Відпочинок у Єгипті

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем bora, 15 лис 2007.

  1. Natti

    Natti миється в бані

    :facepalm: в Туреччині!
     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    У Єгипті випав сніг вперше за 112 років:

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От то думаю чого путівки такі дешеві тепер):scratch_one-s_head:
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо, ви не хочете на лижах покататися з піраміди?
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я і з гори толком не вмію, не то що з піраміди:)))
     
  6. Marii

    Marii миється в бані

    По-моєму, Єгипет в цьому році залишився єдино доступним, ще, правда, Болгарія цінами вабить. Ну і вічна наша Кирилівка.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    З місяць тому однієї знайомої полячки дочка, зять і двоє малих внуків літали в Домінікану на 15 днів. 3,5 тисяч доларів. Але!!! 4 людей !!! На 15 днів!!!!!

    Але, з Варшави летіти АЖ 12 годин)))
     
  8. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    А чи є різниця якого туроператора обирати для відпочинку в Єгипті? Чи можна йти в найближче турагенство та обирати найдешевший варіант в найкращий готель?
     
  9. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    Не зрозумів питання, але гадаю, що є)) Від цього ж залежить якість вашого відпочинку))
     
  10. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Я мала на увазі, якого туроператора, чи всі вони однакові? Адже, на скільки я знаю, турагенства є лише посередниками між клієнтом та туроператором, а за якість всього туру як раз відповідає останній.
     
  11. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Ні, всі однаковими бути не можуть. Обирайте перевірених туроперавторів, які не перший рік на українському ринку і пропонують певні знижки, або кращі готелі. Ось і все. Додатково можна почитати відгуки в Інтернеті.
     
  12. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Якраз мені знайома пропонує купити тур в їх турагенстві, де туроператор - TPG, каже зараз в них вигідні ціни, розігрують, здається, Рено Сандера Степвей, також є щотижневі розіграші, наприклад можна виграти для себе та коханої людини подорож на 7 днів. Вона каже, що це надійна компанія, яка вже працює не перший рік, що минулого року вони відправили 300 тис. українців і все добре) Просто я раніше про них не чула, тому питаю, хоча, не довіряти їй у мене немає причин.

    А відгукам на різних сайтах я не дуже довіряю, тому що, по-перше, люди більше пишуть поганих відгуків, ніж хороших, тому що коли все доборе, то й писати немає чого. А по друге, можливо хтось спеціально буде писати погане, тим самим рекламуючи свою компанію.
     
  13. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Тут ваша знайома права. TPG великий національний туроператор, це, здається, у них є своя мережа україновомних готелів. Хоча, можливо я й помиляюсь. Я літав з ними в Туреччину у 2015 році, нічого поганого сказати не можу. Тому, якщо знайома пропонує вам тур по нижчій ціні, ще й участь в акціїї в купі, то можете сміливо брати.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тільки що робити в Болгарії? Природа як в Одеській області, стовпотворіння на пляжі, навіть цигани, та ще спритні ділки, які вибивають з вас гроші, з якими поліція не зна що робити - плати їм за зонтик (свій не маєш право поставити), бери в них ліжак обов'язково - навіть коли зайшов посидіти на півчаса.
    Такий собі нав"язливо-совковий сервіс. Їжа дуже дорога. А якщо з погодою не повезе - все, пропали гроші. Дивитись майже нічого.
     
  15. Jaulwya

    Jaulwya миється в бані

    Зате в цьому році Єгипет підняв вартість візи до 60$, в той час як Туреччина дозволила взагалі безкоштовний в'їзд з українськими паспортами.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    Ще вони розігрують подорожі кожного тижня, до речі.
     
  17. Desertflower

    Desertflower миється в бані

  18. Travel of the world

    Travel of the world миється в бані

    Я також їздив не раз в Єгипет, чудова і не дорога країна. Постійно шукаю ціну-якість, зупинився на цій туристичній агенції Dizzy-Travel UA
    Зі свого досвіду, рекомендую :)
     
  19. petrolazirko

    petrolazirko миється в бані

  20. galechka

    galechka миється в бані

    До речі, дуже раджу не відлежуватись на пляжі, а дайвінг сходіть, дуже круто! Ми були у прошлому році, неперевершені відчуття та ємоції) Усе обладання придбали на сайті Снаряжение для дайвинга и подводной охоты купить в интернет – магазине. Цена, отзывы. :good:, дуже зручно, що усе в одному місці
     
а де твій аватар? :)