Верховна Рада ІХ скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Да, учитывая статистику поведения слуг народа в законодательном поле и в исполнительной власти, вполне можно спрогнозировать нечто неладное в принятии такого закона.
     
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зарплати депутатів збільшаться.

    Відповідну постанову №10222 на засіданні у четвер підтримали 263 нардепи

    Документ передбачає бюджетне фінансування для Управління справами Апарату Верховної Ради наступного року на загальну суму 2,95 млрд грн, це на понад 300 млн грн більше, ніж передбачалось на поточний рік.

    Збільшення видатків у парламенті пояснюють зокрема тим, що виплати народним депутатам залежать від розміру прожиткового мінімуму, який з 1 січня 2024 року зросте до 3 028 грн (у поточному бюджетному періоді він становить 2 684 грн).
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Воно реально тупе:

    [​IMG]
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    як же він заробив 30 мільйонів доларів ? :scratch_one-s_head:
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Щоб красти з бюджету розум не потрібен. Потрібна "криша" з боку пердизента.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    з якого бюджету?
    він підприємець... заробив ще до слуг народу...
    створив з нуля айтішну компанію... шаблони сайтів... якась херня...
    потім продали компанію за 100 мільйонів доларів, його доля 30
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    народився 23 травня 1979 року в Сочі, РСФСР[5]. Деякий час жив у Грузії в Гаграх. 1992 року, тікаючи від війни в Абхазії, переїхав з батьками до Миколаєва[6][7], де виріс і закінчив загальноосвітню школу № 36[8].

    Вивчав економіку в Європейському університеті (магістр)[8][7]. Пройшов магістерську програму Professional Management в Open University London[9].

    2002 заснував IT-компанію TemplateMonster, що стала піонером у сфері реалізації шаблонів вебсайтів, яку у 2013 році продав більше, ніж за $100 млн[10]. Співзасновник Weblium[11].

    У березні 2014 року зі знайомими відкрив сайт для збору коштів на екіпірування десантників 79-ї бригади[12][13]. З цього почалася волонтерська ініціатива «Народний проект», яка стала однією з провідних у своєму роді[14][15].

    У серпні 2014 призначений радником голови Миколаївської облдержадміністрації з питань волонтерської діяльності[16][17], у вересні — уповноваженим міністра оборони з питань закупівель[18], а в жовтні — радником міністра оборони та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України[19][18][20]. В листопаді 2014 став співзасновником Асоціації народних волонтерів України та куратором «волонтерського десанту» — групи волонтерів, що почали працювати в Міноборони[18][21][22][23].

    9 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський призначив Арахамію членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром»[24].

    Є співзасновником ТОВ «МВА-Центр», ТОВ «Українське агентство експорту та інвестицій», ГО «Міжнародний центр стратегій безпеки та оборони»[25]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    З державного бюджету. А щодо "продажу компанії" можна подивитись декларації Хламідії.
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а шо там держава в нього фінансувала. бо я не в курсі ? :scratch_one-s_head:
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У Верховній Раді України депутати Слуг Народу та ОПЗЖ збирають підписи на підтримку УПЦ МП, скоро має бути друге читання.

    [​IMG]
     
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Дрони.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Подивився пост Стефанчука. Він там вираховує відсотки, місця, кількість депутатів і виїзди за кордон.

    Замість відповіді, я розкажу одну історію.

    В пʼятницю в ПАРЄ ми проводили співбесіду на посаду Комісара Ради Європи з прав людини. Було декілька кандидатів. Кожному я ставив одне питання: що ви будете робити з порушенням прав людини на українських окупованих територіях? Який ваш план дій?

    Більшість кандидатів відповідали: будем писати листи, виражати стурбованість, казати, що так не можна.

    Один кандидат відповів: приїду в Україну і буду намагатись прорватись на ті території. Звісно, російська сторона мене не пустить, але весь світ буде бачити, що відбувається.

    Це так позиція, яка нам потрібна.

    В кінці комітет голосував. Переміг цей кандидат. Переміг він завдяки двом голосам. Моєму та Сергія Власенко.

    Далі з вірогідністю в 99% цей кандидат стане Комісаром.

    Дуже важлива історія для України.

    Але уявіть, якщо б нас не було? То тоді ситуація могла б повернутись в іншу сторону. І, до речі, від України могло бути ТРИ людини. Як думаєте, представникам якої партії було наплювати на співбесіду? І хто не приїхав?

    Пане Стефанчук, додайте ще це у вашу таблицю.
    Олексій Гончаренко
     
  13. Ніщо так не підвищує самооцінку, як українська делегація в США
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Як же втомила відверта брехня і постійні маніпуляції ментальних совків...

    Товариш Стефанчук, дипломований юрист, не розуміє, що він не директор заводу, а голова колегіального органу. Депутати не його підлеглі, яких він випускає чи не випускає у відрядження. Стефанчука вибрали таким самим депутатом, як і інших, тож не треба переводити розмову на пси і тикати табличками з т̶р̶у̶д̶о̶д̶н̶я̶м̶и̶ кількістю днів роботи не в Україні та школити колег-депутатів.

    Про що ми, взагалі, говоримо?
    Міжнародна діяльність – це повноваження народного депутата, а в моєму випадку ще й додатковий обов'язок як голови євроінтеграційного комітету і членкині кількох важливих делегацій. Ще раз – це мої прямі безпосередні обов’язки.

    А прямі обов’язки товариша Стефанчука – зробити так, щоб Верховна Рада нарешті почала ефективно відпрацьовувати немалі гроші, які йдуть на її утримання з кишень усіх українців.

    Товаришу Стефанчуку, нарешті, варто було б повернути підзвітність Уряду Верховній Раді і налагодити нормальну роботу в пленарному режимі, а не збирати депутатів по 3-4 дні на місяць, весь інший час присвячуючи обслуговуванню ОП і малюванню рейтингів “хто скільки днів їздив” із маніпулятивними циферками.

    Нехай товариш Стефанчук також прикладе табличку із витраченими грошима, бо, наприклад, 90% моїх поїздок оплачують донори і приймаюча сторона.

    Зробіть таку ж табличку з відрядженнями Єрмака та радників ОП на громадських засадах, які їздять на перемовини, незрозуміло на яких правових підставах і за гроші платників податків.
    Але, найголовніше, відзвітуйте про ефективність тих їхніх безкінечних вояжів, бо ми відзвітовуємо за кожну годину своєї роботи.

    Складається враження, що ОП цілеспрямовано намагається зірвати такий важливий для нас саміт ЄС і звинуватити в цьому опозицію. Влада свідомо створює для наших недругів/скептиків приводи для критики України, а паралельно бреше, що депутати Євросолідарності їздять світом і розказують, що ми не готові до відкриття перемовин з ЄС.

    От хотіла б я знати, де і коли в моїх виступах чи виступах моїх колег хтось чув щось подібне?! Припиніть, нарешті, цей обман і постійну колотнечу.

    Отямтеся, і згадайте, яка страшна у нас війна із зовнішнім ворогом і нам необхідно в ній спільно перемогти!

    Справжню єдність своїми діями може забезпечити лише влада, а роботи над отриманням рішення про відкриття перемовин з Євросоюзом, над збільшенням військової і фінансової допомоги Україні, над запрошенням до НАТО, - вистачить на всіх.

    Ivanna Klympush-Tsintsadze
     
  15. Краще б Стефанчук ці позорні відмазки взагалі не писав. Мовчав би, ніхто і не побачив вкотре, що це режим антинародних аферистів, а він сам - безсуб'єктний ноунейм-вахтьорша, функція якого зробити Парламент підрозділом Єрмака.

    "Статистичні відомості" Стефанчука це шум лістви. Вага на міжнародній арені умовного депутата Порошенка і вага умовного маріупольського гвалтівника це небо і земля. Я от хочу, щоб Україну на міжнародній арені представляв депутат Порошенко, а не ваш колективний "анал-табу". А Безумну вашу взагалі людям за кордоном краще не показувати, - впевнений, з цим навіть ваші виборці погоджуються.
    Відповідно із 100 візитів представників ВР, 100 разів має поїхати Порошенко, а вашу безумну чи гвалтівника взагалі не пускати жодного разу.

    Апеляції Стефанчука буцімто до закону, оце убожество з "я право ймєю нє пущать!", це не тільки убожество, це вчорашній КВНщик просто бреше.

    Право депутата від свого імені без всякого погодження від вчорашнього КВНщика вступати у відносини з посадовими особами і державними органами іноземних держав закріплено статтею 17 пунктом-1 ЗУ "Про статус народного депутата":
    1. Народний депутат, який не має спеціальних повноважень на представництво Верховної Ради України, має право вступати у відносини з посадовими особами і державними органами іноземних держав лише від свого імені.

    У відносинах з посадовими особами, державними органами і громадянами іноземних держав народний депутат має право захищати незалежність та суверенітет, інтереси України, її громадян і не завдавати своїми вчинками шкоди Україні, її громадянам."

    Саме для цього 33-8: Народному депутату на строк виконання депутатських повноважень видається дипломатичний паспорт.

    Ще раз: Порошенко чи Геращенко чи Климпуш-Цинцадзе хоч зараз без відрядження має право поїхати за кордон. При чому і з ним там ЗУСТРІНУТЬСЯ. А от такий же ваш глава фракції Арахамія (чи хто він там зараз у слуг) хоч він буде з самою грамотою від князя Святослава - буде отиратися з такими ж ноунеймами як і він сам. Бо він для іноземців пусте місце.

    А, власне, ось це погодження від голови парламенту, до якого апелює Стефанчук, це лише формальність. Його погодження необхідне лише для того, щоб візит депутата мав статус представництва від Верховної ради. І це не право, а його обов'язок.
    ЗУ "Про Верховну Раду України" Стаття 16-3: "Для здійснення своїх конституційних повноважень Голова Верховної Ради України: (19) видає розпорядження про закордонні відрядження народних депутатів України та посадових осіб апарату Верховної Ради України;"

    Нічого про "НЕ ВИДАЄ".

    Але Стефанчук в стилі зеленого шахер-махер просто вказує один випадок у законі, де голова парламенту погоджує відрядження депутата (при чому це його обов'язок), але не вказує випадків, коли депутати і фракції взагалі не потребують такого погодження.

    Згідно ст. 69-4: депутатські фракції мають право організовувати власні візити за межі України БЕЗ ВСЯКОГО погодження. Просто депутати в цьому випадку не отримують за це відшкодування із держбюджету і при цьому не представляють ВР.
    Але Порошенко, Гончаренко, Ар'єв і так їздять за свій кошт.

    Знову-таки, яка користь для України від поїздки зачуханого Арахамії в спортівках на зустріч з елітами США, хоч він там тричі від Стефанчука представляє ВР? Американці прийшли в костюмах, в краватках, поглянули на це небрите позорище в кросовках, покрутили пальцем у скроні і отримали додатковий аргумент притримати наші гроші зате віддати їх поки на користь Ізраїлю.

    Я хочу, щоб Україну в такий час представляли люди, які мають елементарний такт і розуміння відповідності дрес-коду. Я хочу, щоб по нас судили хоча б по тому ж депутату Парубію, який організував Сотні Самооборони на Майдані, щоб нас не розігнали ебонітовими паличками, весь рід якого останні 100 років бореться за Україну, а не ваша неголена сталевояйцева щетина, чиї діди ходили зі щупами, а сама вона вже зганьбила нас на весь світ вірою путіну, а не союзникам перед вторгненням.

    Жодного депутата ЄС не ловили на відпочинку в Тайланді, як вашого Колю Каклєту. Жодний депутат опозиції не втік закордон як тікають і не повертаються депутати-слуги, як депутат Холодов.

    У "самоволки" їздили саме депутати партії Слуг, представником якої є сам Стефанчук з Корнієнком. Але ці аферисти на цій підставі забороняють відрядження депутатам опозиції, а депутати-служки і далі собі їздять руйнувати нашу підтримку в США.

    Хуцпа.

    Скажу, як я, громадянин України, який не голосував за цю банду наркоманів, як я в емоційному плані сприймаю ці заборони.
    Якщо мене позбавляють права вести політичну діяльність в інтересах України, я починаю думати про знищення того режиму, який це забороняє. Якщо мого депутата позбавляють права вести політичну боротьбу з цією mafia state законними методами, мене лише примушують думати про інші методи.
    Джон Сміт
     
  16. А пам'ятаєте, як Стефанчук істерично волав і першим був готовий капітулювати перед російськими фашистами на початку вторгнення? Він готовий був на все щоб здатися і виконати вимоги кремля. Навіть не шифрувався.
    І це є фактом, який зафіксовано багатьма медійними виданнями.
    FB_IMG_1701627217602.jpg
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Уті-путі. Воно погрожує, ти диви) Скільки вже наїздили відряджень, не забороняли, але ж нема межі і сорому. Теперечки на голову садяться, до інших лідерів їздити зібрався Пеця, і тут СБУ дали по руках...
    Іншими методами лякає джонсміт.Та ви до яких тільки методів не вдавалися, мразота. Яка вам ще політична боротьба? Наклепи та плітки по Європі рознести?
    Вас всіх на фронт, щоб померзли в окопах там, та щоб без ніг повернулися, отоді щось би дійшло. Фронт стоїть на місці, а це сміття не може перенести, що їх до Європи не пускають, на ялинки подивитись.
     
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Згідно з законом про державний бюджет на 2024 рік, передбачається скорочення фінансування Міністерства оборони України. Його зменшать на понад чверть — з 1,44 трлн грн до 1,16 трлн грн.

    Відповідний закон про держбюджет оприлюднений на сайті Верховної Ради.

     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)