Великий теніс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Fadeew2007, 20 чер 2007.

  1. night

    night Well-Known Member

    Дуже влучно сказано. Граю в теніс років 10 а може і більше. І за весь цей час дівчата попадаються дуже рідко. А ще рідше ті що залишаються в цьому спорті, хай на любительському рівні. В більшості випадків це покупка модної форми, дорогої ракетки...і так..постояти на корті особливо не напрягаючись помахати ракеткою :)
    Що стосується тренерів. Я з самого початку вчилась грати в тренера і ніскільки не жалію про це. Зараз стараюсь брати уроки з тенісу раз, два на сезон. Вдосконалитись і перевірити свою майстерність на тренері :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Динамо на Науковій. Багато кортів, завжди є вільні місця. 60 грн./год. Вже 2 роки ходжу.

    ---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

    Ви плануєте стати професійним тенісистом?? ;)
     
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Звісно ж ні, я вже не в тому віці, коли стають професійними тенісистами. :)))



    Мені просто подобається грати в теніс так, щоб вигравати у друзів. :)

    Добре поставлений удар - це дуже важливо при грі в теніс.

    В принципі, теніс - це як велосипед: ​​один раз навчишся, а потім граєш вже нормально все життя...
     
  4. hackney

    hackney New Member

    всім привіт, шукаю, з ким можна ходити грати в теніс великий!

     
  5. night

    night Well-Known Member

    довго будете шукати з таким підходом до питання. Напишіть який у вас рівень, де граєте чи хочете грати, одиночно чи на пари...
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    ех... Бажання є, досвіду нема
     
  7. Razubajev Yurij

    Razubajev Yurij New Member

    Шукаю партнера для гри в великий теніс, рівень середній любительський, на будь-яких критих кортах.

    ---------- Додано в 08:53 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

    Теж шукаю з ким пограти, можем спробувати.
     
  8. good

    good Well-Known Member

    хм..6 років віддам тому заняттю) до минулого року не грав як три з лишнів років. і от чудо..:good: познайомився з дядькою одним на кортах (а корти то на СтадіоніМатросова біля Київської з одної сторони, і Сахарова з іншої), правда корти ті асфальтові. Згадав навички, але ще не докінця, тому часом удари дуууже вже дитячі). Корти вільні, тільки треба сітка. Але вони частенько зайняті в хороші сонячні дні)
     
  9. Шукаю з ким пограти в теніс

    Рівень -любительський. На будь-яких кортах. Можна один на один або пара на пару.
     
  10. anjou

    anjou New Member

    Шукаю партнера

    Привіт всім!

    Шукаю партнера для гри у великий теніс у Львові.

    Рівень мій - початківець. Гра один на один або ж командна.
    Підходять будь-які корти)

    Зголошуйтесь: :cesored: Іван (20 років) контактувати через форум
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2012
  11. SuzukiSX

    SuzukiSX New Member

    З ким би пограти?????

    Я теж шукаю спарінг партнера(ку) ракетку мячі маю, рівень вище середнього любительський.

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:58 ----------

    hackney, Я теж шукаю партнера(ку) для гри. Рівень: вище середнього любительський.
     
  12. SuzukiSX

    SuzukiSX New Member

    Я зараз за відсутності спаринг партнера-партнерки граю на стінку. Можу сказати що це виключно для підтримки фізичної форми, оскільки гра динамічніша ніж з партнером не втигаю наприклад заводити ракетку, від чого боюсь страждає техніка. І взагалі думаю краще не захоплюватись грою на стінку. У виключних випадках для "пропотіти".
     
  13. MTen

    MTen New Member


    Мій рівень аналогічний. Граю в тенніс більше року. Можемо зустрітися цього тижня. Call me:good:
    тел.************ Мар'ян
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2012
  14. amigoandriy

    amigoandriy New Member

    Граю давно, але не часто, 5-6 разів на рік. Все через відсутність партнера аналогічного рівня - тому і важко прогресувати.
    Із задоволенням складу компанію (одиночно чи в парі), хто в такій же ситуації.
    Рівень любительський (вищий чи нижчий - то тільки на кортах стане ясно).
    Витрати - навпіл. Час по взаємній домовленості, але мені краще в будні після 18.00.
    Пишіть чи дзвоніть!
    Андрій **********
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2012
  15. Garis

    Garis Well-Known Member

    Де у Львові можна великий теніс пограти?
     
  16. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    а болельщики тут есть?
     
  17. Nadiya Sytar

    Nadiya Sytar New Member

    Шукаю партнера для гри в теніс. Рівень поки що 0.

    Хочу тренуватись (з тренером) на кортах ПС Україна по вул. Мельника. Розділимо витрати.
    Мені підходять будні після 19:00 або вихідні. 0974345088
     
  18. agro

    agro New Member

    Прошу поради - до кого з тренерів на кортах ПС Україна по вул. Мельника варто віддати дитину 12 років? Головні критерії - вміння навчити і відповідальне ставлення до процесу навчання.
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

     
  20. fantagero

    fantagero New Member

    Порадьте хорошого тренера на Мельника для дівчинки 9 років. Наперед дякую.
     
а де твій аватар? :)