Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Plastunka N

  Plastunka N Well-Known Member

  08.06.2019 відбувся черговий і далеко не останній огляд 3-4 черг ЖК Велика Британія. Нажаль, з об`єктивнх причин я писатиму тут на мінорній ноті, оскільки радіти нічому. Два тижні тому керівник проекту П.Гула наголошував на тому, що дати завершення бмр та здачі будинку не змінюватимуться, а всі роботи (за вийнятоком деяких незначних:мзк, фасад, прибудинкова), хоч і скориговано за термінами, виконуватимуться до зазначених дат.

  Нагадаю: на 30.06.2019 - завершення бмр, на 01.07.2019 - сертифікат готовності будинку, у випадку порушення Р.Мельник брав на себе обов`язок нараховувати та виплачувати кожному покупцеві, починаючи з 1 липня, штраф в розмірі 25% річних забезпечувального платежу. Проте, на зустрічі від 06.06.2019, ініційованій силоміць ініціативною групою, з незрозумілих причин, він запропонуав ВТРЕТЄ перенести ці дати: завершення бмр на 15.07.2019 та сертифікат на 05.08.2019, а, таким чином, й настання відповідальності та зміну розміру такої відповідальності. Хоча ці дати невигідні покупцям квартир з причини відтермінування присвоєння адреси, створення ОСББ, набуття права власності, завершення ремонтних робіт, запуску газу та ліфтів - ми погодились обговорити між покупцями ці зміни. З побаченого 08.06.2019 та почутого 06.06.2019 випливає, що Р. Мельник не в курсі стану будівництва, і мова тут не про побачений незавершений стан МЗК (до речі, тут ще не пахне й чорновим оздобленням: відсутня стяжка, плитка, перила, ліфти, світильники); не про прибудинкову територію, яка наразі виглядає як котлован чи будівельне сміттєзвалище; і не про незавершений фасад, мова тут про те, що за місяць часу квартири та підходи до них, під`їзди автівок до будинку не будуть в придатному для початку ремонтів стані, тож, на мою думку, забудовник РІЕЛ має взяти на себе нарешті відповідальність в повному розмірі, запропоновану самим Р.Мельником, з 01.07.2019 і перестати нехтувати нами, нашими домовленостями та планами. Ми не винні в тому, що відбувається на будмайданчику, на час огляду не було зупинено жодні роботи, тож, РІЕЛ, шукайте винуватих на своїй стороні. Ми розуміємо, що бмр не будуть завершені по 3 черзі навіть до осені 2019 р. - тож, при виплаті Вами нам штрафних санкцій ми не заробимо, але принаймні не втратимо ще більше. Нагадаю, в вересні 2018 року ми надали Вам останній кредит довіри і пішли на всі запропоновані Вами умови. Зараз прошу врахувати те, що нас багато, ініціативна група упереджено захищатиме інтереси лише покупців, у Вас ще є шанс нас здивувати. Огляд 08.06.2019 4Б – Google Диск https://photos.google.com/share/AF1...?key=QjJSMkdScnR6RTVoY0pWNGpkVlRfVFdLVkRVMFRn
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ви вирішили забудовника залякати? Смішно і тупо, в ситуації відносин інвестор-забудовник, інвестор завжди йде за забудовником, і навіть, якщо останній покидає місце своєї геолокації, інвестор просто залишається ні з чим.
   
  • Тупо Тупо x 2
 3. RocketPocket

  RocketPocket Member

  Одразу видно ставлення Ріела до своїх інвесторів, як до стада баранів, які "мають" іти за забудовником, який у разі фейлу просто кидає інвесторів на бабки.
  Дуже вдалий пост.
  Просто тішусь, що не маю справи з цими кідаловами.
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. lookup

  lookup Well-Known Member

  Країни не буде, допоки будуть такі рієлососи як всеволод. Це прості висерки ріелу, які ні на що не здатні, крім цієї безперспективної роботи в конторі, яка будує лайно з величезним протермінуванням
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Вже не хочеться навіть відписувати вам, на стільки ви неприємна особистість. Дуже вас шкода, адже нічого гарного вас у вашому житті не очікує...
   
  • Тупо Тупо x 1
 6. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Що ж ви тоді робите на форумі? Просто зайшли почитати? Дивно, я не захожу в пабліки до яких мені немає справи!
   
  • Тупо Тупо x 1
 7. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Через деякий час він просто видасть рекламу якогось крутого забудовника, яким він повністю задоволений, або щось на сразок реклами своїх послуг.
   
  • Тупо Тупо x 1
 8. lookup

  lookup Well-Known Member

  куївський офіс на дроті

  рієлосос пробує звнуватити інших людей у рекламі. Які ж ви примітивні там
   
 9. RocketPocket

  RocketPocket Member

  Ні, не видам. Аналізую, що є по ринку, і сподіваюсь, мої спостереження будуть комусь інформативні. Такого кідалова ще ніде не бачив, ну окрім ІРОКСа.
   
 10. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Мовчали б вже... «звнуватити», людина вже і помилку в слові допустити не може, чи що? Бридота!
   
  • Тупо Тупо x 1
 11. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ви маєте на увазі затримку? Ви аналізуєте весь будівельний ринок України?

  Мені цікаво, як самостійно можно зробити такий аналіз, які данні ви берете до уваги? Чи враховуєте місцерозташування/інфраструктуру/транспортну розв‘язку, порівнюєте прилеглу территорію/майданчики/вхідну группу, як порівнюєте планування квартир і тд? Це титанічна робота? Якщо ви не працюєте в цій сфері, питання одне - wtf?
   
  • Тупо Тупо x 1
 12. RocketPocket

  RocketPocket Member

  Терміни і репутація, на яких землях будують, якість будівництва, матеріали, планування, відношення до покупців.
  Уявіть собі, це нескладна задача зробити аналіз, при теперішніх інформаційних ресурсах. Плюс маю можливість наочно все спостерігати.
  Це під силу кожному.
   
 13. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ви порівнюєте будівельні компанії різних масштабів. І попит, на їх квартири різних масштабів, і клас житла. Що стосується місцерозташування, ціни та планування - це вибір безпосередньо покупців.
   
 14. vasylkodim

  vasylkodim Well-Known Member

  Всі на виборах, в Ріелі ще хтось лишився7:haha:
  Ростислав Мельник Олександра Кулій Petro Gula

  "Вельмишановний", "надійний" та "послідовний" РІЕЛ!

  Ініціативна група звертається до Вас вкотре, хоча вже мали би займатись початком ремонтів у придбаних більше 3 років тому квартирах. Ваша стратегія мовчання і нічого не робіння до останнього моменту ні до чого доброго вкотре не приведе -перевірено роками відносин з РІЕЛ.

  Минулого тижня з Вашого боку відбулась невдала спроба (хоча з Вашої сторони виглядає як вдала) всунути нам напівфабрикат у вигляді щойно побіленої, нашвидкуруч якнебудь облицьованої, захаращеної сміттям та пилом 4 черги ЖК Велика Британія під виглядом готової страви - їжте самі! В останній редакцію погодженного з нами договору було прописано натсупне, цитую:

  "Про завершення будівельно-монтажних робіт Сторона 1 письмово або електронною поштою повідомляє Сторону 2 з долученням копій відповідних актів та договорів.

  Сторона 2 з власної ініціативи має право ознайомитися з виконаними будівельно-монтажними роботами.

  У разі, коли протягом трьох календарних днів з дня отримання Стороною 2 згаданого повідомлення, від Сторони 2 не надійде зауважень щодо істотних порушень стосовно виконаних будівельно-монтажних робіт, то вважається, що Сторони щодо якості та кількості виконаних будівельно-монтажних робіт претензій та зауважень не мають.

  Нарахування припиняється у день направлення Стороною 1 повідомлення про завершення будівельно-монтажних робіт."

  Чомусь ці пункти з наданого сььогодні договору в офісі "Ріел" ПРОПАЛИ!!!

  Ніхто офіційної розсилки прозакінчення БМР не робив, лише пост в фейсбуці!

  Навіть в момент прийому нами цих (в кінці робочого дня 09.07) "БМР" - роботи велись повним ходом на що є фото і відео!

  Будемо готові зустрітись з Вами ще на будмайданчику для посвідчення завершення бмр, але виправте свій сором. Якість виконання прибудинкової також варта уваги, оскільки вона в кращих традиціях Ріел: перепад висот, відсутність входів до парадних та 1 спуск для маломобільних груп на 193 квартири!

  Обіцяно було, що в 2020 році зроблять чистову покраску місць загального користування, але перекладати криво аби як поставлену плитку ніхто не обіцяв.

  Також невідомо з якої причини хтось з власників квартир почав вносити зміни в фасад на 11-12 поверсі. Але як це відбувається - невідомо, бо доступу до ремонтів ще не було. Це може потягнути за собою втрату гарантії на фасад. Фото прикладаємо!

  Останнею краплею стало вчорашнє ранішнє повідомлення покупців, що за нотаріальне посвідчення додаткової угоди до попереднього договору (протермінованого з Вашої вини двічі), повинні вже завтра сплачувати інвестори.

  Коли ми підняли шум, то зразу же все виправилось і Ріел погодився платити за нотаріальне посвідчення.

  Ми достатньо заплатили, і платимо щодня, і вже достатньо чекали, щоб зрозуміти ваші спроби таким чином уникнути будь-якої відповідальності за всі ваші порушення і сьогоднішня спроба підсунути для нотаріального посвідчення текст додаткової угоди з іншими термінами:

  підміною узгодженої дати завершення бмр з 30.06 на 08.07, щоб не мати жодного порушення і жодної зайвої копійки відповідальності.

  Нагадаю також, що заміри БТІ по 4 черзі мали відбутися до 31 травня, допуск до ремонтів 10-15 липня (вже, сьогодні), а вибори - 21 липня. ДУМАЙТЕ, ПРАЦЮЙТЕ!
   
 15. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Все по тексту зрозуміло, окрім одного - як мешканці можуть робити будь-які зміни фасаду? Обіцяли фото прикласти, а немає!
   
 16. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Та то, Василю, примарилось, сплутав будівельників з мешканцями, а писати про щось необхідно, от і написав.
   
 17. vasylkodim

  vasylkodim Well-Known Member

  Мариться ріелососам. То текст з групи "Скандальні забудови Львова":)))
  Всьо, ваше шобло пролетіло на виборах. відпрацьовуйте хоча б тут:)))
   
 18. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  До чого тут вибори? Ви з глузду з‘їхали? Мені взагалі до них діла немає, працюю, заробляю, живу, в те г***о не лізу, чого ви туди претесь, і мене тянгете?
   
 19. lookup

  lookup Well-Known Member

  Як у Грети підгорає то, мабуть не буде їм ніяких бонусів, адже залупоглазий пролетів
   
 20. vasylkodim

  vasylkodim Well-Known Member

  Та воно як відомо гамно не тоне, тому то регіональне гамно десь та й спливе, думаю, на якійсь посаді.
   
а де твій аватар? :)