Велоекспедиція в Карпати або 100+ км ровером

Тема у розділі 'Веломаршрути', створена користувачем MARTINI, 19 сер 2013.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не бывает таких ... не может быть велотрусов под обычные штаны ) одеть конечно можно и шлем под носок - но назначение есть назначение ... )
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ви відстали від життя :) Велотруси є типу "лосини", довгі до колін, ще називають велошорти, на них дійсно нічого не одягають. Але далеко не кожен таке на себе відважується натягти, бо виглядає мужик в таких лосинах, м"яко кажучи, специфічно :) Як на мене, це суто для спорту, бо в такому наприклад не пасує з"їздити кудись по справах чи явитись на роботу. Але разом з тим хочеться вберегти п"яту точку від надмірних навантажень і тертя. Тому для таких як я придумали інші варіанти.

    1. Велошорти вільного пошиву. Не обтягують, а виглядають зовні як звичайні шорти, навіть з кишенями, але мають в собі підкладку (іноді вона зйомна) з інтегрованим "памперсом".

    2. Велотруси. Білизна з таким же інтегрованим "памперсом". На них можна одягнути звичайні шорти чи штани.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Головне, щоб при цьому життєво важливі органи не перегрівалися:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  5. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Минулого року схожим маршрутом проїхався. Розбив на 2 дні, загальний кілометраж рівно 200км (з фінішом у Сколе). Від Львова до Трускавця дорога не цікава, спиш і крутиш педалі (навіть ям на дорозі немає). А ось вже поблизу Трускавця вже веселіше пішло, перевал, спуск до Східниці і так далі :)

    Якщо хочете - можу свої треки скинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Показуйте треки, раз вже прийшли

    sent from my Galaxy SIII
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ссыльните для прикола, не верю я в существование оных .. приведенные ссылки всетаки - спортформа, никак не джынсы ....
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я так розумію, що труси то труси, а джинси то джинси (мухі отдельно, катлєти отдельно). Мартіні, фотку в студію в трусах, а то народ не вірить:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    стереотипы сломаны ... пошел рыдать обняв колени под холодным душем .....
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  12. jFobos

    jFobos J-Fobos

    http://www.gpsies.com/map.do?fileId=egxfnmcitgrkkyno
    Якщо надумаєте їхати по ньому, то в перший день, як мінімум, треба проїхати Борислав, а ще краще видертись на перевал перед Східницею. Бо по складності друга частина маршруту трохи важча і на неї більше часу треба виділити.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    GT Avalanche 3.0, модель 2011 року
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

     
  16. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Був цього тижня в Мислівці. І.Франківська обл. там трасу для квадроциклів побудували, здалека файно виглядала, там можна поганяти.
     
а де твій аватар? :)