Верховна Рада ІХ скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ар'єв взагалі " що за риба за карась - нахєра вона здалась?" :)))
    Сам в парламент проліз, не гребує ніякими маніпуляціями, аби подобатись Пороху, доньку пристроїв депутаткою в Київраду, засвітилась непогано:
    https://www.radiosvoboda.org/a/news-aryeva-deputatka-dtp/32424633.html
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І тих, хто по два роки воюють? Усіх і не вийде, але когось треба, навіть після поранень - так не можна. Одні воюють скільки вже, інші сидять по домах.
     
    Останнє редагування: 10 кві 2024
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Реабілітація після поренень проводится. Відпустки надаються. Планові навчання (рос.- обучения), як індивідуальні, так і колективні, в тому числі за кордоном. Періодична зміна дислокації для відновлення підрозділів...
    Немає такого, що заїхали в 2022-му і сидять в окопі дотепер...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Правий був майор -дура дурою.
    Сина заховала, а інші хай гинуть.
    Вася, не бреши про ротації.
    На багатьох напрямках пацани заходять на позиції як смертники.
    На ротації виходять одиниці з тих хто зайшли. Решта 200 або, в кращому випадку, трьохсоті.
    Сину обіцяють ротацію вже три місяці. Він на передку вже більше ніж півроку. Обмежено придатний. Не можуть знайти заміну на його посаду начштаба, що вже говорити про штурмовиків!?
     
  5. Буля, а напиши щось про ось цих ухилянтів, які навіть в зал не ходять
    FB_IMG_1712773000884.jpg

    Зала Верховної Ради під час обговорення законопроекту про мобілізацію
     
  6. Валера Прозапас назвав це фото дуже влучно: "УХИЛЯНТИ".

    Ані додати, ані відняти. В момент коли вирішується доля України, депутати провладної фракції... Чим вони зайняті?

    Якщо я замість виконання службових обов'язків піду займатися своїми справами - мене посадять за СЗЧ. Якщо мій курсант прогуляє заняття без поважної причини - його відчислять з навчання і відправлять посилювати піхотні роти.

    Але якщо "Слуга народу" прогулює розгляд правок до закону про мобілізацію...

    Слухайте, чого ми хочемо від народу, якщо у нас ухилянти - вся президентська фракція?
    https://www.facebook.com/share/EHUsGtT3QnaHZok3/?mibextid=oFDknk
     
  7. Ми стали забувати,що мотивує просто народних зелуп Трускавецької школи законодавства.
    20240411_050643.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зелупоголові, а як вам "монобільшість" та "прийняття" законів кількома десятками присутніх у залі?фактично- парламентарізм в Україні вмер. Зелупа з кодлою його вбили. І чому ми не в ЄС та не в НАТО?
     
  9. СН + ОПЗЖ = СЛУГА ОПЗЖ

    З інтересом спостерігаю, як ЗЕботва вже добу доводить суспільству що ОПЗЖ - зразок патріотизму і відданості. Не вірите? Дивіться.

    ЗЕботва доводить, що нардепи-служки - патріоти, бо проголосували за закон про мобілізацію. А ЄвроСолідарність - не патріоти, бо за закон не голосували. Але.

    ЗЕботва - така сама як і всі служки. Думати на кілька кроків уперед - то не їхнє.

    Вони упускають, що за їхній закон про мобілізацію голосувала коаліція "Слуга ОПЗЖ", тобто служки і ОПЗЖ.

    Тобто виходить так, що ОПЗЖ - зразки патріотизму, такі самі як служки?

    А мені цікаво інше - ЩО пообіцяли служки ОПЗЖ в обмін на синхронне голосування? І з ким домовлялися сдужки про голосування - з Бойко, з Льовочкіним, чи напряму з Медведчуком у Москві?

    Бо факт такий. "Слуга народу" голосувала разом з ОПЗЖ, а ЄвроСолідарність - проти ОПЗЖ. Не спростувати.

    Одне це мало б насторожувати. Але - не коаліцію "Слуга ОПЗЖ".
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У декого інша тактика, був єдиний безальтернативний, всі інші агенти кремля, тепер, ніби найопозиційніша опозиція.
    Залишається ідол і кумир.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І де в порохоботів міститься сіра речовина?
     
  12. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    :haha: Зачёт!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Апаратна частина системи голосування системи "Рада" зломана і перепрограмована на видачу потрібних результатів голосування, які реально не залежать від голосування в залі.
    Система реєстрації видає результат по вставленим карткам, без контролю. Сенсорна кнопка відключена. Електронні протоколи контролю системи відсутні.
    В Верховній Раді "загубили" спеціалізований ключ доступу до апаратної частини системи "Рада".(с)
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    майорів - в парламент!!:)))От він порядок наведе) всі кнопки з самого часу гетьмана запрацюють!
    Да-а-а...В його СТО-бізнесі нема чого робити..Йому нудно :)))
    P.S. Сцуко, як у людині стільки СТО і стільки вільного часу? Тут ніякого бізнесу і
    ніколи вгору глянути) Мабуть, бреше як дише.:scratch_one-s_head:
     
  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Буля, а скільки вас тут під одним ніком пише? Я одній Булі десь з тиждень-десять днів тому писав, що вже не маю жодного СТО, і що останні я продав перед масованими ударами по енергетиці Харкова. А інша "Буля" щось верзе про "СТО". Ви там хоч нараду проміжно себе проведіть, чи що. Остання інформація про мене (доведіть до усіх на нараді)- я завтра рано вранці до Польщі їду. Десь днів на чотири-п`ять. Тільки під конспект доведіть. Бо знову щось верзти почнете.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так то в Україні не маєте) А в Польщі що - не купили СТО? :)))
    У вас же ж там все з бізнесом владналося, як ви доповіли товариству.
    Чи ви в Польщі на пиріжки перейшли?

    Швидкої дороги до Польщі. Сумувати точно не будемо)
    Скажу більше: чотири-п'ять днів замало, щоб перепочити від вашої проросійської зрадойобської маячні.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    І про Польщу я писав. Зараз дружина контролює бізнес. Поки я гроші виводжу та будинок з квартирами продаю. Щось ви так проміжно себе і не розібралися, хто там у вас на чергуванні.
     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    У дяка Кураєва в його ЖЖ є дуже багато дописів з тегом гєєпіскопи.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) на чергуванні у вас ваші таргани в голові)
    Ваші майорські проблеми з продажами мене цікавлять як вчорашній день, тим більш щоб забивати ними голову) я вже казала: не вірю, що такі бредоносці , яким ви тут себе показали, можуть мати великі статки та великий бізнес. Це нонсенс.
    Люди з великого бізнесу на форумах не сидять, навіть статусно це не прийнятно, цього не може бути.
    Ви втрьох - ботяри, що дійсно чергують, це видно як божий день - заповнюєте цілодобово контентом "определенного пошиба" , тримаєте форум на антипрезидентському напрямку завдяки зацікавленості (?) адміна.
     
    Останнє редагування: 13 кві 2024
а де твій аватар? :)