Веселі нотки другого туру виборів у м.Винники

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Rebbit, 8 лют 2010.

  1. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    При этом Гудзяк рассказывает, что построит новый микрорайон, где будет садик! Те садики что есть уничтожили, зато построют новый. В районе улицы Лесной был стадион, теперь вместо него особняк блюстителя закона. Где искать правду?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Так вони (тобто депутати разом з п.Гудзяком) будують садочок, правда садочок має бути приватний, будує його не міська рада, а декілька підприємців (щоб їхні дітки туди ходили).
    Не знаю, де він збирається побудувати новий мікрорайон, коли у Винниках вже не має жодної земельної ділянки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Там где были склады табачной фабрики - между Лесной и госпиталем. Он уже видимо получил на лапу, так как аж из кожи вон лез, чтоб поклеить эту землю Львівмиськбуду, еслиб не кризис, то там бы уже стройка шла, так как люди у которых там по 50 лет огороды, гаражи, которые имеют право приоритетной приватизации, попроигрывали суд за судом. Для того чтоб отдать эту землю им с Бенем пришлось даже подтасовывать карту Винник, кое-что перерисовывать.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Побачив ту Вашу фотоісторію і згадав про одну ситуацію в нас в місті (Біла Церква). В липні 2008 року була в нас пожежа на центральному ринку.

    [​IMG]
    [​IMG]
    Ну ми там з друзями тоді поряд були і бачили то все. Поприїзжали пожежники - почали гасити. Глянули ми та й пішли далі. Аж бачимо поряд пожежна машина заправляється водою з крана через відкритий люк на проїзжій частині. Завертаємо ми за вугол і бачимо от таку картину:
    [​IMG]

    сусідня вулиця перетворилась на річку і з люків фонтанчиками струменить вода. От така в нас система. Тут рятують від пожежі, а поряд затоплюють вулицю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kats

    Kats Романтик

    От я був депутатом Винниківської міської ради допоки прекрасний НУНС не позбавив мене депутатства. БУв у першій п'ятірці. Неодноразово висвітлював у своїх друкованих виданнях ситуацію у місті. Нажаль безрезультатно.
    Суджуся з Гудзяком до нині. Можливо мене і вважають наївним, проте опустивши руки нічого не доб'єшся. Один суд успішно виграний про ремонт комунального будинку. Сподіваюся наступні закінчуться з таким же успіхом.
    Останні три місяця мусів відпочити, оскільки воюючи один на протязі довгого часу виснажився, а от стаття мого друга Андрія мене підбадьорила і надала нового стимулу.
    У мене є декілька цікавих відео та аудіо файлів, які я згодом тут розміщу. Щодо прокуратури і суду то мушу сказати там все вкрай складно і нервово проходить. Бабло вирішує багато. Але не все.
    ПІдтримую цю ініціативу і допоможу у всьому, окрім того сподіваюся ми вирішемо не лише ці соц проблеми ПРОСТО НЕ ПОТРІБНО МОВЧАТИ!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Понавідмічав на фотографії ВКонтакті (там вони були ше швидше ніж тут) знайомих винниківчан. Дав їм лінк на тему, закликав реєструватися та відписуватися. Змалював ситуацію в загальному.
    Просив запустити лист щастя по соцмережі.

    Наразі хочу висловити подяку всім хто підтримує дописами, клацьками по "файний допис" і просто словами по скайпу і телефону.
    І ше. Kats з нами. А то вже серйозно :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Kats

    Kats Романтик

    Супер.. я в суботу напишу скарги і го разом розвозити.. я більше в центрі і збігаю в прокуратуру. А ти вже у Винниках щоб мені не прийшлось штурмувати міську раду))))

    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Шойно скинули на скайп. Правда чи ні - не знаю.
    Одним словом сам інформацію не провіряв, за шо купив за то продаю
    http://korrespondent.net/ukraine/events/1046078
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kats

    Kats Романтик

    Нарешті!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Аж тепер його впіймали. У Винниках вже відчувається, що в травні вибори.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А ше як варіант - жлобство. Може просив забагато, може ділитися не вмів :)
     
  12. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    Так треба ж на останок свого правління грошиків більше "загребти" (виявляється ще не усі земельні ділянки у місті продані:) ).
     
  13. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Проданы то все, но Гудзяк создавал новые меняя целевое назначение земли, забирая у винникивчан, на земли лесничества уже глаз положил. Помните как в "Мастере и Маргарите" про четвертое измерение? Вот Гудзяк владеет четвертым измерением =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    судя по фоткам село какое-то, а в селе должны быть все свои!!!!!!!
    А НЕ СРАТЬ САМИМ СЕБЕ ВОЗЛЕ СВОИХ ДОМОВ НЕ ПРОБОВАЛИ????:)
     
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А ви куди сміття виносите? Я в смітник. А то власне і є смітники. Якшо уважно придивитеся то навіть ящики побачите. І ми сплачуємо податки. Тому смітники зобовязані вивозити. Бо інакше з якої радости я на них гроші витрачаю.
    Чи може ви мені запропонуєте сміття до Грибович носити? Там свого хватає. Скоро понесу під міську раду. Там, здається, теж смітник є.

    ---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:46 ----------

    Якби було селом, то я би свої городи приватизував і мав би де бульбу вирощувати. А так в нас місто. Тому мені того без "засівання" ніхто ніколи не позволить. В результаті на трьох з моїх гогродів стоять будиннки. Причому де-не-де багатоповерхівки, з яких ото все сміття і береться. То, знаєте, в людей природа така. Ну не вміємо ми їсти пластику, скла і паперу. Тут поступали пропозиції палити. Ні в якому разі не можна. Якшо палити сміття, то прибіжить ЖЕК з міліцаями і до повного щастя оштрафує. А якшо пожарники приїдуть то взагалі мало не буде.
    Так шо залишаю за собою право, як ви виразилися, СРАТИ в репутацію міській владі, а не біля свої хати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Так до слова. Заходив сьогодні до ЖЕКу.
    Там мені сказали (приємного вигляду мужчина, як я зрозумів, заступник начальника чи якось так. Виясняти все в деталях не мав часу бо на роботу спішив) шоб обовязково скаржитися, бо в них фінансування нема, машини старі, міськрада їх ущемляє і скарги їм тільки в поміч.
    А наш мусорник без ескаватора не почистиш. Правда не ясно нашо було до такого допускати і чого вони самі кричали на пів світу шо їх міскрада обіжає. Ну та то вже їх внутрішні справи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Пожалуйста не обижайтесь! Я вас не хотел ничем обидеть!
    Во всяком случае тогда самое правильное - везите мусор под городскую владу!!! У нас в Днепропетровске когда-то не платили зарплату коммунальшикам, которые мусор вывозят, так они пригнали под городскую владу в центре города целую кучу вонючих мусорных машин!
    ПРОБЛЕМУ РЕШИЛИ!!! :):):)
    Так, что действуйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну рух вже є. Скрга є. 19 підписів за 2 години вже є. Нині вже ходити не буду, бо не кожен захоче в девятій ночі відкривати двері хлопакам в шкірянках :)
    Завтра ше назбираємо. Люди підписуються охоче, ми їм дякуємо і часто чуємо подяку від них. Тільки процес то не швидкий. Всетаки 8 екземплярів підписати то не секундне діло. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не радуйтесь, как задержали так и отпустят .... увы, и даже не снимут, сталкивался с подобными случаями ....
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    почуяли регіони, що їхній стане президентом і підняли голови. Уваров появився на телебаченні... ніби забули з якою ганьбою пішов він з посади мера Винник.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)