Відпочинок в Болгарії!!!

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем ГаЛоЧкА, 6 лип 2010.

  1. syavych

    syavych копач

    Тому що Болгарія з авіа виходить практично по тій самій ціні, що і Чорногорія/Іспанія, не кажучи вже про Туреччину/Єгипет...
     
  2. Irink

    Irink New Member

    Хочемо поїхати в Болгарію. Підкажіть де ліпше. Хочеться щоб був ринок морепродуктів, фруктів, домашнього вина і щоб затишно але не нудно.
     
  3. галка

    галка Member

    Мин року відпочивали у Поморьє. Серед плюсів хочу назвати приємні ціни і за квартиру (знімали однокімнатну відразу на березі моря) і у кав,ярнях, якщо порівнювати з іншими курортами, досить непоганий пляж. Серед мінусів сам вигляд міста. Старе місто ще більш менш, а нове досить пошарпане (багато обдертих будівель).
     
  4. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    А ще забули вказати про ціни на фрукти - два роки тому назад вони були як мінімум в два рази менші ніж в Україні.
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну по морепродуктах, то з натяжкою. Свіжовиловленою і завудженою рибою, як на балтиці в Польщі, не обрадують. Копчених молюсків на патичках як в Криму теж не бачив. ...
    Фруктів кругом багато. В першій лінії дорожче, далі від берега дешевше. Але фрукти переважно привозні, грецькі. Принаймі так пояснювали.
    Щодо вина, то там більш популярна ракія. Хоча можу й помилятися

    Не смію питати, діти малі є?! Якщо відповідь позитивна, тоді нудно точно не буде ;) :) А так, по побережжі ходять буси, типу маршруток. Є час і гроші, можна махнути будь де
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ракія - це прототип горілки- самогонки))
    вино є. і досить велике різноманнітя. по ціні і якості. дуже смачні вермути.
     
  7. Garis

    Garis Well-Known Member

    оо ракія це сила)))
     
  8. haljunka

    haljunka New Member

    Порадьте яку турфірму найкраще обрати для поїздки в Болгарію????
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Зі Львова кудись ще їздять крім Славського і Болгарії?
     
  10. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Ще в Хорватію їздять :)
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Хорватію самі круті?
     
  12. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Чому так зразу? Якщо є шенгенська віза, то дорога в Хорватію краща і інколи навіть менше їхати.
    Наприклад в Поморьє приблизно 1200км, а в Хорватію на острів Крк 1100 км. З них відсотків 80 це дорога автобаном.
    Якщо по дорозі у Будапешті в Ашані закупити продукти і самим готувати - то харчування не суттєво буде дорожчим ніж в Болгарії.
    Єдине, що дорожчим буде проживання, але й умови будуть комфортнішими.
    Але як порівняти криштально чисте море в Хорватії і Чорне море в Болгарії, коли після першого ж занурення пішли з малим купувати маску і ласти, щоб бачити, що риби на дні роблять ? :)
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не здатен на такий подвиг. Я купую квиток на літак - і через дві години вже там.
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це не подвиг, це любов до подорожі, до процесу водіння, до споглядання, можливості зупинитись де схочеш... Я сама така.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, це якщо ви в круїз хочете. А просто до місця дістатися - це щоб дешево і сердито. До того ж якщо тиждень відпустки взяв - чотири дні проїздив.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви мене переконуєте? )
     
  17. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    То хто тут крутий? Машиною ще й дешевше (якщо на сім"ю з трьох осіб рахувати).
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Перти 300 км по автобану - в чому романтика?


    Ну ясно, наш брат в курнику буде жити і мівіну їсти тиждень, але 50 грн. зекономить. Це не людей критика, а нашого способу життя, кримського підходу оцього.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Їдеш швидко, картинка міняється, як в калейдоскопі, при чому цікава картинка. Зупинитись, коли схочеш, змінити напрямок коли схочеш. І тут не так в романтиці справа, як тих уподобаннях, що вище писала.
     
  20. Зануда

    Зануда така зануда

    Я не можу відпочивати лежачи "пляцком" на пляжі. Я так не люблю. А брати авто на прокат у кожній країні, яку відвідую, мені ще поки бюджет не дозволяє, а власне авто дає свободу пересування і я цим вдало користуюсь.
     
а де твій аватар? :)