Відео подорож: Палаци Вінничини, Скіфські Вали та інше

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем VetZhash, 13 сер 2017.

  1. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    Пропоную до перегляду відео з моєї поїздки до Вінниці, дуже цікаві та захопливо красиві місця як з землі так і з неба.

    По дорозі був в Немирівському Городищі (cтародавні Скіфські вали, одне з найбільших стародавніх міст), побачив Брацлавський млин та Палац княгині Щербатової в м. Немирів, відвідав великий та дуже красивий палац Грохольських в містечку Вороновиця.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=A3bKEh6p6PA
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    А от власне і друга частина моєї поїздки до Вінниці. Дивовижні Вінницькі фонтани, загадковий Вервольф, казковий палац Мерінга та чемпіонат України з дріфту.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=xItwunozEts
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дякую! Справді цікаво.
    Аерозйомку Ви сам робите? Круто, коли так.
    На яку камеру знімаєте?
    Там на фасаді 4 товстелезні колони і у фронтальній частині кожної з них ніша напівколом. Мені так цікаво стало, навіщо там ті ніші? У Вас є на те пояснення?
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    От якби ще згадкою про Януковича настрій не зіпсували :). Бо то не його палац, а державний, зведений на державні гроші, вкрадені Януковичем.
     
  5. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    Так, є гелікоптерчик. Камера ГоПро.

    Навіть не звернув уваги... Не знаю достовірно. Перше, що прийшло на думку - для краси, друге - місця для караулу, та наче палацу не потрібні були охорони чи караули...

    Ну от саме про палац Мерінга і не відомо хто побудував і за які кошти, може у нього схожа історія. А Янукович якби не втік, то не бачили б ми його палац :sad:. Історію не зміними і факти не приховаємо.

    дякую за перегляд та оцінку відео! :)
     
  6. baneta

    baneta Member

    Якщо гілка про відео, то хочу поділитися також своїм цікавим тревел-відео - з Теребовлянського та Скалатсього замків - це була подорож на вихідні
    View: https://youtu.be/q89afBwe3pI

    Різні епохи (замок в Теребовлі з 11 ст, а в Скалаті - з 17 ст), різні враження, але цікаво все. Поряд з цими замками є ще парочку, тому сміливо можна розтягнути подорож.
    Хто не був в цих замках, запрошую подивитися відео та підписатися на канал - адже там багато корисних тревел-відео з різних куточків світу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. baneta

    baneta Member

    Нарешті і я побувала на Вінниччині :)
    Хочу почати з самої Вінниці. Вінниця має давню історію зі своїми поляками, австрійцями, євреями, капуцинами та єзуїтами. Все це перепліталося у надзвичайному міксі, тому кожна будівля може розповісти свою версію, як все було у місті
    Водночас, це сучасне місто з чудовою транспортною системою та неповторною атмосферою в закладах, де відновлюють старовинні рецепти або створюють інтер'єр справжнього антикварного магазину
    Вінниця однозначно варта уваги, тому запрошую прочитати мою статтю про це місто та планувати мандрівку!
    Що подивитися у Вінниці: цікаві локації та атмосферні заклади
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)