Верховна Рада ІХ скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Започатковано традицію покладання квітів загиблим
    до меморіалів на будівлі Верховної Ради України
    під час візитів високих посадових осіб,

    представників іноземних держав
    до Верховної Ради України

    Прес-служба Апарату Верховної Ради України

    У пʼятницю, 24 травня 2024 року у Верховній Раді України започатковано й уперше проведено церемонію вшанування та покладання квітів загиблим біля меморіалів Парламенту України.
    ...
    Надалі такі вшанування будуть здійснюватися на постійній основі під час візитів високих посадових осіб, представників іноземних держав до Верховної Ради України.

    https://www.rada.gov.ua/news/Top-novyna/249931.html

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Слуги народу опираються зараз на дві сили:

    - ОПЗЖ Віктора Медведчука
    - Московський патріархат
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такі рухи офіційно заборонені та неіснують.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сам ти заборонений.

    Нема у Верховній Раді депутатів від ОПЗЖ?
    Нема Московського Патріархату?
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. В нашому житті існують певні події, які ти запамʼятовуєш назавжди. Коли би це не трапилось, скільки би років не пройшло, але памʼятатимеш попри все. Що памʼятаю я?
    Ну ось наприклад, як мене, вже дуже дорослу людину, себто першокласника, бабуся (Світла їй памʼять) забирала перші дні вересня зі школи, а я скаржився матусі на це. Мовляв, я вже дорослий.
    Як проводжали на строкову службу в радянську армію. Було двоє проводів. Спочатку в селі, а потім вже в Мелітополі. Мене відправили до обласного військкомату рейсовим автобусом і я плакав десь півгодини, доки їхав до Запоріжжя. А потім тисячи кілометрів літаком до Свердловська.
    Памʼятаю, як повернувся, йшов вулицею, а батько стояв на балконі, побачив мене і радісно волав на весь двор, «Ну поднимайся, старшина! Поднимайся!».
    На все життя запамʼятав шкільний випускний доньки. Як готувались. Скільки було радощів. Як майоріла красою центральна вулиця міста, вся зайнята натовпами щасливої молоді… У них був шкільний випускний. Єдиний в їх житті.

    Я до чого?

    Навіжена Служка вирішила тепер вирішила покусати… випускників військового ліцею імені Івана Богуна. Покусати за той самий випускний, які вони запамʼятають на все життя. Багато чого буде потім. Різних подій. Але цей день, вони памʼятатимуть завжди.

    «… Готуватись до формальних, від яких тхне нафталіном, заходів в той час, коли мобілізованих вчителів, інженерів, продавців та фермерів женуть на Харківщині в бій зокрема через те, що там в штабах місяць плювали на розвіддані щодо поновлення наступу…» (с)

    Про плювання на розвіддані, це вона напевне про 2021 рік? Чи «воєнний совет» в Буковелі на лижах та під бухло, в січні 2022 року? Хто зна. Але зараз мова про інше. Ці юні хлопці та дівчатка, випускники ліцею, ще не військові. Лише ліцеїсти. Далі вищі військові заклади. І це ще роки навчань. І в чому саме їх провина, що когось там «женуть» на Харківщині, я не знаю. Навіть не буду питати про появу самого слова «женуть». То вже нехай фахівці розбираються, як це перегукується із російською пропагандою. Але я точно знаю один підрозділ, однієї з бригад, яких ніхто і нікуди не гнав. Інженери, продавці, фермери. Отримали бойове розпорядження. Висунулись в певний район. І тепер їб@щать орків пачками.

    (Повернемось до нової інформаційної атаки з боку провладної політичної сили).

    Виходить, що так звані, совкові офіцери готують з ліцеїстів заміну генералам і це пагано?! Коли я читаю такі вислови депутата Верховної Ради, то у мене друзі немає для вас гарних новин. Зовсім. Жодної. Якщо такі «світлі уми» сидять в комітеті по обороні та фактично керують країною.

    Напочатку повномасштабного вторгнення з боку того, в чиїх очах хтось побачив мир, один із старших офіцерів ліцею, після того, як забезпечив безпеку підлеглих, добився аби його відправили воювати. Як прийнято говорити, «пішов єб@шитись». Що з нього взяти? Одним словом, «совок», який готував заміну генералам? А міг же сидіти в бункері та красти бухло у когось. Ні. Виховання інше. З іншого матеріала зроблений. Офіцер, який почав воювати ще у 2014 році. І знає де саме знаходиться Савур-могила. До речі, цей полковник отримав важке поранення під Харковом навесні 2022 року. І це тільки те, що я знаю стосовно офіцерів ліцею. Я вже навіть не буду казати про легендарного «Сумрака», який роками керував цім учбовим закладом ііііі що?… Плекав совкові традиції та готував виключно заміну генералам?

    Марʼяна реально йобнул@сь?

    І так… Генералами не стають, як останнім часом президентами? Там треба вчитись. Багато вчитись. Воювати і знов вчитись. Варіант із Трускавецької академією шопопалонаук, не пройде.

    p.s. Армія. Поліція. Військовий ліцей. Кого наступним вкусить ця скажена?
    Олексій Петров
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще про улюблену церкву зеленої влади - московський патріархат:

    [​IMG]
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз на те пішло, скоріше їх релігійна громада синагога, хто так кричав про юдеїв у владі.
     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мавпа з Сухумського пітомника трохи поплутала маршрут:

    [​IMG]
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А при чому тут віра?

    Московський Патріархат - це електорат Слуг Народу. Тому у них нема політичної волі їх заборонити.
    Вони готові жертвувати безпекою України, але не втратити свій електорат.

    [​IMG]
     
  10. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    – Гончаренко – это голова. И Геращенко – это голова. Гончаренко и Геращенко – это две головы.
     
  11. А попандопуло взагалі безголовий.
    І нічого, існує.
    А мав би голову на плечах, то жив би.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    upload_2024-6-5_19-44-57.jpeg

    Що ти знаєш про голову, москалику?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ВРУ виділяє 370 мільйонів на міст біля Волчанська.

    Партнери, де гроші?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Наочна відповідь на запитання "чому ми 30 років ТАК живемо?"
    На фото: спікер ВРУ Руслан Стефанчук та його канадський колега Ентоні Рот.
    Що об"єднує цих двох політиків? Лише
    посади.
    В чому відмінність?
    Ентоні Рот припустився великої політичної помилки. Наступного дня Рот пішов у відставку.
    Руслан Стефанчук почав свою депутатську
    діяльність з того, що був спійманий на отриманні від держави компенсації від аренди квартири ... власної тещі. Після чого став
    Головою ВРУ.

    [​IMG]

    64,5 млн грн із держбюджету пішло на оренду житла у Києві для нардепів з початку повномасштабної війни…

    Їжте, зебобіки.
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У кнуряки саж хороший, дороге корито.
    Він по горло нажереться й рохкає сердито:
    - Нікудишні в нас корита і пісні помиї.
    Хто завів такі порядки? Дать би їм по шиї!

    Розплодили ми подібних кабанів чимало.
    Поживають розпрекрасно, наганяють сало.
    В них квартири, мов купецькі дорогі палати.
    Мають дачі і добрячі премії й зарплати.

    А проте останнім часом узяли за моду
    представляти інтереси простого народу.
    Майже кожен захребетник корчить демократа...
    Любить лізти в гуманісти братія мордата!
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Як можна порівнювати спікера здорової людину та кнуряку зелупоголових?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У Мар'яни передоз?

    Тому що у нас такі заступниці голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, як приклад.

    https://t.me/operativnoZSU/148957
     
  19. Український парламентаризм деградував до кривляння Безуглої на камеру під час виступів колег;
    і це не просто кумедний епізод, а цілеспрямована робота на знищення державних інститутів як таких, бо по факту Мар'яна Володимирівна наразі найвпливовіший депутат цієї ВР.

    Важко сказати чи саме цього хотів від "нових ліц" український виборець, бо реакцію суспільства важко побачити крізь забетонований позітівом інформаційний простір, але не виключено що навіть якщо наступного разу Безугла нагадить прямо перед трибуною - всім вже буде pohuy.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А Безугла - це 73 голови.:)))
     
а де твій аватар? :)