Верховна Рада ІХ скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Таки вам хочется в Израиль прямо сейчас или ещё 40 лет походите и подумаете?
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну ви так хвалите тамтешню аладу, і лаєте нашу... що склалося враження
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    А ви так підтримуєте довбойобів в українській владі, що враження давно склалося.
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    так розумні програли вибори... цікаво, чому ?

    населення неправильне?
     
  5. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Як раз населення правильне. Більшою частиною- довбойоби. Які чекають, що хтось прийде, і зробить цим довбойобам добре. Які "втомились від війни", коли бачили війну лише по телевізору. Які повелися на "г" з "Г+Г", які...(тут довго ще писати можна). Так що населення-довбойоби правильні. Хотіли отримати війну та десятки тисяч смертей- отримали.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а коли війна почалася?
     
  7. Цікаво, а коли у зедовбойобів війна почалася?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можна подумати, порохоботи хочуть інакшого.
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты со своими вопросами: когда война началась, кто напал и т.д. людей реально достаешь. Ты у себя на селе также себя ведёшь, спрашиваешь у всех о том, как сарай закрывать, для чего коса нужна?
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    У тебя из знакомых на селе кто-нибудь за Зеленского голосовал? Если да, что сейчас о своём выборе думают?
     
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Товаришу, ну не можна бути таким довбойобом, навіть зелебобіку.
     
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Планктоша, не суди по собі. Мені від держави потрібні тільки чіткі п равила гри та відсутність коррупції. Усе інше я зроблю сам.
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    задав дуже просте питання :

    коли почалася війна ?
    (ви враховуєте відповідальність усіх папередників, чи ні? )

    шо цікаво - усі троє ухилилися від відповіді :mda:
     
  14. Війна почалася в лютому 2014 року?

    Цікаво, а коли у зедовбойобів війна почалася?
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    цікава позиція :mda:


    в тому, що країна бідна, і не може захиститися - винна влада... продажні депутати і чиновники...

    а мільярдери (і їх прихлебатєлі) чесно заробили свої статки...

    НЄ, ШАНОВНІ, ТАК НЕ БУВАЄ :smokedup:
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    так піди у них і спитай
     
  17. Так я й питаю у зедовбойобів, а він робить вигляд що його тут не стояло⁉️
     
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Буває, бобіку, буває. Бо не Ахмєтов розмінував Чонгар. Не Фірташ не облаштовував лінії оборони вздовж кордону з Єблівушкой. Не Богуслаєв скорочував видатки на армію та саджав дерева. Не я (як "прихлєбатєль", який починав з одного гаража, а зараз має мережу СТО у Харкові) гатив гроші у Велике крадівництво замість ракетних програм. Так що, бобіку, твоє облизування влади від гівна не робить владу чистішою. Це лише призводить, що у гівні опиняєшся і ти.
     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ти ще питання скільки буде два плюс два задай. І щодо відповідальності папередників: при Порошенку у сепарів та росіянців був відбитий Маріуполь, Лисичанськ, та купа містечок. Фронт стабілізувався. А потім прийшла Зелупа, яка просрала усе. І не тільки Маріуполь з Лисичанськом. А й Бердянськ з Мелітополем та половину Херсонської області з більшою частиною Запорізької.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не слідчий, щоб таке випитувати і в разі чого нікому хату підпалювати не збираюся.
    Скільки ще буде тріпанини, зараз не 2019
     
а де твій аватар? :)