Веломагазини і веломайстерні Львова

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем MARTINI, 23 жов 2011.

  1. muravey

    muravey Well-Known Member

    Та хоч би й тут можна подивитись, гадаю, достатньо якісні речі, вибір теж непоганий, є підліткові моделі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. annykorka

    annykorka New Member

    Brooks хотіла купити в Києві, на сайті в них бачила лінк на магазин, але там тільки одні сумки були. Врешті придбала на http://picpac.com.ua .
    Але завеликий, віддала чоловіку. Може хтось підкаже де можна знайти ранець для велосипеда North Face, але так щоб не чекати тижнями?
    Шось типу такого:
    [​IMG]
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Можу продати гелеву накладку за 150 грн. Майже нова 1 раз проїхав 6 км і зрозумів що мені не потрібна
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    А щодо дівчини підлітка то тут не вгадаєш ширину тазу, може бути і в 13-14 з шириною тазу більше за мій , для жінок зазвичай випускають дещо ширші сідла , якраз з огляду на більшу ширину тазу. В мене лежить одне користоване жіноче начебто італія.
     
  5. filano

    filano Member

    Будь ласка підкажіть де можна купити дитячий беговел у місті на шталт цього https://velmax.com.ua/kiddimoto-heroes-12-derevyannyj, бажанно дерев'яний. Заздалегідь вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    зміню свій відгук на нейтральний , просто відшили з ремонтом, тобто не захотіли ремонтувати. Просив замінити свій старий ланцюг на мій новий ланцю, сказали 20 грн коштує , але робити немає потреби . То я купив собі вижимку , та спец інстурмент для розкриття\ закриття замку на ланцюгу витартив десь близько 400 грн на інструмент і за 20 хв навчився, тепер сам замінюю собі ланцюг сам - я думаю , що кожен велосипедист має сам навчитися то робити . А минулий ремонт у них за який відгук був позитивний чекав тиждень.
    А за більш складною роботою заміна каретки, заміна системи і заміна задньої перекидки
    Поїхав у Драйвспорт 25 хв і все на місці при мені зробили ! , Наукова 2Б, 097-127-33-97 drive-sport.com.ua . без тупих відмазок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. savvgod

    savvgod Member

    Порадьте будь ласка чи підійде такий велосипед для дитини 2-х років.
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2017
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Навряд чи.... Там хтось педалі вкрав(((((
     
  9. savvgod

    savvgod Member

    ну це щось вроді самоката і велосипеда в одному
     
  10. getmejiayu

    getmejiayu New Member

    Прикольный рюкзак
     
  11. Ravenless

    Ravenless New Member

    Вім привіт. Хлопці підкажіть нормального майстра який ремонтує і збирає велосипеди?
    Магазинам трохи не довіряю, тому краще якогось дядька який гарно шарить і все крутить своїми руками.
    А можливо і магазин по рекомендаціям, але там завжди дорожче і дуже часто не якісно, а ще починають вішати лапшу на вуха і розповідати що і це треба замінити і це, короче бісити починають.
    В мене є такий знайомий в Херсоні, подзвонив, замовив, приїхав в назначиний час, за годинку все повішав, поміняв, відремонтував, ти сів собі на лясик і поїхав, все завжди чьотко, без муток і розводів на бабло.
    Може у Вас є такий знайомий?
     
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    Є майстерня (ну, мабуть ще є) Швєдова на Зеленій - працює старий дядько з таким прізвищем - наче колишній чемпіон/тренер з велоперегонів, бере недорого. Особисто мені вішав гидравлику, гідно зробив - три роки катаю. В інших майстернях навряд заберете свій ровер раніше ніж через тиждень))
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Наукова Спорт драйв
     
  14. traveler beetler

    traveler beetler дон_мафії

    Втешуся в розмову, послухаю :blush::))) Мені треба на своєму вірному двоколісному гальма підкрутити (або замінити, чорт його знає, коли цим займалась не я, а тепер от треба вникати в суть питання), бо скриплять страшне, коли гальмую. І гальмівний шлях довгий, якщо їхати швидше і треба конче різко загальмувати - то вийде лажа трошка. Район Мечнікова-Левицького був би ідеальним, але може теж якого файного дядька мудрого порадить хто.
    Мерсі))
     
  15. muravey

    muravey Well-Known Member

    Є пара магазинів на початку Зеленої, один просто поруч з другим, профірайдер та вовкспорт здається - гадаю, там і майстерні присутні, але не стверджую, не користувався.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    майстерня у драйв-спорті - це ше той треш, нікому не рекомендую
    мені міняли раму по гарантії, оскільки тріснула на третій рік. Задача майстра була зняти все з тої рами і поставити на нову. В результаті я отримав велосипед повністю засмальцований мазутом (нова рама була яскравого матового помаранчевого кольору), відмивав всякою хімією пару годин. Але то ше півбіди. На торцях стакана той криворукий майстер тупо викруткою повідколював фарбу. От як можна взяти в руки новісіньку річ і таке з нею зробити?

    Більше того, він ще й передній переклюк так поставив, що він на низьких передачах просто впирався в перо і перша взагалі не включалась.

    Підозрюю, що це тому, що за заміну рами по гарантії тому "майстрові" не платять, того зробив аби як лівою ногою.

    Я сам купував там три велосипеди. Привів туди за покупками декількох знайомих. Вони мають хороші акції на добрі фірмові ровери. Але майстерня там - найгірша у Львові.
     
    Останнє редагування: 27 кві 2018
  17. traveler beetler

    traveler beetler дон_мафії

    На початку Зеленої? То від мене не далеко, якось би затягнула ровер туди. Але хіба ще пошарюся де воно, бо в тих районах часто буваю (початок Зеленої), але щось ні разу не натикалась. Можливо просто увагу не звертала. Дякую!
     
  18. muravey

    muravey Well-Known Member

    непарна сторона, десь 49-53 будинки.
     
  19. traveler beetler

    traveler beetler дон_мафії

    Точно, точно! Тепер пригадала, є там таке, ще збоку в'їзд у військову частину чи щось схоже. Бачила, але просто не сильно звернула увагу)) Супер! Дякую!
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    як звали майстра ?
     
а де твій аватар? :)