Вчимо німецьку з @Latana Royal ?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем medwedo berlogsoni, 31 жов 2017.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Сьогодні цілий день прокувиркався з Розеттою (зрозумійте вірно) і даремно.
    Спочатку, коли я тупо переніс один рівень зі старого на новий комп (без сд), програма на новому працювала, але коли я добавив рівні на старому і тупо переніс, на новому Розетта видала помилку про неактуальність баз даних і порадила звернутися в підтримку.
    Я повністю видалив Розетту на новому компі, з допомогою сина створив віртуальні компакт диски (образи тих п"яти дисків з даними), потім на новому компі встановили програму, яка читає образи, як компакт диски і створює віртуальний СД- дисковод (точніше, навпаки), а потім почав інсталювати Розетту заново, вона знайшла рівні і встановила, але далі діло не пішло. Не можна було навіть створити користувача, тільки добавляти та видаляти рівні.

    Більше я, мабуть, не буду пробувати встановити розетту на компі бе СД-дисковода, хіба що дуже вже захочеться.
    Але мені захочеться навряд чи.
    У мене поки що не з"явилося відчуття, що я швидко зможу вивчити італійську, користуючись Розеттою.
    За методом Зам"яткіна все йде значно динамічніше і еффективніше.
    бамбіно, бамбіна я і так знаю, знаю навіть донна, а проходячи уроки послідовно, товчуся на них півгодини. Причому лише над простими виразами бамбіно їсть, донна п"є, а уомо біжить.

    Для дітей молодших класів така цяцька - не заперечую.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не обов'язково проходити все підряд і з самого початку. Можна загальний урок в кожному блоці, до тих пір, коли стане більш менш цікаво за рівнем складності. Там при установці можна вибирати версію за рівнем складності.
    А ще я пропускала ті блоки, де треба писати, або ті, де на слоги розбиваютт окремі слова і більше приділяла тим, де слухати і вимовляти.
    А щодо установки - я теж переконалася, що Розета може бути комизлива. Я через неї якось тричі вінду переставляла, бо щось там не конектилося і розета видавала помилку при відкриванні. Бігала по району, щоб докупити RW болванок, аби ще й образи раз позраз не переписувати:crazy: :facepalm:
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Latana Royal, дякую за пораду. Я трохи подосліджую, що там і як там.
    А Вам, можливо знадобиться, даю посилання на сайт-перекладач.
    Там української, правда, немає, але є російська і польська. На кожне слово, яке запитується, дається багато перекладів наявними мовами і речень та їх перекладів.
    Таким чином можна більш точно уявити, що ж те слово означає на мові, що вивчається.
    frühen Morgenstunden - Перевод на польский - примеры немецкий | Reverso Context
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Художню літературу не завжди ретельно перекладають.
    Почнемо з того, що в Шаховій новелі одного з героїв - шотландця Мак Конора, гірничого інженера, турки перекваліфікували в дорожнього інженера. Цікаво, чому потім не звернули увагу на те, що далі мовилося, що він заробив великі статки на нафтових свердловинах?
    Але то таке...
    Пишу тут для любителів німецької от чому.
    В оригіналі німецькою сказано:
    »Ein Hinhaltezug! Gut gedacht! Aber nicht darauf eingehen! Abtausch
    forcieren, unbedingt Abtausch, dann kommen wir auf Remis, und kein Gott
    kann ihm helfen.«

    На російську переклали:
    -- Пат. Хорошо задумано. Но не идите на это. Форсируйте
    размен. Обязательно размен! После этого будет ничья, он
    ничего не сможет сделать.

    Але ж Hinhaltezug - це хід, яким затягують гру, хід, яким мають на меті затягнути(виграти) час - hinhalten

    А пат - це зовсім інше. Це - вже нічия. Це коли той, чия черга ходити, не має чим піти, але його король не знаходиться під шахом.
    Добитися пату з чемпіоном світу з шахів - це огого! Навіщо грати далі, робити розміни і т.п., щоб потім, можливо, добитися нічиєї.
    Інколи суперник має велику перевагу і прогавлює момент, коли той, хто йому програє, раптом залазить у пат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Latana Royal, можу порадити Вам (якщо бажання вивчити німецьку ще не розвіялося, как с бєлих яблонь дим) пошукати недорого, за 50 чи скільки там гривень (я вже й забув, чи то я віддав 60, чи 55) непоганий харківський розмовник.
    Серія називається УЧИСЬ ДАРОМ.
    Він цінний тим, що на сайті http://uchisdarom.com.ua/ua/deu є безкоштовні аудіофайли до того розмовника. Можна, звичайно, розмовник і не купувати, але за такі гроші краще мати під рукою також і текст.
    Я купив собі сьогодні такий італійський. І не жалкую. Аудіофайли завантажуються без проблем Download -ом.
    50 гривень у наші часи - це дійсно задарма.
    Що цікаво - іноземно-російські подібні розмовники коштують вдвічі дорожче. Добре знати українську. Можна, вивчаючи іноземні мови, купу грошей зекономити.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Щось давненько я не брав до рук німецької...
    Зустрів випадково ролик (ну, як випадково: подивився один-другий ролик цього москвича, а потім зайшов на його канал і побачив два ролики, викладені автором каналу дев"ять місяців тому).
    Даю посилання сюди, щоб не загубилося.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=LNBA9h62uic
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    @Мих, @Mykhaylo Khomchyn, @Lanktocha, @Gyppsy, @MARTINI.
    Я специально вас перечислил. Посмотрите на качество работы ФСБ.
    Кацалапый откапывает тему почти пятилетней давности. Якобы решил вспомнить немецкий. Пять лет язык был неинтересен, а тут на тебе. И язык вдруг интересный и тему свою вспомнил и нашёл её на форуме. Ага, верим. И под видом изучения языка выкладывается ролик про Путина. Все прекрасно знают, что Путин свободно владеет немецким. Значит в теме про немецкий язык он как выглядит? Конечно, отлично. А ещё ролик от москвича после 24.02.2022г. Москвичи известные критики Путина. Украинцы меркнут перед москвичами в этом отношении. Хочешь услышать критику Путина, набираешь "москвичи критикуют Путина". Сразу тысяча роликов на Ютубе. А после 24-го февраля их ещё больше, тысяч десять, не меньше.
    На данном примере наглядно видна работа ФСБ по мягкому и незаметному продвижению московских нарративов среди украинцев. Думайте.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Подивився учора ролик. Той диктор на німецькому телебаченні ще дев"ять місцяців розповів німцям, що Путін - хуйло, яке чомусь вирішило, що не існує такої держави, як Україна чи Білорусія, що Україну створив Лєнін, а взагалі Україна, на думку Хуйла, штучне (іскусствєнноє образованіє), яке виникло в 1991 році.
    Добре, що той учитель німецької перекладає кожне речення виступу німця.
    Тобто, німцям у Німеччині дали зрозуміти, що Путін прирівняв себе, падлу, до Петра Великого, і почав "збирати" ісконниє зємлі.
    Ролик починається із кадрів будинків, зруйнованих під Києвом.
    Я також рекомендую всім, перерахованим Гамнюком людям, і не тільки їм, передивитися ті ролики. Адже дається повний переклад аналізу поведінки божевільного Путіна.
    А зараз цікаво подивитися це уже в ретроспективі, як Хуйло обісралося.
    Ну, це так, між іншим.
    Німець називає дії Путіна-хуйла спробою створити руссішес рейх, по аналогії з рейхом, який колись хотіло створити таке ж гімно, як і Путін - Гітлер.

    ЗІ. Я, звичайно, помістив посилання про німецьку мову в тему про німецьку мову. Крім того, це ще й був своєрідний експеримент, чи не бігає кацап Гудман по всіх темах, де я щось напишу, щоб вчергове вигородити себе, гамнюка кацапського.
    Я дивуюся, чому Мартіні до цих пір не забанив Гудмана, який у кожній темі говорить не стільки по темі, скільки про інших форумчан.
    Причому тих, хто за нинішню владу, яка чинить спротив Росії, - обсирає, а тих, хто за політичний труп Порошенка, вигідний Росії і Хуйлу зокрема - вигороджує і підтримує.
    Чи воно - дитина нерозумна, чи, попри те, що Росія, очевидно, просрала авантюру, ще сподівається, що Україна піддасться агресії кацапських придурків.
     
    Останнє редагування: 11 січ 2023
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо подивитися ролик, то стане зрозуміло, що Путін починав війну не заради того, щоб звільнити Україну від наркоманів і нацистів, а щоб повернути Україну в сферу впливу Кремля.
    І саме про це було сказано німцям ще на початку вторгнення, жодного слова про "наркоманів" німецький диктор не згадує. Зате дає детальний аналіз виступу Путіна 21 лютого, за три дні до масового вторгнення.
    А всі ті балачки про "боротьбу з наркоманами" були лише засиранням мізків російському лохорату.
    Так що @Good man , ти погоджуєшся, що Путін - Хуйло, яке обісралося, коли вирішило, що воно - собіратєль зємєль рускіх?
    Чи й надалі будеш стверджувати, що Путін - сільний прєзідєнт?
    До речі, чому не згадав @Silver bullet , інших?
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Кацалапый, напоминаю, я у тебя в игноре, но ты в курсе всех моих сообщений.:))) Адресованных и тебе и не тебе. Так кто из нас бегает за другим?:))):))) Твоё поведение даже часть сторонников Зеленского называет клиникой.:facepalm:
     
а де твій аватар? :)