Велосипеди

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Innn, 17 бер 2023.

  1. Innn

    Innn Member

    Є тут ті, хто любить кататись на велосипедах? Яким моделям віддаєте перевагу? Яку пору року любите більше для катання?
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    теплу пору року, звісно...

    надаю перевагу простим і безпонтовим вітчизняним велосипедам...
    так щоб дешево і сердито...
    вони дешевші, і простіші в ремонті :)

    зображення_2023-03-17_093717095.png
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Тут ціла гілка форуму є для любителів :)
    Сам для себе визначився, що мені гібриди до вподоби - воно й по шосе валить з вітерцем, і по стежках можна проїхати :) Пори року не мають значення, аби не було болота по коліно та погода комфортна.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мураха викликається на форум за кодовим словом "велосипеди" )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я чомусь думав, що @MARTINI цікавиться лише котиками. А виявляється - ще й лісапетами.
    Мартіні, то як там стосовно Гудмана, який цинічно використовує український прапор і розповсюджує тут московську пропаганду?
    Колись, пам"ятаю, був собі такий користувач ІгорМ (не пам"ятаю точно нік), так його навічно забанили за "не ту" аватарку.
    Чи Вам, Мартіні, фіолетово, що путінський холуй Гудман (а це видно по його дописах, @Slav уже звернув увагу на це) продовжує тут перебувати на українському форумі. Чи ЛФ уже не український?
     
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Та цей моцкальський ФСБешний провокатор-троль гудман вже мене забембав по саме що не можу. Я його скоро буду профузно посилати на йух, якщо він не заспокоїться і буде далі за мною ходити, паскудити і смердіти. Дивним є те, що його ще давно не забанили. Таке враження, що адміністрація форуму поклала величезний йух на свій форум.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2023
  7. Innn

    Innn Member

    О, дякую за гілку)) буду знати тепер.
    Ми любимо влітку кататись в парках, але своїх немаємо, беремо на прокат.
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    невже підкажете - де можна узяти велосипед напрокат ?

    :popcorm1:
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Innn

    Innn Member

    Гугл в допомогу)) благо в Львові достатньо таких місць, точно знайдете що вам подобається)
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а
    а як до Львова 800 км доїхати? :sad:
     
  11. Innn

    Innn Member

    Це вже інше питання, знову ж таки, варіантів достатньо)
     
  12. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Велосипедисти люблять пограти в кроссмінтон. Знаю точно. Можу організувати. Наприклад в Стрийському парку.
     
  13. radiolviv

    radiolviv https://radiowave.com.ua/

    Вітаю усіх! Я іноді люблю поганяти на своєму веліку. Він в мене зібраний власноруч)) але такий вже рідний та зручний
    Приємніше всього кататися на ньому весною та втілку, бо прохолодний вітерець в спеку саме те шо треба)
    Ще мені подобається хздитит кудись за місто з друзями чи дічиною:cools:
     
  14. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Є. Я люблю кататись на велосипедах, але якимось конкретним моделям не віддаю перевагу. Найбільше люблю зиму.
     
а де твій аватар? :)