Відпочинок в Болгарії!!!

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем ГаЛоЧкА, 6 лип 2010.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я теж. Це можна десь в знайомому місці. А коли я в іншій країні я намагаюся облазити там всі пам'ятки, фортеці, амфітеатри, храми, музеї. На пляж просто часу не лишається. Все одно засмагнеш по дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Зануда

    Зануда така зануда

    Саме тому подорожуємо власним авто. Крім того - люблю дорогу.
     
  3. DAF TRAC

    DAF TRAC Member

    Теж хочемо поїхати в Болгарію... на двоє дорослих і двоє діток... порадьте де краще відпочивати з малими дітьми... і як краще їхати - авто самим чи автобусом туристичним?
     
  4. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    З дітьми краще машиною - в будь-який момент можна зупинитися :)
     
  5. rood

    rood New Member

    В Болгарію - автобусом.

    Хто їздив в Болгарію автобусом, поділіться враженнями. Ми плануємо їхати 2 дорослих та 1 дитина 6 років.
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я минулого року їздила. Для дорослого, який не має проблем зі спиною і спанням в будь-яких умовах їзда приносить задоволення:) В принципі не дуже важко, не спекотно (постійно працює кондиціонер, крім випадків, коли стоїш на кордоні), чистий зручний автобус, зупинки кожні 3-4 години. За сприятливого й швидкого проходження митниць можна доїхати менше ніж за добу. З нами в автобусі їхало кілька діток такого ж віку і трошки молодші, то вони дорогу переносили теж добре, не капризували, вночі спали:)
    Загалом враження позитивні.
     
  7. rood

    rood New Member

    Дуже дякую за відповідь!
     
  8. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Дорога справді легка, якщо Вам не попаде останній ряд автобуса (вже й з таким "щастям" зіштовхнулась). Крісла не відкидаються (за деякий час починає "нити" спина") і місця до сусіднього ряду дуже мало (при рості 172 см я реально не мала де діти ноги). А ще коли передні сусіди відкинули свої крісла, то складалось враження, що вони в мене на колінах лежать. А так - дорога справді цікава)
     
а де твій аватар? :)