Ваша думка про Львівську "Політехніку"

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем grifxxl, 18 лип 2011.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    "пАлІтЄх - страна чудЄс"

    вчитися не важко (хоча і є деякі важкі - КН, КІ...)

    про гроші - то я от за три роки заплатив тільки один раз і то 20грн за залік - бо весь потік мусив заплатити :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. SPB

    SPB Well-Known Member

    Згоден, досі пам'ятаю як свій перший курсак здавав...

    Нескажіть, по роботі збирав інформацію про випкскників попередніх років то половина по спеціальності точно працює

    Теж різне буває, в мене в групі декого тупо батьки на навчання запхали, звичайно що бажання вчитися на ту спеціальність ніякого...

    А нематеріальні то які? повага оточуючих, сім'я, повага роботодавця...
    Що з цього суперечить не-офісній роботі?
    Можливо, не всі заради бюджетного авта і костюма згодні займатися нелюбимою роботою ціле життя?

    Якраз в тому і проблема що буле нація не сантехніків а юристів, і кран у ванні замінити нікому буде:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну якщо якась суперечка йде - то у обох сторін так. А істина одна, просто її треба виявити дослідним шляхом.

    Шо-шо, а кран поміняти-плитку покласти-мотор розібрати у нас кожен "юрист" вміє.
     
  4. SPB

    SPB Well-Known Member

    Нескажіть, покищо, звичайно таких багато, але це не завдяки а в супереч і якість тієї роботи теж сильно відрізнятиметься від нормальної:sad:
    Ні, звичайно є й такі хто однаково знається і на кодексах і на карбюраторах, але то винятки, більше все-ж таких хто і в тому і в тому однаково НЕрозуміється: фізична праця то не для такої Іліти, а напружувати мозок теж не круто, бо є тато-мама-брати-сестри, які оможуть і запхають на "непильну" офісну роботу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member



    ---------- Додано в 01:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:54 ----------

    Ви молодець. Але на жаль, заочні без хабарів - це рідкість, хіба що з викладачами пощастить.

    Пам"ятаю, коли я вчилася, у заочників на моїй кафедрі був дуже цікавий староста - такий собі поважний дядько, постійно носився з дипломатом. Ми завжди думали, що мабуть, дуже вчений. Але вже як були курсі на 4-му, одного разу той дядічка попросив у наших дівчат, щоб допомогли з розрахунковою. Написали йому ту писульку, вручили - відкриває він дипломат, щоб її заховати - а там ціла батарея горілки! :)
    А ще був смішний випадок з військовою кафедрою: щось там хлопці не могли здати, вирішили скинутися викладачеві, а декілька принципових заявили, що не будуть. Довго вони думали, як би цю справу оформити, знайшли якусь доісторичну листівку "с дньом армії", написали викладачу, що його вітають і до привітань приєднуються... (далі йшов список). :)
    Найсмішніше, що до того дня армії чи то місяць ще було чекати, чи то вже був місяць, як він минув.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    В мене також був свого часу смішний випадок на військовій кафедрі. Ніяк не міг здати одну розрахункову роботу, а на носі був допуск до екзамену. Я взяв пляшку коньяку і пішов до підполковника. Він мені роботу звичайно прийняв, та коли я вже виходив з аудиторії, то почув шарудіння кулька де була розміщена пляшка і вдогонку репліку в свою адресу:
    - Ну ти і дурак!
    - Чому ви так кажете, товаришу підполковник?
    - Та ж за ті гроші можна було купити мінімум дві пляшки горілки!!!
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну тоді логічно все, не дарма.
     
  8. Максим

    Максим Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я б політех не проміняла ні на що! Хочеш вчитися, вчися і не треба платити, хто байдикує і думає, шо краще щось купити, заплатити, то й так і робить, просто цікаво, які потім з них будуть спеціалісти... Ще залежно від викладача, теж було, коли весь потік платив, бо нікуди було дітись... Я ніколи не купляла розрахункові, креслення, курсові і.т.д..
    А іще важливо, до автора теми: в який саме інститут Ви хочете поступати?
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

     
    • Подобається Подобається x 5
  11. SPB

    SPB Well-Known Member

    Ще ЛНУ був присутній:)
     
  12. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

     
  13. SPB

    SPB Well-Known Member

    а, зрозумів:)
     
  14. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..



    ---------- Додано в 00:35 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

    Повністю згідна:good:
    Це зрештую,у кожному вузі так;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    +100, я б теж не проміняла, може хіба шо на якусь іншу спеціальність в тому ж вузі)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Поки хтось вагається, чи варто вибирати НУ "Львівську політехніку" для отримання вищої освіти, більш рішучі вже зробили свій вибір:
    http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/26_07/1/
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Виявилась інша сторона такої популярності "Львівської політехніки": деякі вступники вже переживають за свої шанси на вступ і тепер панічно шукають, де будуть вищі шанси вступити на бюджетне місце. Та в цій ситуації є плюс - політехніка має шанс зібрати здібніших абітурієнтів .
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я вам ось шо скажу (поки пянющий). Безпрєдєл в нашій країні є був і ше дуже довго буде.
    Політех, Уніваер, КПІ, шо будь інше - = то все сказка. Куди б ви не поступили - головна ваша задача - вчитися і не прогинатися під безпрєдієл, який зустрічається всюди. Десь більше, десь менше. Якшо ви розумна і розторопна людина - то дипломом можна і знехтувати. В вас полюбому буде і робота і гроші. Якшо ви не в тємі і на тормозі - вам і Медінститут не поможе.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. grifxxl

    grifxxl Member

    А що ви скажете про факультет машинобудування (цікавить усе)???????? Я подивився на фото корпусів, не сильно вразили, що правда фото були малі, погано видно. Може хтось має хороші фотографії, скиньте будь ласка.
     
  20. grifxxl

    grifxxl Member

    Львівська політехніка, факультет машинобудування. Ваша думка

    Що ви скажете про факультет машинобудування (цікавить усе)???????? Я подивився на фото корпусів, не сильно вразили, що правда фото були малі, погано видно. Може хтось має хороші фотографії, скиньте будь ласка. І як там в загальному вчитись, тяжко ??????
     
а де твій аватар? :)