"Розумні статті" пишуть лікарі і клініки, яким потрібні клієнти. Середньостатистичний клієнт не розуміється аж так добре на термінах, які вживаються в статтях, щоб знати - чи це правда чи ні. Так само не знає які та чи інша речовина дає наслідки. Тому людей цікавлять не статті, а реальні відгуки від пацієнтів, які робили собі такі процедури, а також наслідки. В статтях що хочеш можна написати - це ж один зі способів реклами. Особисто я більше довіряю відгукам форумчан про них і їх знайомих, ніж таким статтям.
амвеївська аж не супер скажу я вам.... від неї емаль просто, ай гірше не має, нічого там особливого не має + чистити весь час одною пастою постійно теж не бажано. Поетко, пасту куплю як візьму аванс і вже тоді покажу )) ... бо на разі назви не пам'ятаю.... так і запитання : пасти Сплат як вам вони, які відгуки?
Усім добрий вечір!Так я - стоматолог,то можу із впевненістю заявити,що відбілювання зубів-процедура не шкідлива!!!!Все залежиь від якості матеріалу,яким користується стоматолог!Процедура триває 30 хв - і у Вас білосніжні зуби,немає чутливості,перевірено особисто мною і моїми пацієнтами!!Повторювати необхідно раз на рік і коштує це 300 грн.Сода,кухонна сіль не відбілюють зуби ,а просто стирають емаль!!!
Ja probuwaw. W 2008 r. kupyw tubyk — tak do kincia i ne wykorystaw, het' ne spodobalas'. ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ---------- Донедавна подобалась паста Шанталь (фірма, по-мойму, Амріта, в Києві бовтають). Вона з вираженим медицинським смаком, без м'яти чи ше чогось приємного. Зараз відійшов, не тому шо вона погана, просто набридає. Зара Лакалут сенситив, як і раніше часто. Найбільше ця до вподоби. А хто має досвід використання зубних порошків? Мама купила колись для побутових потреб українського виробника зубн. порошок, але я так і не наважився скористатись за призначенням. ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ---------- Просто до своєї будь якої зубної пасти додавати натрію двовуглекислого (харчової соди)? Посипати зверху на пасту, ніби посолити, так? Я дуже здивований і не можу собі цього уявити. Це бридота, мабуть? ---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ---------- Вдома можна відбілювати зуби без механічного пошкодження емалі — перекисом водню, не помню якого співвідношення. Я не пробував.
я маю відбілюючий з м'ятою - купувала в ашані, не поганий, добре чистить, але я не дуже таке люблю, мені як наждачкою по зубам...
Кам'яна грубозерниста - наждашна Сіль хороший компонент. Вона є в Парадонтаксі в великій кількості. Але я чув (і таки попробував) - та паста, що в нас і та що в них (не в Україні) - це не одне і те саме, як на смак, так і по якості... ---------- Додано в 00:33 ---------- Попередній допис був написаний в 00:25 ---------- Там нема ніц невідомого. Просто використовують гелі із перекисем водню (не пробувати). Гелі містять різні дози тої хімії. Якраз недавно на німцях про це передачку крутили. В тестах були гелі з 7, 13, та 35 процентами того перегідролю. Кисень випалює буквально все - тому і зуби біліють (або стають прозорими якщо мало тонування) Гель важливо ізолювати від ясен, а то вигорять до коренів Чисті зуби мають купа пор, в які тут же заходить інша гадость і тому за деякий час зуби ще темніші... Як на мене - це все бавлянки. Були би здорові зуби!...
ну звичайно, зовсім інші стандарти... а в нас можна і похімічити... лакалут німецька і наша, та що в Україні виробляється, то як біле і чорне...
тому моя мама пила воду з трубочки пару років...було дуже корисно. потім зуби стають сірі і в кінці кінців узалежнюєшся від ціього легше вже поставити вставні зуби
Лишіться тої справи. Просто-напросто не куріть, регулярно чистіть зуби і слідкуйте за загальним станом здоров"я. Не турбують вони Вас, то краще не турбуйте їх. Тіштесь, що які б не були, але власні, а не шмат інородного тіла в ротовій порожнині.
До моєї мами заходила в гості колишня співробітниця, яка вже 30 років тому виїхала до США (приїжджала у сімейних справах). Зуби кривуваті, але білі-білісінькі. Розповідала, що процедуру відбілювання робить у стоматолога кожні півроку і що всі там так роблять. Але після цього стоматолог покриває зуби якимось лаком і вони не жовтіють. Вона жила у Львові місяць, пила нашу воду (не з трубочки), їла нашу їжу, пила чай, каву - і з якими зубами приїхала, з такими й поїхала. Може, в нас не так роблять, чи лаком після того не покривають... Я після її приїзду просила в свого стоматолога відбілити мені зуби, але він мені сказав, що навіщо це вам, добре, що здорові. Коли я почала наполягати, то сказав, що цим не займається, бо порахував, що коли застосовувати німецькі матеріали, то все це обійдеться в 100 доларів одному клієнту. А матеріали купуються для декількох, і в нього немає стільки бажаючих, та й на цій процедурі він не багато заробить, то навіщо йому з цим морочитись, роботи в нього і так вистачає.