Велика Британія, 4та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем WIXIW, 20 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. lookup

  lookup Well-Known Member

  Інвестори-с
   
 2. Nazaralli

  Nazaralli Member

  З 4-ї черги, там до заїзду для початку ремонту ще мінімум кілька місяців. в кращому випадку. Про те чи вкладається в терміни треба дивитись на об"єкті, не все видно по звітах що вони шлють на пошту. По графіку все просто - кожна активність (зліва) промальована на період виконання робіт (вгорі). Маю велике бажання заїхати на цьому тижні і проконтролювати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ну як, вдалося заїхати на будівництво? Як я розумію багато робіт забудовником вже виконано, все йде до фіналу. Добре, що на разі маємо можливість обмінюватись інформацією за допомогою інтернету.
   
 4. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  у фб є детальний фотозвіт з останнього огляду, велкам
   
 5. Nazaralli

  Nazaralli Member

  Не вдалось домовитись минулого тижня, сподіваюсь вийде на цьому. Щодо того що виконано, і які темпи наближення до фіналу, просто наведу скріншот з ФБ групи... весь список нажаль не влізся, там ще один такий же список лишився нижче:
  [​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Цей список, щодо виконання робіт, був в першому договорі? Я так розумію, що всі дати були змінені на нові? Цікаво, що ви обговорюєте на цих зустрічах, і в чому сенс зустрічатись один раз на три тижні?
   
 7. Nazaralli

  Nazaralli Member

  Перший договір передбачав виконання ВСІХ робіт і здачу будинку навесні 2018р. Дати сунулись двічі, Вам це відомо як мінімум тому що ви присутні на цьому форумі. Це вже списки того що не виконано для здачі будинку, і схоже навіть на другі обіцяні дати РІЕЛ матиме проблеми з їх виконанням.
  Щодо зустрічей, очевидно що тільки періодичний контроль процесу змушує забудовника щось робити. Таку періодичність запропонували самі представники РІЕЛ. Є аудіозапис зустрічі з інвесторами.
  Хоча, існують і інші законні методи, що змусять дуже активно заворушитись весь юридичний відділ.
   
 8. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ок, якщо у вас є певні важелі впливу, то чому ви досі за них не потягнули? Не дуже розумію всіх хто тут розпинається, що зробить РІЕЛу «атата», досі сидять, і нічого не роблять.
   
 9. Nazaralli

  Nazaralli Member

  Хто сказав що важелі не використовуюься? Підготовка судового позову не швидка справа.
  Закон про Захист прав споживача дозволяє відсудити 3% річних від суми внеску за кожен день протермінування здачі об"єкту. І це ще велике питання кому вигідне затягування часу.
   
 10. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Будемо слідкувати за вашою судовою справою. Якраз позов підготувати та подати не довго, довго назначається справа до розгляду, ну і потім весь процесс не швидкий.
   
 11. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  ви самі позов подаєте? Чи колективно?
   
 12. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Знаєте, присудять їм виплачувати по 1000 грн/міс, та й усе. Щодо будівництва, то навіть і надіятись нема на що. Ви ж чудово знаєте, як все це з легкістю можна вивернути у інший бік.
   
 13. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Та не смішіть, вже пів року всі збирають документи, всі подають. Ні, може вони і подали, але взагалі сенсу немає. Хоча, я залюбки, на цю клоунаду подивлюсь.
   
 14. Plastunka N

  Plastunka N Well-Known Member

  Доброго дня. Щось давно ніхто не пише в нашій темі...
  Невже всіх влаштовує і надалі затримка будинку і ми будемо всі дружно мочати? Чи може накінець-то почнемо писати всюди реальні відгуки про нашого забудовника? Про протермінування 1.5 роки! Щоб всі дізналися і можливо це змусить компанію пришвидшитись і не ігнорувати нас!!!
   
 15. lookup

  lookup Well-Known Member

  А хто буде писати про це? Те що тут 10 тем про шлакобуди рієлу, кожна по 20-80 сторінок ще не означає що на форумі зібрались реальні інвестори. Як можна помітити, інші ЖК практично не обговорюються (за виключенням декількох дописів). Цей форум - це площадка для девелоперів/забудовників по просуванню індексу цитування своїх сайтів. Тобто коли потенційний покупан буде гуглити про новобудови у Львові, йому видасть сайт того ж РІЕЛу (не факт що навіть цей форум)

  Псевдолод, Гретта, Зіночка - це все штучні інвестори, які, в силу своїх розумових здібностей, навряд чи мають якусь нерухомість, крім спадщини
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Лукап, чи ви це, розговорились? Не треба казати за мене, за себе краще кажіть! Розуму немає у вас, от і все. Я взагалі з 5-ї черги, і чекаю на свою квартиру! Все що зуміли - кинути кілька поверхневих фраз..
   
 17. lookup

  lookup Well-Known Member

  Зіночка, не нервуйся. Який ти інвестор - всі знають. Рієлосос
   
  • Тупо Тупо x 1
 18. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Придбайте собі словник, та поповніть словарний запас, для вас дуже корисно буде.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 19. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Який словник, ви що, він крихти зі столу сусідів доїдає, от і злий такий.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  фото зроблене в травні vb4-may-1.jpg vb4-may-3.jpg vb4-may-4.jpg vb4-may-7.jpg
   
а де твій аватар? :)