найперше рекомендую верхньої загрузки. бо раком на колінах по плитці то всьо витягувати і закидувати це адські муки. раніше було багато машинок вертикальної загрузки - це тіпа зверху як капот машини (чи багажнік). але головне це регулюваннямеханіка чи цифрове. механіка це рубільнік з поділками і відщьолкуванні книпки - термін роботи вдвічі довше за цифрову. цифрова це на кнопочки з цифровим табло. головний недолік пралок це перепад напруги. як тільки світло мігне - цифрова пралка зупиняється, в неї збивається програма прання. тому треба ставити вирівнювач напруги, відсікач. всякі потрібні - непотрібні фішки. безшумна машина з зменшеною вібрацією це якось тупо - машинка пере внаслідок встряхування і крутіння барабану. якщо воно буде просто крутитись, будете мати просте споліскування. нагрівальна спіралька має мати покриття від осаду. шоб не наліпало як в чайниках. в нас же вода жахлива. ну а решта ви не зможете по відгуках підібрати. полюбому в різних цінових діапазонах люди будуть незадоволені своїми покупками. така людська натура. пропоную вибирати собі по ціні і якості самим. звичайно на спеціальних форумах можна взнати про розповсюджені дефекти в окремих моделях. це вже самі шукайте. в єропі надають перевагу економності - споживання води, електрики. класи А, АА, А+ в нас народ багатий і готовий переплачувати, якщо продавець в магазині вас усно завірить що саме цю пральну машинку він купив мамі і вона вже 4 роки працює - не ламається. беруть, не пожалкуєте, найновіша можель, випуску 2013 року )))
1. Розміри. Тобто, куди її ставити, щоб влізла. 2. Гроші, відповідно і класи енергоощадності та прання. 3. Максимальна к-ть обертів. Це не означає, що треба ганяти на максимумі, але машинка з максимумом 1200об, при використанні 800об. - буде служити краще і довше ніж 800 на 800. 4. Якщо є можливість - вертикальна. Справді, надійніша конструкція. 5. Контрабас з Європи, а не російсько-китайські Лижі, Індезіти і т.п. Колись, добрим рахувався Бош. (Міллі, АЄГ і т.п. - навіть не згадую: захмарні ціни, при трохи втраченій останніми роками якості). І додатково, дуже добре і не лише для пралки: 6. Стабілізатор напруги на вході в квартиру. 7. Фільтр для води (іржа і т.п.). 8. Можливо, соляний антинакипний фільтр перед пралкою. 9. Пральні порошки / рідини / гелі / подушечки тощо - купляти за кордоном. 10. Не використовувати всіляких пом'якшувачів-ополіскувачів по 20грн за 3л. Краще - взагалі ніяких. Ну і на додачу, хоч більшість використовує 2-3 режими прання, я користуюсь десь шістьома. 1. Постіль, рушники, кухонні рушники. 2. Білі речі. (Інколи до п.1). 3. Кольорові речі 40грд. 4. Колір 30грд. 5. Джинси. 6. Легке прасування. 7. Фіранки, штори. 8. Взуття. О скільки вийшло! Думаю, додатковими налаштуваннями це таки скорочується до 5-6 програм. ЗІ. Якщо є можливість вибору, при таких критеріях, то, як тут писали - менше електроніки. Хоч наявність стабілізатора спасе від перепадів.
я уже давно покупала стиральную машину и мне очень интересно узнать как ее правильно выбрать. Духовой шкаф и варочную панель я купила как-то сразу вот тут http://www.novatek.com.ua/bt/ , а на счет стиральной машины и понятия не имею какую марку выбрать? У меня сейчас машинка немецкая которой уже лет 20 наверное, если не больше.
Досить довгі в використанні пралки Бош ,правда в ціні дещо дорожчі ніж інші, але як кажуть скупий два рази більше тратить.А також при виборі машинки варто цікавитися країною виробника, найкраще вибирати німецькі виробники.
В нас німецька БОШ. Механіка. Файна....Але мала один бзік- щось трохи їй не сподобається, то вона вже воду не злиє сама, а каже то вручну все витягати ,прочищати, продувати. Але після майстра, який тен міняв, пралка зрозуміла, що як їй вже 10 років, то випендрюватись, певно, досить. Тепер німець певно весь китайський.... Ще при виборі пралки тре в майстра знайомого запитати, чи та модель для ремонту є зручною ( є такі моделі, що всі стінки знімаються, і майстер бачить все і добереться до всього)---то ж суттєво.... Казав мені колись майстер: накуплять того дешевого г...на, вже краще вживану, але якісну брати....Чи то кожен має свою думку.?. ---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:37 ---------- Оте №7---то фільтр грубої очистки? --щось можете коротко порекомендувати? Бо в нас буває оранжево-коричнева атака---то за 1 раз той фільтр вмре? А постійно вода ледь оранжева (ніби прозора, а постоїть, то осад є). №8--то фільтр поліфосфатний чи щось інше? Я вже геть розгубилася....
Тільки хотіла про цього виробника написати. Теж дуже задоволені. Нашій машинці 8 років, премо кожен день. Працює як годинник і це при тому, що на момент покупки вона була однією з найдешевших .
Коли йшли купувати машинку нову, то брала із собою майстра. в результаті вибрали Індезіт. Пере прекрасно. майстер наголошував, що важливою. де машинку збирали. Може, вам це теж згодиться)
Ми купували пральну машину Гореньє в інтернет-магазині Мойо.юа, там вибір великий, мені подобається ця машинка в роботі, до 7 кг білизни можна завантажити, є 23 програми і блокування від дітей. Хороша європейська якість техніки!
В мене самсунг, але основним критерієм купівлі був компактний розмір, так як в ванній кімнаті дуже мало місця. І тепер основна її проблема це поганий віджим габаритних речей. Не бере оберти, треба витягувати постільне, ручками віджимати, а далі вона вже робить своє діло...
цікаво, що ж це у вас за машина така, що підодіяльника не здатна віджати? які її габарити і на яку кількість білизни вона розрахована?
Щодо надійності і довговічності - після декількох років, продавці божились при покупці, що вибраний Індезіт - це італійська зборка, виявилось, що ремонту фактично не піддається, напроошується висновок, раз є стільки виробників і щороку апарати вдосконалюютьься, кому вигідно, щоб технніка працювала як совкова по 10 - 15 років?
Я згодна, зараз техніка служить по кілька років, так прикро! Адже виробникам це дуже вигідно, щоб швидше нову купували. Моя пральна машина все зараз сумнівно працює!