Ваші ставлення до психологічних тренінгів

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Приветливая, 31 сер 2009.

  1. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Опа...вражена цими словами о_О:
    п.с. а як на рахунок того, що у Вас пише в профілі (захоплення - психотерапія, тренінги)? :)
     
  2. Печериця

    Печериця Well-Known Member

    Ну, так і є.
     
  3. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    І про себе Ви теж таке можете сказати? :pardon:
     
  4. Приветливая

    Приветливая Well-Known Member

    Гм, смотря что Вы понимаете под благополучными людьми?.. Условно нормальных, когда жизненные устремления: дом "полная чаша", дети в хорошей школе и летом в Турцию? Или благополучные с точки зрения устойчивой психики, когда "в гробу я видал все ваши духовные метания" и "ну нифига себе ты загнула"?=)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Печериця

    Печериця Well-Known Member

    Можу. В психотерапію мене привели власні труднощі, які на той момент мною зовсім не усвідомлювались, а був присутній просто інтерес до психології, тренінгів і т.п..
    Але я впевнений, що іншим шляхом туди не приходять, лише за вдоволенням власних глибоко особистих потреб.
    Можете придивитись уважніше до "батьків" псих...ї (психології, психотерапії, психіатрії) - знайдете хоч одного благополучного, покажіть мені ))

    Інша річ, що признатися в цьому публічно для доктора означає підмочити свій авторитет. Ви ж не пішли би до Фройда, наприклад, якби знали, що він наркоман чи кладе Вас на кушетку, бо насправді боїться у Ваші ясні очі дивитися )

    В очах публіки доктор має бути стерильним.

    ..або, у випадку з Вашим "тренінгом", "тренер" має вдавати з себе Нагієва )))
     
    Останнє редагування: 16 вер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  6. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Є дослідження, які стверджують, що переважна більшість людей, які обирають собі пси-(психолог, психіатр) спеціальність керуються потребою зцілити себе.

    Згідно міжнародних стандартів - одина з ознак професіоналізма психотерапевта - пройдена особиста психотерапія, і постійна супервізія. Інакше він може складати небезпеку.
     
  7. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Печериця

    Печериця Well-Known Member

    власний досвід і супервізія є не достатньою, а необхідною умовою.

    Ще одна деталь: як правило поміж учасниками лохо-тренінгів є декілька своїх людей, які роблять хвилі коли треба - не обов"язково вони це роблять свідомо, частіше це активісти, що мають більший тренінговий досвід.
    Для прикладу візьміть бізнес-тренінги Роберта Флетчера, в нього була ціла мережа тренінг-центрів по всій Україні: GST (Global System Training). Думаю, вона й лишилася і далі займається окультурюванням.
    От Флетчер красавЄц! Удостоївся звання почесного доктора університету «Львівський Ставропігіон» (помилка для ректора виявилася фатальною).
    Дійсно "коллектив - великая сила".
    Поширити аналогію з університету до рівня держави, з ректора до членів уряду - аж моторошно робиться...
     
  9. Приветливая

    Приветливая Well-Known Member

    Часто встречается, но учиться на психолога морально очень тяжело. Я помню на курсах по детской, подростковой и общей психологии при чтении литературы я впадала в натуральную депрессию, было трудно переваривать все это и не проецировать на себя. Причем, такие же ощущения были у многих. Так что психолог должен обладать серьезным запасом прочности ко всему прочему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Після тренінгу людина відчуває ейфорію та колосальний прилив сил. Але поступово запал проходить, повсякденні справи накривають із головою. У звичайному житті яскравих, запальних подій не так багато. Підсвідомість вимагає емоцій і поступово людина підсідає на безрезультатні, але емоційні тренінги, і приваблює своє оточення туди.
    Вирішити свої проблеми за підсумками тренінгу вдається одиницям, для інших у кращому випадку нічого не зміниться. Але будуть і ті, чия психіка постраждає — внаслідок емоційного розгойдування та ендорфінових маніпуляцій корисні програми підсвідомості будуть скориговані у деструктивний бік, а шкідливі погіршуються: з'являються неврози, депресія, панічні розлади.
     
  12. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Більшість проблем, які виникають у нашому житті, мають свої корені у взаємодії з іншими людьми. Непорозуміння у особистих відносинах, навіть почуття самотності через страх, що нас не приймуть такими, які ми є - все це лише частина складнощів, з якими ми стикаємося. І, на жаль, ці проблеми часто стають невичерпним джерелом стресу і дискомфорту.
    Групова психотерапія https://www.newleaf.com.ua/services/grupova-psihoterapiya/ - один із способів працювати над цими аспектами нашого життя. Але треба вибирати найкращих.
    У групі докторки психологічних наук Ольгі Купрєєвої, де зазвичай буває від 10 до 12 учасників, маємо унікальну можливість досліджувати наші проблеми та емоції в атмосфері, що створена для цього. Через взаємодію з іншими учасниками ми відчуваємо можливість відкрито висловлювати свої переживання, спільно ділитися труднощами, а також отримувати підтримку, розуміння і відчуття приналежності до групи. Все, як на нашому форумі.
     
а де твій аватар? :)