Вибір електрочайника

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем MARTINI, 2 лип 2013.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Уко, я той свист не завжди чую крізь зачинені двері:)
     
  2. - а я завёл себе дополнительный порционный чайник: он за 40 - 45 секунд после нажатия на кнопку выдаёт порцию 250 мл кипятка. Счета за электричество не сверял - наверняка хоть немного уменьшились, т.к. всегда имел дурацкую привычку греть чайник когда надо и не надо :)))

    Типа такого:
    http://market.yandex.ru/model-spec.xml?modelid=4960756&hid=90586
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Во!

    [​IMG]

    Купив у Фокстроті. Вибір у середньому ціновому сегменті невеликий. Багато дорогих більше 1000 грн і багато дешевих від 60 до 130.

    Дуже мені приглянувся спершу один Бош

    [​IMG]

    Ну, думаю, це мій чайник. Весь такий красівий, ну і бренд довіру вселяє. Але тут прийшла пані консультант і стала мене просвіщати. Каже таких вже два повернули, чайники такого типу течуть бо мають багато всяких стиків метал-пластик. Натомість дуже мені нарадила той вітек бо він має ту суцільну металеву гільзу, текти там просто нема кудою. Ну, я повівся і от він мій :) Ціна 380 грн. Функцій всього дві - вкл і викл. А мені більше і не треба як початківцю :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Загалом вітеки надійні. Там проблема з ремонтом, якщо таки поламається, - деталі з москалів ідуть "русский месяц" як каже моя бабуся. А оскільки в чайнику ремонтувати нема чого, то вибір хороший, я думаю.

    От лише в Фокстроті я вже кілька років не купую, якщо це не акційний товар і мені не горить вже. Там мацаю, вибираю, а тоді замовляю дешевше на 5ок. Це їхня ж контора, але ціни чи то гуртові чи ще якось. Одним словом, якщо у фокстроті акція, то ціна збігається до копійки, а якщо ні, то часом суттєво дешевше.
    http://www.5ok.com.ua/lvov/chayniki_vitek.html Твій котрий?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То треба мати моє щастя, шоб перетворити купівлю чайника в цілий квест :)

    Запідозрив, шо щось з чайником не те. Якось ну надто довго він кип"ятить воду, щонайменше 5 хвилин. А крім того якась надто гаряча ручка в результаті, що практично неможливо взятися голою рукою. Ось вирішив провести експеримент. Зазвичай залишаєш девайс на кухні наодинці і чекаєш на "клац". Я ж тепер прослідкував за ним від початку до кінця. Залив літр води і чекаю. Досить швидко, десь за півтори хвилини вода починає кипіти, це явно чути як вона булькає, а щоб переконатися, я ще й кришку відкрив, дивлюся - точно кипить. Але чайник не вимикається. І так близько 5 хвилин, аж тоді клацає. Протягом цих 5 хвилин пара починає просочуватися десь в самому низу ручки, вона від того вся запотіває і нагрівається. Везу то нещастя здавати у Фокстрот :) Наскільки я розумію, вони відсилають прилад на якусь експертизу і тільки якщо експертиза підтвердить, що це не я його поламав, можливий обмін або повернення грошей. Не мала баба клопоту :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Зараз запитаюся у Наталки, ЩО саме вони роблять у таких випадках. Вона працює у Фокстроті касиром.Знаю, що багато хто просто повертає товар з різних причин і без ніяких експертиз.

    Так от...Якщо наявно видно, що це брак то гроші віддають зразу або можна замінити на інший (+,-).Якщо ж є сумніви у сервіс менеджера, то забирають на ремонт або експертизу.
    Беріть з собою всі документи і чек.Скоріш за все Вам зразу оформлять "возврат"
     
    Останнє редагування: 5 лип 2013
    • Подобається Подобається x 4
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Швидше всього, пані консультантка отримує від продажу Вітека вищий процент. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    в такому випадку, я тут же у них придбаю якийсь інший чайник. Інакше віддам той на експертизу, а по інший піду до конкурентів :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ні, вони отримують просто процент від продаж або від "втюхування"страховок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І чим закінчилася історія із чайником? Цікаво почути:)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В нас закоріниться вислів:"Носишся, як Мартіні з чайником"... )))
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Адміні, не глупий же ж хлопака - країну людську шукайте, і суспільство гідне, а не чайник.
    Прийшов на 14-ий день після покупки, поклав чайник і чек на прилавок, посміхнувся, і сказав що ви очікували 968 бульбашок при закипанні, а насправді амплітуда коливається в межах до 583. Отримали би свої шекелі назад, нуль запитань і посмішку на здачу.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Був шойно в тих краях, заїхав в Ашан, розказав яка біда, сказали приносити поциєнта в понеділок
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У нас теж так можна, але вони кажуть тільки якщо товар не був у використанні. Коли купував телефон у Дешевше.нет, теж тим питанням поцікавився, сказали, що можна повернути, якщо сумарний час розмов не більше 5 чи 10 хвилин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І як там поциент? Я зараз сама із себе ржу - була в Ашані у Фокстроті, придивлялася до мультиварок і абсолютно спонтанно (хоча така думка давно витала в голові) купила собі блендер. Причому пані консультант дуже нахвалювала фірму Vitek. Купила я таки той блендер (тьху-тьху, всьо працює), заходжу на форум і згадую історію із чайником. Думаю дай загляну, якої фірми чайник собі шеф придбав. Боюся завтра вмикати блендер:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чайник нині поміняли на такий самий. Провели тестдрайв, закипає і вимикається

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Цікаво, що навіть наші довбані мобільні оператори забирають девайси і вертають гроші після того,як ти наюзав за 14 днів купу нету або дзвінків. Але формально вони дотримуються закону:

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А звідки тоді дізнатись,що він несправний?:russian_ru:
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не обов'язково несправний. Протягом 14 днів ти маєш право передумати і повернути товар, якщо не користувався

    sent from my Galaxy SIII
     
  20. Slonb

    Slonb Active Member

    Поздно прочитала тему, вот можно почитать про чайники http://kakvybrat.info/chainik/

    у нас дома были: ноунейм китайский (прожил 5 лет!!), Ровента была обычная - вкл/выкл, около года протянула, сейчас термопот :give_heart: подарили.... по желанию))
    http://vc.lviv.ua/md/408458/
    можно выбрать и дешевле. Неэкономично, но это из серии капризов)))
     
а де твій аватар? :)