Велосипед у місті

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

 1. Evg

  Evg Санкт-Петербург

  [​IMG]
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 2. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  то як я на фото сьогодні .
  [​IMG]
  А так у вас лисапет вкрадуть 100% . не паркуйте так .
   
 3. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  Хто з якою середньою швидкістью і як довго може рухатися містом літом/зимою ? Враховуючи світлофори двори та інше.Скільки часу вам потрібно щоб подолати 3 км 9 км містом ? Зимою/літом?
  Якої максимальної швидкості ви досягаєте в місті?
   
 4. muravey

  muravey Well-Known Member

  Гадаю середня буде десь 15 км/г, навряд вище.
  З Нового Львова до головного Залізничного вокзалу - 15-20 хв,
  до площи Ринок 10-15 хв в залежності від завантаженності вул. Франка.
  До Кінг Кросс близько 20 хв.

  Взимку (якщо є сніг) ровер вдома стоїть, не маю права так ризикувати життям :) Якщо снігу і льоду немає - така сама швидкість як влітку.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 5. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  я думав я дуже повільний велосипедист, в мене цією зимою сніг дощ ліді бруд т.д. , середня швидкість така ж - враховуючи двори ( зрізаю) світлофори, і так далі . Звісно , якщо трошки (під 2% ) пійдоми є на шляху то швидкість трошки падає, якщо є проміжки спуску то зростає до 20 км\год. За майже весь рік не їздив на велосипеді два дні в листопаді коли випав перший глибокий сніг і його не встигли утрамбувати автомобілі, і ще з 1 до ~14 січня за цей час не знав кому віддати в ремонт, це включно з часом ремонту. Не їзжу тільки в дощ - коли калюжі.
  В кніг крос не їзжу , бо не маю трьох чи чотирьох замків щоб причепити велисипед, бо два колеса + сідло , ну хоча б два нормальних замки мати а то блін по ціні буде як мій вел, або їздити з цепом і колодками :sad: . до вокзалу теж потреби не було.
  З Нового Львову якось літом під настрій до Форум Львів десь близько 14 хв долетів. Шкода смартфон віддав а треки не позберігав. Я більше спринтер, а не сталкер :) .
  Хто ще поділиться швидкістью ? чи то пак треками ?
  є модна strava чи якось так я ставив і не зрозумів в чому фішка ні якої статистики чи то вже її треба на сайт чи на комп скидувати щоб бачити чи як ...
   
  Останнє редагування: 26 лют 2017
 6. muravey

  muravey Well-Known Member

  Я теж не їжджу в Кінг Кросс, просто вважаю за точку виїзда за місто з південної сторони Львова, ну і все інше назвав як відповідь на ваші запитання про подолання певної відстані. Центр - близько 2 км, вокзал - 3,5-4 км, кінг-кросс - близько 6.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  можна на ти :) 3 км від 8 хв до 12 хв залежно від настрою
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. mogilovserg

  mogilovserg миється в бані

  Ото жесть. І як так можна?
   
 9. KostRamd

  KostRamd Member

  Я, наприклад, не розумію велосипедистів, які швидко їздять по тротуару. Це дуже небезпечно для дітей. Йде дворічна малеча і може в будь-який бік сунутися. А "спортсмени" навіть не зменшують швидкість.
   
 10. manur

  manur Well-Known Member

  А розумієте людей, які спокійно собі шпацерують ПІШКИ по доріжках, відведених спеціально для велосипедистів?
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Coriolis

  Coriolis New Member

  Доречі у нас в Японії теж з цим проблема. Є нібито велодоріжки в деяких місцях, але фізично вони не відгороджені від дороги або тротуару, просто намальовані, тому на проїжджій частині вони постійно заставлені машинами на аварійках, а на тротуарі по ним всі ходять. Як боротись з цим, навіть не знаю, напевно єдиний вихід - це будівництво повністю відокремлених велодоріжок паралельно дорогам, але в місті це не скрізь можливо.
   
 12. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Таке може бути тільки в нашій країні...
  Суми:

  [​IMG]

  Велодоріжка є, але їздити на роверах по ній заборонено (про що свідчить знак). Виникає логічне питання: так що робити - їхати чи не їхати?
   
 13. muravey

  muravey Well-Known Member

  Звісно є - аліекспрес))
   
 14. ComisarRex

  ComisarRex Member

  Хто вже чув про новий стартап? Рюкзак який показує повороти або стоп для безпеки велосипедистів  Думаю якщо би вони зробили зарядку рюкзака від велосипеда (від руху) то була би дуже корисна річ! Враховуючи культуру водіїв авто у Львові...
   
 15. muravey

  muravey Well-Known Member

  в мене була така штука з пультом на кермо, а зараз на аліку прірва блималок - сигналів повороту, що реагують вочевидь на кут нахилу відносно землі. Рюкзак для того не потрібний))
   
 16. ComisarRex

  ComisarRex Member

  Мабуть старт апери не подумали про аліекспрес)
   
 17. andreyrun

  andreyrun миється в бані

  Да ровер це круто. Сам зараз шукаю велосипед для поїздок на ньому на роботу. Але дивлюсь в сторону складних велосипедів. Так як з моєї сторони краще для цього підходять
   
 18. muravey

  muravey Well-Known Member

  Цікаво, спостерігаю кілька разів на тиждень велосипед людини зі схожими поглядами, але "щось пішло не так" - складаний велосипед запаркований на вулиці, перед будівлею, хоча має конструкцію, не пригодну для того (раму неможливо захопити замком), тому що зроблений для зберігання в приміщенні.
  Обирайте велосипед або недорогий, щоб можна було лишати на корпоративній парковці і не дуже плакати, якщо з-під носу охорони його все ж уведуть, або дійсно складаний, якщо вам дозволять його заносити до офісу.
   
 19. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Роверист купив машину...


  [​IMG]
   
 20. andreyrun

  andreyrun миється в бані

  Прикольно
   
а де твій аватар? :)