську. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Рита прекрасно владеет греческим. Везде прокатывает.
     
  9. Gron

    Gron тафгай

    Boris_Kiev, всі одесити пам'ятають 70-й рік, рік визволення від москалів.
    Це сталося завдяки холері.
    А зараз, завдяки чуми.
    Рашко-чума небезпечніша за холеру 70-х.
    Чим меньше цієї погані тут буде, тим краще.
    А гроші Одеса заробить на українцях, хто не має нагоди відпочити в Європі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Не розумію звязку між ріелторшою і Одесою
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я думаю Одеса того року пролетить як фанера над Парижем.Буде без відпочивальників,бо мало хто хоче їхати і наражатися на небезпеку і думати застрілять чи нє...Моя подружка мала їхати 11 червня в Одесу,але відмінила,бо боїться не тільки за себе ,а й дитину,яка має скоро народитися.Хотіла відпочити в Україні,бо за кордон на такому терміні вагітності вже не випускають.Але....(
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    дуркуваста риторика (уж вибач) 1. місцеви колороадорашисти в сто разів гірші за будь якого росіянина 2. росіянин який приїхав відпочивати з родиною до Одеси, який за це платить, це гість і ставитись до нього потрібно відповідно ... 3. якщо вже блокувати туристів з РФ то, тих хто суходолом до Криму їде .... 4. будь який "патріот" який хоча б плюне в бік росіянина який просто приїхав до країни - це ворог України, бо він дискредитує країну, національний рух і т.і. - будь яка ідея без адекватності нічого не варта ...

    ---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    того? чи цього ? якщо цього то думаю що Одеса як і Миколаїв захлинеться від колишнього Кримського бомонду ...
     
  13. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Так думаєте?Мені кажеться той бомонд не захоче зі своїми захцянками їхати в Одесу...
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    і куди поїде ? я маю на увазі Українську частину бомонду, россіянє може через затоку ще перпливуть а ось нашим в крим засць ... ...
     
  15. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    ви праві. Я власне із заядлих "фанатів Криму" ( причому власне ПБК). Щороку- туди обов язково їздила на протязі багатьох років. Ніяка Одеса чи Херсонщина мені цього не замінить. Це- "не моє" ( хоча тут теж колись відпочивала).Відповідно, не поїду ні на Одещину, ні на Херсонщину. Навіть якби там було усе спокійно.
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Як треба себе не поважати щоб іхати до ворога на окуповану ним територію щоб віддихати та розважатись
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Їдьте на Миколаївщину:))
    Насправді важко сказати як цього року буде з відпочиваючими у нашім краю. Але у мого батька працює дві бригади в Коблево на ремонтах та реконструкціїї баз відпочинку. Досить пристойні комфортні номери., до речі.

    Замовник не скупиться на зарплати робітникам аби добре і швидко робили. Роботи багато. Замовник з Києва.
    Не думаю, щою стільки вкладали в не вигідне діло.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Віддихати ніхто не поїде, тільки відпочивати.
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Поїду в Шацьк, дешево і сердито))........От тільки в клуб СССР більше не піду, в світлі останніх подій погані асоціації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)