Ваша думка про Львівську "Політехніку"

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем grifxxl, 18 лип 2011.

 1. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  А чому ж поверх і номер аудиторії не уточнюєте?
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. TesTanya

  TesTanya Well-Known Member

  Цікаво, чи автор теми вступив до "Львівської політехніки", бо ж там готуються завтра до урочистої "Посвяти в студенти"
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Rebbit

  Rebbit Well-Known Member

  Мій четвертий корпус :). Ностальжи.
   
 4. Honda

  Honda Well-Known Member

  Не мій...але згадати є що;)
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. TesTanya

  TesTanya Well-Known Member

  http://zik.ua/ua/photoreport/2011/09/01/306595
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 4
 6. CarinaStrega

  CarinaStrega New Member

  Усім доброго дня! Я б хотіла звернутися до студентів чи випускників інституту архітектури. наступного року планую туди вступати і хочу дізнатися, чи реально пройти за творчим конкурсом без художки за плечима. А також чи є якісь підготовчі курси для вступників?
   
 7. Seshat

  Seshat Member

  Маю дуже багато знайомих студентів та викладачів інституту архітектури і немаю ніякої втішної інформації. Останніх пару років поступити можна лише з художкою (при тому бажано, щоб це був їхній викладач), курси є, але такої ефективності, як групові заняття в їхнього викладача, вони не мають. Ба більше, творчий конкурс - чудове поле для корупції, тому, попри знання та талант, знадобляться гроші та знайомства. Моя Вам порада - порахуйте витрати і спрогнозуйте, чи буде у Вас одразу після закінчення навчання робота. Принаймі, щоб гроші повернути.
   
 8. GDB

  GDB Member

  Доброго дня. Від когось чув, що з Львівської політехніки можна перевестися на навчання у Польщі (маю карту поляка). Чи правда це?
  І ще, що можете сказати на рахунок напрямку радіотехніка? Чи варто іти на цю спеціальність? Просто туди проходжу без проблем, але хотів би щось по компютерах. Але на компютерні напрямки великий конкурс, а на радіотехніці щось дуже маленький, от і думаю чи нормальна це спеціальність?
   
 9. Little Miracle

  Little Miracle Well-Known Member

  5.5 років відівчилась, отримала червоний диплом (магістратура) і аж тепер дізналась, що там "важко вчитись". Не знаю, для мене студентські роки - це було суцільне свято. Як то кажуть "От сессии до сессии живут студенты весело...". А платити.... Якщо викладач Вас бачить на парах, то трійка на екзамені Вам гарантована (принаймі у більшості)
   
 10. Rebbit

  Rebbit Well-Known Member

  З кафедри САПР (Системи автоматизованого проектування) постійно хтось в Польщу попадав. Але за мене то було важко. Не то шоб попасти в Польщу важко. Вчитися було важко бо треба було вчитися і на САПРі і в Польщі. Але наші викладачі ставилися з розумінням і якшо там (в Польщі) вчився добре то вже на місці не так сильно нагружали.

  Теперішні САПРівці кажуть шо кафедра далі з Польщею дружить і навіть більше, ніж колись. Взагалі сильно раджу. Сам там вчився. Легко не буде, але якшо до 4-того курсу доживете то далі і на роботу можна в паралель.

  Про радіотехніку не в курсі взагалі.
   
  • Подобається Подобається x 2
 11. kur

  kur Member

  Якщо ви обираєте між комп`ютерами і радіотехнікою то я вам можу порадити Прикладну Фізику.

  ---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

  На рахунок навчання в Польщі то це загальноуніверситетська програма, виїхати тяжко, але можливо, особливо з технічних напрямків.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. GDB

  GDB Member

  На прикладну фізику не можу піти, тому що є обмеження в 3 факультети і я вже використав його.
  А от за програму навчання в Польщі спасибі! Чи можете розказати про неї детальніше?
   
 13. SPB

  SPB Well-Known Member

  Минулого року можна було прийти в приймальну комімсію з розпискою і попросити змінити напрям на інший. Єдине що потрібно то це написати заяву на бланку, а то 5 хвилин. Можливо це тане в нагоді.
   
 14. morze

  morze Well-Known Member

  Самий радянський втуз! Як-би запалити всі дипломи політехніки .........?
   
 15. Zeze

  Zeze Well-Known Member

  В цивілізованих країнах відвідування абсолютно не обов’язкове. Це ще поки живуть ці старі пережитки совка зі своїм унікальним баченням світу, доти політех буде марною тратою свого життя.
   
 16. DinDin

  DinDin New Member

  Що Політех "марна трата свого життя" це вже вибачайте перебільшення, в мене це були найкращі роки молодого життя хоча було нелегко, викладачі вікриті, завжди раді допомогти, навіть літературу яку купили за власний кошт і вона коштує не мало готові студентам дати, є такі які без жартів ніколи пар не проводили, були такі що без взятки заліка не поставили, по-різному було, але хотілось вчитись. Коли бува проходжу повз свого колишнього навчального корпусу то приходить ностальгія і гордість, що я там вчилась :)
   
  • Подобається Подобається x 2
 17. SPB

  SPB Well-Known Member

  Обов'язкове відвідування дійсно є, але частка таких викладачів не велика, інша справа, що ставлення до людини яка не знає відповідь на конкретне запитання викладача але була на всх парах і до того, хто не був на жодній - відрізняється ;)

  Ну і обов'язкове відвідування є не тільки в совку:)
   
 18. Rebbit

  Rebbit Well-Known Member

  Про екстернат чули?
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. DinDin

  DinDin New Member

  Що то тепер за студенти такі і на пари не хочуть ходити і потім дипломи з файними оцінками мати, та ще й роботу високооплачувану і перспективну. Який сенс тоді взагалі у якийсь вуз поступати, можна просто диплом у переході купити (швидко і дешево). Але от халепа бо не завжди на дипломи дивляться, а "наповнення мозгів" провіряють.
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. Little Miracle

  Little Miracle Well-Known Member

  В цивілізованих країнах і ставлення студентів до навчання інше. Мені здається, простіше протягом семестра вивчати матеріал по краплі, за допомогою викладача (ну або хоча би прослухати його), аніж в останню ніч перед екзаменом перечитати самотужки талмуд сторінок на 900, з якого 70% слів - це китайська грамота
   
  • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)