Верховна Рада ІХ скликання

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А що, Порошенко зраджував Україну коли був при владі? Якшо так, приведіть факти. Або Ви брехло?
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви писали що фальсифікацій, які стали підставою для Памаранчевої революції, не було. Не злазьте з теми.
    І що? Вважаєте що люди не мають права відстоювати свій розумний вибір? Або відстоювати свій дебільний вибір мають право лише зебіли?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Були не тільки АрМоВір, СДПУ (о), ПР проукраїнськими патріотичними не назвеш.
    А хіба були "каруселі", вкидання бюлетенів, сумнівна перемога Зеленського і підстави зібрати прихильників у Порошенка?
    Принаймні, я не бачив дій, як у порошенківських агітаторів у когось із людей Зеленського.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Яка тонка іронія! Відчувається проросійський громадянин з відповідним інтелектом.
    Ви ще цря-батюшку згадайте. Ви зрозуміли іронію?
    Ви тупий? Мова йшла про фальсифікації що призвели до Помаранчевої революції.
    Ви взагалі небато бачіли в своєму бідному на події житті.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А когось із сім'ї чи людей близького оточення Порошенка бачили у збройних силах чи у зоні проведення бойових дій?
    Вже сотні раз спроостоване твердження порохоботів - не за Порошенка - проросійський.
    Нехай так, помаранчева революція і вибори 2019 - нічого спільного і подібного.
    Багато чого бачив, але не моє життя обговорюємо.
     
  6. Знову ці два срачогона розперезалися
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вас теж ніхто не бачів у збройних силах чи у зоні проведення бойових дій. Мавпу японску і циганське рило теж.
    А що, хтось це стверджував? Я, наприклад, ніколи не стверджував що за падлокловуна голосували лише проросійськи налаштовани громадяни. Серед них ще звичайне бидло.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нажаль, така біда, не додзволяє стан здоров'я. Є бажання, чи побути у зоні бойових дій чи сісти за кермо автобуса чи тролейбуса, одного бажання замало, нема перед ким оправдуватись, скільки би не злились із піною з рота порохоботи.
    Не тільки. Світ не чорно-білий.
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    У Вас є об"єктивна причина Вашої відсутності на війні. Я маю теж вагому причину. Чому Ви вважаєте що родичі Порошенко не мають подібних причин? Взагалі, з піною біля рота шизуєте саме Ви. І Ваша шиза нагадує кацапів, які страждають на побєдобесіє і волають що треба пертись толпами без зброї на кулемети. Пам"ятаєте зулуську стратегію?
    Добре. І так, я вважаю що виборці Зеленського діляться на дві категорії:
    1. Проросійські налаштовані громадяни, тобто вороги.
    2. Звичайне бидло.
    Які на Ваш погляд існують ще категорії громадян які проголосували за падлокловуна?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вони точно не по тій причині, що я.
    Не тільки. Як писав не раз і виборці "меншого зла", тут люди із різних прошарків.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Звідки Ви знаєте?
    Якшо проукранськи налаштовані громадяни вважали падлокловуна "меньшим злом" незважаючі на його витівки, вони підпадають під категорію 2.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хоча би, за мною не таке оточення.
    А хто буде у такій категорії, якщо, теоретично, будуть у ІІ турі Зеленський і Бойко? Скільки було прогнозів, у ІІ турі Порошенко всім програє, окрім Бойка.
     
  13. А цим двом срачогонам не йметься.
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ваше оточення це родина Порошенко? Якшо ні, не триндить.
    Але на минулих виборах Бойко не вийшов в фінал. І яке виправдання Ви знайдете для бидла?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не кум ген.прокурор, нікого близького у армії та інших силових структурах. Несактуально таке порівнювати.
    Уважно треба читати, що я не раз писав, за прогнозами, Порошенко програвав усім, окрім Бойка у ІІ турі.
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дуже добре. Як Ви вважаєте, можливо родичі Порошенко не в АТО тому що не мають пристойної військової спеціальності? А можливо їх нема тому що родич Головнокомандувача це важливий об"єкт для полонення і подальшого шантажу Головнокомандувача
    І що, Порошенко був передостаннім, а за ним Бойко? Не меліть дурниць.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Син, внук може призватися на строкову службу, з якої, офіційно на війну не забирають? А досвід здобуваєш.
    Зараз Бойко зі своєю партією, дійсно займає, десь 3 - 4 місце, що тішить, зручним спаринг-партнером не буде, ні для кого. Ймовірно, таке саме буде і з Порошенком.
     
  18. США володіють найкращими технологіями, у них найкращі вчені, експерти і аналітики.
    США є світовим науковим лідером з абсолютною перевагою в кількості Нобелівських лауреатів.
    США зрозуміли, що Зеленський - дов..йоб лише через 2,5 років!
    Так чого ви чекаєте від 73% місцевих Зебілів?
    IMG_20211228_061950_072.jpg
     
  19. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Тебе это лично байден сказал?
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Прихильники Зеленського - інша тема розмови. Але чому гавкає і видає із себе кращих від кращих порохоботське сміття?
     
а де твій аватар? :)