вегетаріанство: за і проти

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Гелена, 1 сер 2008.

?

чи хотіли б ви бути вегетаріанцем?

  1. так

    26,3%
  2. ні

    64,6%
  3. не знаю

    9,1%
  1. atma

    atma Active Member

    Бачу трохи нервуете, сердце незалізне, ненапрягайте його.

    Нема людей які булиби повністю згідні один з одним по всіх питаннях. Сперечатись пуста трата часу, я поважаю вашу думку бо раніше мала таку саму.
    Всі люди одинакові, зроблені з одного матеріалу та мають якості одинакові. Едине що нас з Вами відрізняе, те що міклофлора жолудка різна.
    Давайте закриемо цю тему. . Ця тема я бачу невикликае позитивних емоцій.

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    Непереїдати, їсти два рази на день, топлене масло, мед.
    Все нам нема що ділити. Якщо щось нетак неображайтесь.
     
  2. lajlubeclobo

    lajlubeclobo badatech.com.ua

    а ви не пробували поглянути на себе з боку? напевно ні!
    вам так комфортно жити. от і добре. продовжуйте.
     
  3. atma

    atma Active Member

    Стараюсь робити це як найчастіше, завжди е надчим працювати.
    Більше писати тут небуду. Шкодить духовному розвитку така дискусія.
     
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Здоров' я і наснаги!

    Ще зауважу, що всі релігії, секти, в т.ч. всілякі "гуру" пропагують пости, голодування, обмеження в їді.

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. V.P.

    V.P. vegan power

    веганы в украине редко когда входят в какие-то мрачные секты.
    тут все исходит изнутри.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    Вегетаріанство - це, насамперед, ідеологія. Пацифістська, що доходить до абсурду. Якщо людина просто не їсть м"яса, вона не є вегетаріанцем. Я не люблю їсти м"ясо, але спроба стати вегетаріанкою закінчилася тим, що моменти, які не влаштовували у вегетаріанській ідеології, переважили, і тому після 4-х років вегетаріанства й однієї спроби перейти до веганства, останні 1,5 року була м’ясоїдом. Щоправда, це мене теж не влаштовує, тому тепер просто не їм м’яса. Нема сенсу комусь ще це насаджувати, когось переконувати, що йому/їй буде так краще.
    Для мене головне, що МЕНІ так добре :cools:.
    На моєму здоров’ї що вегетаріанство, що м’ясоїдство, мало позначалося. Там хтось питав про вітаміни. М’ясоїди їх часто вживають, то чому вегетаріанцям ніззя? От мій організм змалечку не хоче засвоювати заліза, отриманого із продуктів харчування, а тіки у вигляді медикаментів, то вегетаріанство чи м’ясоїдство тут ні при чому.

    Один знайомий вегетаріанець розповідав, що "особливо важко було триматися перші 7 років"о_О. Цього разу я вже добре знаю всі аргументи оточуючих - щодня хтось намагався повернути "на шлях істинний", до м’ясоїдства. Абсолютно згодна, що
    Може, це тому, що я теж


    – це мені підходить.
    А я не чула їх крику, як свинки, яку кілька п’яних дядьків не змогли заколоти півгодини…:frown:

    Вегетаріанство поділяється на багато різних течій.:hang1: Це також проблема, бо на вегетаріанських форумах, куди йдуть за підтримкою більшість «мирних» вегетаріанців, постійно обсирають одне одного (вибачте за вираження, але жодне іше слово так гарно не підходить) етичні та естетичні вегетаріанці, лактоововегетаріанців – вегани, веганів – сироїди. Дуже негарно, і багато кого таке відлякало від вегетаріанства взагалі… Саме тому на опитування теми відповіла, що не хочу бути вегетаріанкою – просто не буду їсти м’яса .

    Деякі люди вважають, що як хтось не їсть м’яса – то це сектант. Коли жила в гуртожитку, то дві дівчини з мого ж району із якось забитого села говорили, шо всі вегетаріанці – суботники, причому з ТАКИМ переконанням у цьому, ніби на всіх, хто не їсть м’яса, є табличка – «вегетаріанець-сектант». А те, що я щонеділі ходжу до греко-католицької церкви і сповідаюся теж щотижня – для таких людей не аргумент. Їм же баба сказала, а вона ліпше знає… :nea:

    Погоджуюсь на всі 100%! І взагалі, схиляюсь перед тими, хто зміг стати веганом :good: (серед веганів є радикальна течія, яка мені імпонувала найбільше), мені це виявилось не під силу. Хоча у мен теж є список фірм, що тестують продукцію на тваринах, і намагаюсь не купувати їх товар.

    Чесно, ну терпіти його не можу! І вже чула, шо то дуууже підозріло. :crazy:

    Тут всьо залежить від того, скільки коньяку чи чогось іншого з градусом випити. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ех, а рибі то не повезло. Нє? Вміла би кричати, то вегани би в спокої залишили ;) А ще яйця не кричать. ))))))
    ))) То попитайте ще лікарів тотих про камені в нирках, жеби не стверджувати однобоко ;)
    паццталом :)))
    а) Тоді форуми перестануть існувати
    б) Добре було б, щоб такі повчання приміряв до своєї писанини і сам(а) вчитель(ка) о_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. oksumoron

    oksumoron Member

    також страшенно люблю м"ясо, і не можу бути впевненою, що могла б відмовитись від нього!
    з іншого боку після перегляду фільму OneDay, який створив Youtube з відео користувачів, і там гарно і зблизька показано як вбивають маленьке телятко :sad:о_О я перестала вживати телятину, їм лише куряче м"ясо, і багато багато риби!
    правда зовсім не оправдана моя дієта, і світ, а тим більше інших теляток вона не спасе, але так почуваюсь краще Я!
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О, то Вам ще треба показати фільм, як курчаткам відрубують без наркозу голови і так само розпорюють животи зовсім живим рибкам?!
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. oksumoron

    oksumoron Member

    :cry: я лише до того, що можу обійтись якийсь час без м"яса тварин, але ніякі фільми мені не поможуть встати зранку і вирішити, що я стала вегетаріанкою!
    страшні картини це звичайно дуже вражаючи, але відмовитись від м"ясного можу лише на короткий термін!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. V.P.

    V.P. vegan power

    ну а меня ничто не заставить поверить в вашего бога.
    тут тоже ссамое - пока внутренне не ощутишь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) включила вегетарианство и сыроедение в группу расстройства привычек и влечений F63.8 нового расширенного и дополненного списка психических заболеваний, которые подлежат лечению.
    Джерело
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kozhuk

    kozhuk New Member

    А я пам'ятаю, колись в "Що?Де?КОли?" було запитання до знавців. Їм винесли скількись-то м'яса, овочів-фруктів, круп і горіхів (у певних пропорціях одне відносно одного). І запитали, чому дієтологи вирішили, що має бути так. Відповідь була, що приблизно в такій пропорції ми маєм споживати ці продукти, бо в кожної людини є кутні (для розжовування м'яса і тв. рослинної), та передні зуби (для м'якої рослинної їжі).
     
  16. proton

    proton New Member

    Доброго вечора.

    Я не вживаю м’яса і взагалі веду здоровий спосіб життя.
    Я не повний вегетаріанець, або можливо правильніше казати, що я не вегетаріанець, а просто людина, яка не вживає м'ясо та рибу. Бо я вживаю яйця, сир та інші молочні продукти. Ідеологія вегетаріанців мені теж не дуже подобається. Я дивлюся на це все з точки зору здоров'я і моральності. М’ясо я не вживаю бо воно шкодить здоров’ю людини, а також не хочу щоб вбивали тварин. Дехто каже, що без м’яса харчування людини не може бути повноцінним, і тому потрібно обов’язково вживати м’ясо, але насправді це не так. Якщо порівняти хімічний склад м’яса і інших продуктів харчування, цікаву статтю про порівняння м'яса можна почитати ось на цій сторінці, то одразу стає зрозумілим, що м’ясо можна успішно заміняти іншими продуктами харчування.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2013
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...або не вживати м"яса,або вести здоровий спосіб життя...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. vins

    vins Well-Known Member

    У меня без мяса никак не выходит, просто без него не наедаюсь.
     
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Одне речення і зразу два протиріччя. Далі навіть не дочитував.

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    Взагалі тих Толстовців не розумію, як можна без м1яса жити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    Я теж без м'яса не наїдаюсь. На крайній випадок можуть бути яйця, але то час від часу. Інакше можу їсти відрами каші, салати, хліб, горіхи, насіння, гриби, овочі-фрукти, квасолю і т.д., живіт повний, але відчуття ситості немає. Таке було на початку дев'яностих, коли їла все, крім м'яса, бо його не було в магазинах, а ринкова ціна була не по кишені. То було постійне відчуття голоду, хоч і з повним шлунком.
     
а де твій аватар? :)