Вічний студент

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Bogun, 23 січ 2009.

  1. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Якщо чесно сама не знаю, ніби нічого особливого на тій фотографії не було:pardon:. Ту фотографію (напевно так як і всі) робила ще в 11 класі перед вступом. Тоді, практично, не фарбувалася. І всі казали, що дуже змінилася з того часу. Та й фото вийшло симпатичним:blush:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Geograf

    Geograf Меломан

    Ні то було у нас у Львові, жалко що її одногрупники забули про музику:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 25 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ццікаво, як викладачі реагували на ті труни...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Geograf

    Geograf Меломан

    Нам та вчителька розказувала, що викладач прийшов трохи шокований, але ніц тримався, молодець :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я думаю якби у нас таке сталося, то студентам би не поздоровилось... добивалися б талону всьому потоку чи відрахуванням студентів-організаторів того дійства...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Geograf

    Geograf Меломан

    Я теж був здивований, що ці жартівники вийшли сухими з води...Хоч в нас не раз жартували з викладачів, але принамні не так жорстоко:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в школі ми могли жартувати як хтіли, але не користалися з того... а зараз учні собі позволяють чудеса... особливо в державних школах... а от вуз... там вже не ти, а тебе:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Geograf

    Geograf Меломан

    Та ми так легенько з любові до наших дорогих викладачів:), хоч і бувало вони з нас:scratch_one-s_head: з отої самої любові...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. А я сдала психологию на "5"! :radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Кстати, совсем забіла. Поздравляю всех с Днём Студента! :shout:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    З Днем Студента!!!
    [​IMG]
    Ми п'єм горілку в шалених дозах,
    Завтра прокинемось у різних позах,
    Ми пам'ятаєм щасливі моменти,
    Це все називається словом СТУДЕНТИ!!!

    Вітаю з Днем Студента усіх студентів, а також усіх хто ними був і в душі залишився назавжди!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А я вже 7 рік студентка....так звикла до того статусу, що якщо вже закінчу універ, то все одно буду відчувати себе студентом...(але мені то не грозить, ще скоро...бо я вирішила ще поступати на наступний рік)
     
    Останнє редагування: 25 січ 2009
    • Подобається Подобається x 8
  13. Я в четверг сдаю историю. Даже не знаю, как мне выучить все эти даты. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    А запам'ятовуй за асоціаціями. Наприклад, день народження мами, тата чи бабусі (чи в твоєму житті), а хронологію не важко асоціювати.
     
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    знаменита це історія, і я її знаю, потім його жінка виставила її на балкон і квіти вирощувала.
    Моя вчителька математики таке розказувала. Був у них дуже вредний викладач, який іспит приймав по годині в кожної людини, і корінною його фразою було: " а точніше". І студенти придумали таке. Зловили того викладача по дорозі додому на мості, був вже вечір, і місце безлюдне. Тай заставили його той міст міряти. Спочатку метром, потім лінійкою, і кожен раз казали , а точніше, останнє, чим міряли той міст, була сірникова коробочка.:). Після того трафунку викладач дуже подобрів, і ніколи не казав , а точніше.

    А щодо традицій, то ми широко відкривали вікно і кликали халяву, з відкритою заліковкою, і відкрити після того заліковкубула погана прикмета. А ще під подушку клали конспект, щоб інформація перелазила:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Я знаю точно, що ця історія (про труну) в Хмельницькому реальна, але вона повторюється у кожному місті чи навпаки стає легендою.

    Чесно у будь-якого студента з будь-якого куточка України спитати про неї, всі скажуть точно та покажуть балкон з нею.

    Того викладача, якому дарували домовину, ще зачиняли на ніч у каналізаційному люці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. illia

    illia Well-Known Member

    мені найлегше було здавати екзамени, коли цілу ніч не спав, добу не їв... приходив на іспит такий собі зомбі з шкляними голодними фішками... переживати і боятись вже не було сили... і голова варила супер :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Не кажи, я як здавав курсак з Делфі на ноуті, курсовий мене почав харити. Я зробив начально-контролююча програма з фізики по темі "Кінематика" і мене почало смішити оформлення у вигляді космосу.
     
    Останнє редагування: 26 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. Если там больше ста дат, и практически везде не только год, а ещё и месяц с числом, то к каждой подобрать ассоциацию будет нелегко. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    От за шо я й не люблю цей предмет.Я тільки № телефонів добре пам"ятаю і дні народження:))
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)