Відпочинок у Єгипті

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем bora, 15 лис 2007.

  1. gvorn

    gvorn Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Мене звжди дивувало, як вони не встидаються. Адже можна не вміти їсти за допомогою ножа і виделки, але невже немає ВРОДЖЕНОГО сорому!? Чи вони його успішно здолали!?:ireful:

    У мене є відчуття, що це один з наслідків державної політики...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Не може бути встидно за те, що в суспільстві вважається нормою.
     
  4. - и что, никто больше не пополнил шведский стол? Тогда смешно. Если таки пополнили, то смешны Ваши ожидания, что каждый турист должен делить в уме содержимое лотка - независимо от его размеров - на общее количество и брать себе ровно одну ...надцатую (или меньше). Или так должны себя вести согласно Вашим ожиданиям именно российские (или русскоязычные с Украины) туристы в Египте? :)))
     
  5. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    ДО столу більше їжі не доносли, насправді розраховано було нормально, ну але люди несли просто трьохповерхові тарілки.. Я можу таке зрозуміти, тому що багато страв невідомі, особливо якщо людина перший раз у цій країні, картопля може виявитись солодкою тощо, у такому випадку я просто запитую повара що то за страва. А люди беруть так: "якщо одне не смачне ну то ще оце візьму, і оце, о, краби! Треба 5 штук, ніколи не їв!".. смішно...
    А знаєте, я ж була не тільки в Африці, поїздила і по Європі. І лише у Єгипті у поїздках з групами або у готелі в ресторані я бачила таке, що людина набирає всього багато а потім менше половини з того сього з'їдається. І за іронією долі лише в Єгипті ми відпочиваємо практично лише з російськомовними людьми, української дуже мало чую, як і іноземної, готелі можливо такі, та і групи так формуються, щоб гіду легше було.
    Саме так, бо поводяться так тільки ромійськомовні туристи. Я взагалі за кордоном стараюсь розмовляти англійською. Російська насправді у мене погана, буває що легше щось пояснити англійською ніж шукати слово російською, мало розмовної практики, хоча читаю дуже добре. Інколи туристи розмовляють російською і не думають, що ми розуміємо, то треба чути:"Смотри, финики! Давай ещё в номер возьмём, никогда не ела!". Це при тому, що виносити їжу з ресторану заборонено, і людина ще не знаючи страви на смак, вже хом'ячить "на потім".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. inform@tor

    inform@tor New Member

    Можу порівняти відпочиенок в Єгипті і в Болгарії. На мій погляд в Болгарії значно краще, тільки пірамід нема.
     
  7. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Як на мене, то це зовсім не порівнюється...абсолютно різні країни, з різним менталітетом, з різним способом відпочинку...Особисто Болгарія для мене - це полежати позагаряти біля моря...не більше...в той час коли Єгипет - це ніби потрапляння в іншу цивілізацію...атмосфера чогось загадкового....будучи там два рази ще не побачила навіть половини з того, що хотіла побачити...
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Я була в Шарм-Ель-Шейху в Iberotel Club Fanara і в Макаді Бей в All Nabila.Просто рай))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. - А Вы с украиномовными группами на экскурсиях с питанием бывали часто?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вот это, действительно, странно...
    Что-что, а финики даже при Советах имелись в наличии.
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я був. Гідом був єгиптянин-військовий пенсіонер, який колись вчився в Одесі. Знає і російську, і українську, і англійську, і французьку, і німецьку і т.д.

    Люди з України та країн Балтії зазвичай сором"язливі. Нема - то нема... Поляки - то 70% з них будуть до кінця твердо вимагати тільки те, що їм належить, поступово підвищуючи голос, але не грама більше не вимагають. Отримавши своє - миттєво заспокоюються. :)))

    Німці, не отримавши свого, півгодини сидят з відкритим ртом, не вірячи, що таке буває. Потім мовчки ідуть в якийсь ресторан, якщо це в готелі... А після ресторану викликають всіх представників своїх турфірм і вже ті влаштовують скандал... :)

    Росіяни - 2/3, на жаль, навіть в дорогому готелі ведуть себе, як на власній кухні, причому це не можна пояснити поганим вихованням - вони ДЕМОНСТРАТИВНО дуже зверхні, і ведуть себе так, нібито навколо них просто нікого не існує.

    Ще раз кажу - на жаль, бо соромно за них, і за те, що навіть в Єгипті чимало готелів, які вказують, що росіян тут немає... І причину такої поведінки росіян я не можу зрозуміти. І не тільки я... З"явився феномен, коли навіть деякі громадяни РФ для відпочинку розшукують готелі "без соотєчєствєнніков"... Наберіть слова отель без русских в Google, і переконайтесь самі...

    ---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

    ===================================
    Ось, знайшов статтю, яка багато чого пояснює...

    http://skurlatov.livejournal.com/201942.html
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Не знаю де ви купляли фініки за радянських часів, але ні мої батьки, ні батьки мого чоловіка ніколи фініків не їли, проживали в різних областях. Може десь в столицях або великих містах і реально було знайти екзотичні фрукти, але думаю недешево.
    До речі про фрукти в Єгипті на базарі. Араби, коли бачили туристів, то ціни миттєво мінялись від 15 фунтів до 15 у.о. Натомість в супермаркеті ціни дуже адекватні.
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    А хто був на Райському острові Paradise? то моя любов![​IMG]
    А що мене дратує у Єгипті - це бруд. І море бедуїнів біля Пірамід і те, що ніхто там не прибирає верблюдячі какашки і там смердить.
     
  14. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Море бедуїнів мабуть якось органічніше виглядає за море "руссо турісто". Все ж таки живуть вони там ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Не всюди так брудно, а Александрії на порядок краще, принаймні на побережжі. А Каїр це да... І цього разу біля пірамід бедуїнів не було, навіть туристів було дуже мало, всього 2 автобуси з нашим, аж дивно стало, і верблюд був один, чи два..
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    ага, де живуть, там і с(цвірінь)ть

    ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:03 ----------

    мені в Луксорі більше сподобалось, а в Александрії ще не була. Сподіваюсь, що колись побуваю. Все- таки Єгипет - це щось!
     
  17. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    "Восток, панимаешь, дело тонкое" ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    Я у таких росiян завжди питаю звiдки вони. виявляеться по-хамськи ведуть себе як правило москвичi. За це , мабуть, iх i у Росii не люблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. redfox

    redfox Well-Known Member

    ага, а сколько этих "москвичей" москвичи???
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Сумніваюся. Різні бувають. Тут просто трохи різне розуміння хамства. У Європі непрохано вліти в душу, повчати когось, пригадати "как ми в сорок п"ятом" не дуже заохочується, а тут будь-ласка, все що забажаєте.
    Недавно був у Карлштайні. Є такий відомий замок неподалік від Праги. Був свідком як один русскій тоном Жириновського верещав на ціле подвір"я замку, повчаючи чехів як треба жити і які вони погані. А мені було пекуче соромно за тих нормальних росіян, що приїдуть сюди після такої антиреклами :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)