Тільки жовто-блакитну смужку прибрати з під ніг козака і лева. Не гоже топтати прапор. (він там лишній, бо герб є герб, а не частина прапора...) ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:42 ---------- до сих пір шумлять - автобан, simens, bosh, mercedes, і багато інших на слуху.... а від асфабадітєля лише серп і молот залишилися...(смерть і голод)
Тоді не треба нам герба. Церква відділена від держави. По перше церква не одна. Відділеність церковних структур від державних не означає, що в нас лише апарат чиновників, а власне суспільства нема. Є народ, його історія і його майбутнє. Не було і не буде суспільства без релігії (принаймні не довго, якщо буде, як засвідчила історія). І не обов'язково в хрест вірити - це символ на якому постала наша цивілізація і наші цінності, в який вірили наші діди. Це реально по-дитячому, коли догоджають ефемерним опініям.
Действительно , при Советском Союзе в пионерских лагерях ни один Праздник Нептуна не проходил без символа-ТРЫЗУБА. Правда где у "Шиву" Трызуб - большой вопрос. А уж какое отношение он имеет к украинской символике...об этом могут знать только современные , ни от кого не залежные "историки".
Наскільки я памятаю, пояснення тризуба в гербі - скоріше метафізичне, ніж релігійне... От же ж люди - вам що російською, що українською говорити - різниці нуль, все одно: що хотів сказати - незрозуміло. Який стосунок має хто (чи що)? Шива? Чи тризуб? Чи Посейдон?
У Вас у Одеській області в селах на даху старих колишніх хат - якої форми наверхів'я- "коньки" тобто? Особисто я бачила фотографій 20 різноманітних форм тризуба у книгах з орнаменталістики українських земель. *** Петрос Ярополка, 1015(?) рік Ярополк Ізяславич, князь Володимир-Волинський і Туровський (хрещений як Петро, звідки й "петрос"), син київського князя Ізяслава (Дмитра) Ярославича, онук Ярослава Мудрого. Аверс: Інший бік:
Великі проблеми навколо великого герба — Локальна історія Наприкінці серпня 2020 року Верховна Рада зобов’язала Кабінет Міністрів оголосити конкурс на проєкт великого герба України, чим укотре викликала гарячу дискусію в суспільстві. Переможцем оголосили ескіз авторства Олексія Кохана із галицьким левом, гербом Запорізького козацтва та архангелом Михаїлом. Однак через рік, у червні 2021, Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з іншим, не затвердженим на конкурсі ескізом. Суперечки довкола великого герба тривають майже від моменту здобуття незалежности. Спробуємо розібратися, що заважало запровадити великий герб раніше та й чи потрібен він взагалі