Вибори до Верховної Ради України - 2012

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 31 тра 2012.

?

Вибори до Верховної Ради України - 2012

Голосування закрито 20 жов 2012.
  1. №1 Українська платформа «Собор»

    0 голосів
    0,0%
  2. №2 Соціалістична партія України

    0 голосів
    0,0%
  3. №3 Комуністична партія України

    4,4%
  4. №4 Рідна Вітчизна

    0 голосів
    0,0%
  5. №5 Руський блок

    2,2%
  6. №6 Україна — Вперед!

    0 голосів
    0,0%
  7. №7 ВО «Громада»

    0 голосів
    0,0%
  8. №8 Українська національна асамблея

    0 голосів
    0,0%
  9. №9 Ліберальна партія України

    0 голосів
    0,0%
  10. №10 Нова політика

    0 голосів
    0,0%
  11. №11 ВО «Свобода»

    53,3%
  12. №12 Зелена планета

    0 голосів
    0,0%
  13. №13 Партія Пенсіонерів України

    0 голосів
    0,0%
  14. №14 Наша Україна

    0 голосів
    0,0%
  15. №15 Зелені

    0 голосів
    0,0%
  16. №16 Партія зелених України

    0 голосів
    0,0%
  17. №17 УДАР

    13,3%
  18. №18 Україна майбутнього

    0 голосів
    0,0%
  19. №19 ВО «Батьківщина»

    11,1%
  20. №20 Партія регіонів

    2,2%
  21. №21 Народно-трудовий союз України

    0 голосів
    0,0%
  22. №22 Радикальна партія Олега Ляшка

    0 голосів
    0,0%
  23. проти всіх, не піду, зіпсую бюлетень тощо

    13,3%
  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Тільки після підрахунку голосів це буде очевидно, але фаворити опозиція ось це - факт!
     
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    А шо-ж документик по-русски?
    Ах да, "батькiвщина" выступает за "тiльки державною"... ну-ну! :)))
    А что до борьбы с союзниками - с 2004 года Жюлина партия ничего не забыла - и ничему не научилась. Я почему-то не удивлюсь, если получив большинство в новой ВР непровластные партии из-за пустографок с должностями все бездарно про...ут!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kjk

    kjk Дуже важлива персона

  4. Strateg

    Strateg Well-Known Member

    Я в принципі нормально володію і українською і російською, тому жодних проблем не бачу.
    Не думаю, що першість ОО - доконаний факт... Зараз якраз тенденція на те, що вони програють не стільки ПР, скільки УДАРУ. І все це через вождів - Сеню і Турчинова, які фактично крім кличу: "ми їх зупинимо" і плачу Ярославни по Тимошенко нічого путного показати не можуть. Ще треба додати тут невірну стратегію на мажоритарці: у Південно-Східних округах треба було виставляти кращих кандидатів і про мажоритарку домовлятись з УДАРом раніше.
    Ну і до того ж, до цього тут додається подвійна гра проти свого союзника.
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Strateg,
    Ви мабуть самі розумієте, що "удар" - це несерйозно. Принаймні в Києві цей "продукт" не сприймають. Їхній рівень - бійки в Київраді - і все.
    Я все зважив і вирішив віддати голос "Свободі" - допоможу їм бар"єр подолати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Після того, як у Василя виникли проблеми зі вступом до "Свободи", в мене теж виникли думки про їх несерьозність!..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо, в якусь партію можна за один день вступити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Чув такі міркування. Я зроблю так само з таких же міркувань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У ФЗ я можу вступити за телефонним дзвінком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    ТАК, у нормальні партії пишеш заяву і тобі назначають співбеседу - після неї ти вступил у склад партії. У більшості партий є випробний термін.

    У "Єдину Росію" колись набирали за рознарядкою - тобто всіх робітників бюджетної сфери. Це робилось під якись вибори, як частина агитації...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Операція із затримання хабарників перетворилася на піар-кампанію радикалів зі Свободи, пише журналіст Независимой газеты Тетяна Івженко.
    У ніч на середу в обласному центрі Івано-Франківськ, що на заході України, розгорнулися події, схожі на зйомки фільму. Жителі цього міста відбили у співробітників сил правопорядку декількох місцевих чиновників, підозрюваних у корупції. Серед них виявився один з регіональних лідерів націоналістичної партії Свобода. Подія може значно допомогти радикалам у подоланні п'ятивідсоткового бар'єру на парламентських виборах 28 жовтня. Одночасно події в Івано-Франківську свідчать про тривожні для центральної влади тенденціях у Західній Україні.
    Пізно ввечері у вівторок співробітники Служби безпеки України (СБУ) затримали в Івано-Франківську бізнесмена Володимир Балагура, голову фракції Свобода у міськраді Романа Онуфріїва та директора Департаменту архітектури і містобудування Олега Гаркота. Останнього, як з'ясувалося вчора вранці, підозрювали в отриманні хабара в 30 тис. доларів.
    Але ввечері місцевим депутатам та партійним активістам нічого не пояснили. Вони влаштували стихійний мітинг, до якого стали приєднуватися пересічні громадяни. Натовп, не розбираючись у тонкощах того, що відбувається, заблокував машини СБУ. Вулиці швидко перетворилися на барикади, пробираючись через які, правоохоронці застосували сльозоточивий газ. Тільки вночі атмосферу вдалося трохи розрядити: посередником між конфліктними сторонами став керівник області, заступник голови партії Свобода Олександр Сич. Врешті-решт Гаркота був госпіталізований із серцевим нападом, а Балагуру та Онуфріїва, які були з ним у момент затримання, силовики відпустили.
    Хто б і з яких причин не ініціював ці події, виграє від того, що сталося Свобода, сказав НГ керівник Інституту публічної політики Віктор Чумак. Він не виключає, що акція затримання корупціонерів незадовго до виборів мала політичну складову: "Можливо, комусь спало на думку продемонструвати виборцям у Західній Україні, що їх ставленики герої - насправді хабарники, а Свобода - це загроза для всієї країни . Хтось же спровокував заворушення, повідомивши місцевим активістам про затримання, але не розповівши про його причини?! Реакцію можна було спрогнозувати". Експерт вважає, що якщо навіть ставка робилася на те, щоб по всіх телеканалах показати "озвірілих націоналістів", то вийшло інакше: "Влада продемонструвала свою слабкість. І не тому, що не змогла впоратися з вуличним мітингом, а тому, що події підтвердили: Західна Україна не визнає нинішню центральну владу, саме чинний зараз склад влади ".
    Зазначимо, що вдень, за кілька годин до вуличних боїв, Івано-Франківська облрада відхилила протест прокуратури і залишила в силі прийняте в серпні рішення про те, що на території області не діє закон про регіональні мови. Влітку, коли таке ж рішення прийняла і Тернопільська область, місцеві депутати пояснили, що закон був прийнятий з порушеннями, що він суперечить законодавству України і рішенням Конституційного суду. Облради західноукраїнських областей звинуватили депутатів Верховної Ради, які підтримали закон, в посяганні на незаконне захоплення влади і в підривній діяльності проти України. Якраз у вівторок до івано-франківських депутатів приєдналися львівські колеги, які теж проголосували за скасування дії закону в окремо взятій області.
    Однак місцеві депутати, які брали участь у вуличних боях, спочатку думали, що візит співробітників СБУ пов'язаний з іншими рішеннями облради, прийнятими в той же день. У вівторок було заслухано звіт про порушення в ході передвиборчої кампанії, після чого депутати звернулися до Центрвиборчкому, до президента, Генпрокуратури, МВС і СБУ з вимогою вжити заходів для проведення в Україні демократичних виборів.
    Навмисне спланована акція чи непорозуміння, але події в Івано-Франківську, що активізували тих, хто симпатизує Свободі, допоможуть партії подолати 5%-ий бар'єр, вважає керівник Міжнародного інституту демократій Сергій Таран. "Судячи з рейтингів, Свобода балансувала на межі 5%. Їм потрібні яскраві, скандальні, що привертають увагу і запам'ятовуються, акції", - сказав НГ експерт.
    На неділю, 14 жовтня, партія запланувала марш боротьби в Києві - на честь 70-річчя створення Української повстанської армії. На сторінці в соцмережі, де партія запрошує свідомих громадян взяти участь в акції, сказано: "Наші вимоги: повернути звання Героїв України Степану Бандері і Роману Шухевичу, визнати боротьбу Організації українських націоналістів - Української повстанської армії (ОУН-УПА) національно-визвольною боротьбою української нації. Проголосити День створення УПА - 14 жовтня - державним святом ". Після маршу центральними вулицями Києва Свобода проведе останній передвиборний з'їзд.
    Політолог Сергій Таран вважає, що останні події, зігравши на руку націоналістам, все ж не означають початок розколу України. Він зазначив: "Націоналісти не виступають із сепаратистськими ідеями. І жителі західних областей України теж не підтримують сепаратизм. Люди просто хочуть нормального, гідного життя. Помилка влади якраз в тому, що вони намагаються завоювати увагу - проводять через Верховну Раду закони, які розбурхують суспільство, а не займаються вирішенням економічних проблем. Це призводить тільки до розчарування, недовіри громадян до центральної влади. І до деградації держави".

    ---------- Додано в 10:12 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

    Київський міжнародний інститут соціології провів власне опитування, згідно з яким в парламент проходять п'ять політичних сил.
    Як з'ясувалося, 12,4% виборців вирішили не брати участь у голосуванні і майже 27,2% ще не вирішили, чи йти голосувати і за кого віддати свій голос. Таким чином, якби вибори проходили в кінці вересня, то майже 40% виборців не готові були би проголосувати за певну партію.

    В результаті, враховуючи лише тих, хто готовий брати участь у голосуванні, 5-відсотковий бар'єр подолали б Партія регіонів, за яку готові віддати свої голоси 33,3% виборців, Батьківщина - 20,5%, партія УДАР - 19,1%, Компартія України - 12,9%. ВО Свобода готові підтримати 7,8% опитаних.

    Не долають 5-відсотковий бар'єр партія Наталії Королевської Україна - Вперед! (2,3:wacko: і партія Наша Україна (1,5:wacko:. Кожна з інших 15 партій, що беруть участь у виборах за партійними списками, отримала б менше 1% голосів.

    Дослідження проводилося з 21 вересня по 3 жовтня цього року. Опитування проводилося у всіх областях України та Криму. В опитуванні взяли участь 2043 респонденти. Помилка вибірки не перевищує 2,2%.
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У 2005 році співробітник (правда, сисадмін) одного з відомих "центрів" детально пояснив, як проводяться ці опитування.
    Спочатку з"ясовується, чого хоче тот, хто замовляє (і платить).
    Потім фахівці вибудовують і відшліфовують форму самих запитань, а також зовнішній вигляд і стиль поведінки "опитувачів". Само собою, "соціальну виборку" опитуваного контингенту. І далі - спокійно і чесно підраховують і публікують отримані результати.
    Як ілюстрацію, той сисадмін показав графіки результатів опитування і результати виборів, перед якими проводилися опитування. Графіки опитування помітно різнилися між собою, хоч якась там кореляція була.
    Тож не вірте соцопитуванням, робіть свій вибір!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    +1
    Я теж ще вище приводив приклад, що такими "соцопитуваннями" у Росії мочили "Яблуко", бо майже на всіх офіціних опитуваннях не давали більше 1%, а вони навіть на "намальованих" чуровських виборах набрали 3%.
    Я не повівся і голосував таки за них, але багато знаю тіх, хто хотів би за "Яблуко", але оскільки вони все одне "ніби" не прохідні проголосували за інших...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Соцопитування за жовтень


    Центру соціальних досліджень «Софія», 1 жовтня

    ПР 29.50%
    УДАР 18.00%
    БЮТ 17.20%
    КПУ 9.0%
    Свобода 5.9%

    38.5% < 41.1% перемога опозиції



    Київський міжнародний інститут соціології, 1 жовтня

    ПР 30.70%
    УДАР 21.50%
    БЮТ 19.80%
    КПУ 13.30%
    Свобода 6.70%

    44.0% < 48.0% перемога опозиції


    КМІС, 3 жовтня

    ПР 20.10%
    БЮТ 12.10%
    УДАР 11.50%
    КПУ 7.80%
    Свобода 4.70%

    27.90% > 23.60 перемога влади, якщо свобода не проходить


    Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з КМІС, 4 жовтня

    ПР 23.30%
    УДАР 16.00%
    БЮТ 15.10%
    КПУ 10.10%
    Свобода 5.10%

    33.40% < 36.20% перемога опозиції
     
    Останнє редагування: 11 жов 2012
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Следующее сообщение "глядя из Луганска" на выборы...
    Снова наш Кривобоков с очередным шедевром - "Депутат должен сидеть"... :)))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    №12 Зелена планета
    №15 Зелені
    №16 Партія зелених України

    Чи не надто багато "зелених" :bad:? :)
     
  17. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Хм, по тому опитуванню де не проходить Свобода, це дані разом з тими хто не прийде на вибори

    Соцопитування за жовтень


    Центру соціальних досліджень «Софія», 1 жовтня

    ПР 29.50%
    УДАР 18.00%
    БЮТ 17.20%
    КПУ 9.0%
    Свобода 5.9%

    38.5% < 41.1% перемога опозиції



    Київський міжнародний інститут соціології, 1 жовтня

    ПР 30.70%
    УДАР 21.50%
    БЮТ 19.80%
    КПУ 13.30%
    Свобода 6.70%

    44.0% < 48.0% перемога опозиції


    КМІС, 3 жовтня

    ПР 33,30%
    БЮТ 20,50%
    УДАР 19.10%
    КПУ 12.90%
    Свобода 7.80%

    46.20% < 47.40% перемога опозиції


    Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з КМІС, 4 жовтня

    ПР 23.30%
    УДАР 16.00%
    БЮТ 15.10%
    КПУ 10.10%
    Свобода 5.10%

    33.40% < 36.20% перемога опозиції
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я б не тішився так
    а тушканчиків ви врахували?
     
  19. Strateg

    Strateg Well-Known Member

    Звісно ні. І крім того, ще слід пам`ятати, що за рахунок мажоритарників картина зміниться. Адже саме на мажоритарку роблять вони ставку. Мажоритарників легше перекупити поодинці. Крім того, серед них - значний сегмент бізнесменів, а вони не люблять сваритись з владою.
     
  20. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    мажоритарка буде точно така як і по спискам
    в нас голосують за партії, а не людей
    округ, в якому переможе опозиція, не буде мати мажоритарника від ПР
    якщо буде - то це фальсифікація
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)