Насправді в більшості випадків все що треба зробити щоб машинка гарно працювала це промити фільтри. В мене вдома вже двічі панікували, що вона зламалася, але після чистки фільтра знову продовжувала працювати як нова. Для цього не треба викликати майстра і можна легко зробити властноруч. Проте спершу продивіться десь відео як це треба робити, щоб не залити всю кімнату водою.
Вчора на базарі побачив пральну машину ДонбаСС , 2500 грн. доречі . Тож яким совкодрочером треба бути щоб таке купити?
А нові моделі хто буде купувати, якщо старе таке довговічне і так довго може прослужити? Тепер не совок.
Ми так само купували lg і вже працює 3 роки - без ремонту, враховуючи, що працює вона майже кожен день.
Та хто з зараз (враховуючи, яка вода ллється із труб водопостачання, та піклуючись про стан своєї побутової техніки) встановлює пральну машину без фільтра? На мою думку, фільтри зараз є всюди. Ми, наприклад, не тільки до пральної машини фільтр брали, а ще взяли тут іще один, спеціальний фільтр - ультрафіолетовий обеззаражувач, який "вбиває" у воді усілякі погані мікроорганізми, віруси та бактерії. В нас маленька дитина, тому, навіть прати її речі краще у чистій та безпечній воді.
Можу дати пораду щодо загублених шкарпеток: я як викину непарну шкарпетку - зразу ж парна їй знайдеться).
Цей закон діє не тільки зі шкарпетками) Попробуйте викиньте заржавілий зігнутий цвях, котрий десять років потрапляв під руки в ящику, мозолив очі і лише заважав. Тільки викинете, і вже завтра вам обов"язково буде потрібен саме він. І то дуже-дуже))) Або почистіть Корзину на Робочому столі...;
Гарний кооментар. Думаю варто додати. Вибір пральної машини, річ звичайно важлива. Але, в принципі, все зводиться до способу загрузки - вертикальна або горизонтальна. А от справді важлива річ це догляд за пралкою. Трохи докладніше... Пральна машина потребує догляду та чистки, інакше стане джерелом не приємного запаху і плісняви. Щоб цього уникнути, ретельно доглядайте за нею. Майже на всіх пралках відсік для пральних засобів знімається, тому вимити його досить легко. Не закривайте барабан машини одразу після прання, а краще – залишайте його привідкритим постійно. Резиновий ущільнювач після прання слід насухо протирати ганчіркою, оскільки там вода застоюється і стає прекрасним джерелом для розмноження бактерій і плісняви. Раз у квартал-два (залежно від частоти використання пральної машини та якості водопровідної води) запускайте холосте прання на максимальній температурі з додаванням пачки лимонної кислоти або склянки оцту щоб прочистити машину. Більш докладно про типові помилки при пранні читайтеу статті https://stirochka.com.ua/pomylky-pry-pranni-iaki-psuiut-rechi/
Привет. Любая техника со временем выходит из строя. Бывают поломки, которые исправить нельзя либо невыгодно. Когда мы с мужем купили стиралку, я тоже занялась поиском профилактики. Могу посоветовать вам прочесть статью об 3 самых частых причины поломки стиральных машинок - https://ua.today/news/press_reliz/3_samyh_chastyh_prichiny_polomki_stiralnyh_mashinok. Если же поломка все таки случится, можете обратится в сервис Master911. К вам быстро приедет мастер, который все починит. Надеюсь мой совет был полезным для вас.