Відпочинок у Єгипті

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем bora, 15 лис 2007.

 1. Saska

  Saska Member

  а чому радите саме їх ? чим вони кращі від інших на вашу думку ? вибачаюсь, що так багато питань, але просто наразі переглядала різні варіанти турів від різних операторів і мені ще порадили на іншому форумі Єгипет зі Львова, гарячі путівки в Єгипет зі Львова - Поїхали з нами Не мали справи з ним ? Або можливо хтось інший щось підкаже. Переживаю, щоб все гладко пройшло, бо все таки це відпочинок, і не хочеться розчаруватись через поганий сервіс абощо.
   
 2. Saska

  Saska Member

  але всім відомо, що просто так акції не роблять, це підозріло
   
 3. Olia Ostash

  Olia Ostash миється в бані

  у цьому житті все підозріло. але Єгипет однозначно вартий відвідин. ми брали від Корал тревел тур. Трохи переплатили, бо поїхали в жовтні, а там в них сезон і всі ціни дорожчі. Але загалом лишилися задоволені. Були би взагалі не їхали, але начиталися всякого цікавого за Єгипет і за 3 дні зібралися)
   
 4. Pand@

  Pand@ Well-Known Member

  Доброго дня!Цікавить,хто користувався послугами Dizzy travel?Що можете сказати за цю фірму?Дякую
   
 5. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  А я шо казав)))

  У єгипетських готелях обслуговуватимуть українською мовою - Діло

  Міністр туризму і старожитностей Єгипту Халед Ель-Енані заявив про те, що незабаром у місцевих готелях персонал розмовлятиме українською мовою.
  За словами чиновника, українці посіли перше місце за кількістю туристів в Єгипті і це буде жест поваги з боку курортної країни. Також з цим проханням до єгипетського уряду нещодавно звернулася українська влада.

  Про це Халед Ель-Енані заявив у вівторок, 29 червня, під час зустрічі з українськими журналістами в Каїрі, яку організував CFC Big Ideas, передає Рупор.

  “Україна для нас є головним ринком… Я вже звернувся до представників готелів, щоб вони надавали послуги українською мовою”, – зазначив міністр.

  Крім цього, він додав, що на даний момент кількість туристів складає всього 40% від “доковидного рівня”. У 2020 році Єгипет відвідали півтора мільйона українців.

  Щодо поточного курортного періоду, політик зазначив, що мандрівники, в тому числі і українці, можуть отримати безкоштовне лікування при зараженні коронавірусом. Хоча весь персонал вже отримав вакцину від COVID-19 і країна знаходиться в “зеленій зоні”.
   
а де твій аватар? :)