Вангуємо майбутнє України і Росії

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MARTINI, 15 сер 2014.

 1. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Давайте побавимося в прогнози, ясновидіння, чи логічні передбачення, це вже хто як вміє.

  Давайте спробуємо собі уявити, що сьогодні 15 серпня 2015 року.

  Про що повідомляють в теленовинах і пишуть газети? Війна уже завершилася? Люстрація відбулася? Реформи почалися? Рашка розвалилася? Пуйло здох? Чи може окупанти вже у Львові?

  Через рік почитаємо і визначимо, хто у нас на ЛФ буде штатним оракулом

  Поїхали! :preved:
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. thinkers

  thinkers Well-Known Member

  Пиво в москві по 6 грн.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Путіна ми переможемо значно швидше ніж буде зроблено ремонт на дорозі Сокаль-Львів...
   
 4. Forpost

  Forpost Стоїк

  Ві Львові на Сихові бігають маленькі москалята та й гукають по рузькє "Слава Украине"
   
 5. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Ми, українці, маємо безвізовий режим, величезні черги в паспортних столах за біометричними паспортами, на Донбасі народ призвичаюється до життя в Європі, та відповідно віддаляється від імперського шовінізму Ерефії. Крим все йще досі під контролем Ерефії. В Західних областях України економічний бум, через близькість до ЄС та безмитної торгівлі.
  В Росії незначне падіння народжуваності, через незначне погіршення економічної ситуації. Виходять прогнози Міжнародної Енергетичної Агенції на 2016 рік по виробництву нафти в Росії, в якому вже видно що в Росії починається спад виробництва нафти, й спад буде за 2016 рік на рівні 1%. В
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Отже, ранок 15 серпня 2015 року. Звичне горня чаю і відкрита ФБ-стрічка новин. А там...
  УП: У Гаазі продовжується процес "Народ України проти Януковича, Азарова та так званої "Сім"ї". На лавці підсудних опинилися всі ті, кого обвинувачують в побитті студентів та смерті Небесної сотні. Саме сьогодні увага України та всього світу прикована до цього міста, адже з хвилини на хвилину судді мають винести остаточний вердикт.
  Comments.ua: Остаточно заборонено діяльність КПУ та ПР, всім колишнім членах цих парторганізацій пожиттєво заборонено займатися політичною діяльністю та обіймати будь-які посади в державних органах влади. Чимало з них (Царьов, Чечетов, Єфремов, Левченко, Шуфрич та інші) змінили місце проживання на Лук"янівське СІЗО та славнозвісну Качанівську колонію.
  Корреспондент: Сьогодні на рахунки НБУ почався переказ коштів із заморожених в 2013-2014 роках рахунків одіозних українських політиків. Ці мільярдні надходження будуть спрямовані на розвиток української армії.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Це шо за мазохістське вангування? Я думаю зроблять "єдине вікно" і швидко все видадуть.
   
  • Подобається Подобається x 5
 8. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Ага, Джекі, брате - повангуй. До твого безвізового режиму ще 4 місяці.))
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Hailie

  Hailie Втілювачка мрій

  Най краще в себе на Красній площі ті москалята бігають :) ефектніше виглядатиме )) А в Україну їм - зась! Отака я зла цьоця :yes:
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 10. pipie

  pipie Well-Known Member

  За долар дають 26,45 гривень, безробіття 25%, на Сихові в дявятіетажках з вікон стирчать труби від буржуйок, Тимошенко президент, Тігіпко прем'єр міністр, Яценюк в Штатах викладає в універсітете.У ВР кожен день пенсіонери з вимогою підвищити пенсії.
  Пиво ... пиво "Львівське 1715" по 13 грн за скляну пляшку 0,5 літра.

  ---------- Додано в 12:49 ---------- Попередній допис був написаний в 12:46 ----------

  Забув додати, Турчинов працює сторожем на дачі у Тимошенко.
  Порошенко пише книгу "Як важко бути президентом".
   
  • Подобається Подобається x 4
 11. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  но и что?
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Hailie

  Hailie Втілювачка мрій

  і.... так, я наступниця Ванги, все правильно зрозуміли :mocking:

  p.s. на брудершафт ми з Вами ще не пили
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  і не будете..
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Lutra

  Lutra Well-Known Member

  15 серпня 2015 року.

  Про що повідомляють в теленовинах і пишуть газети? Війна уже завершилася? Люстрація відбулася? Реформи почалися? Рашка розвалилася? Пуйло здох? Чи може окупанти вже у Львові?

  Пуйло буде живе здорове, в Росію будем їздити за закордонними паспортами, але візового режиму не буде. Зате буде безвізовий з ЄС. Війна триватиме, можливо прийме іншу форму. Люстрації не буде, пройдуть вибори до ВР. Навіть незважаючи на кризу, підніметься дух народу як патріотів. Так, реформи будуть, але повільно, потроху, всерівно буде інфляція, рівень життя населення не покращиться. Весною пройдуть "Гурби-Антонівці" 2015 і я там 100% буду:)
   
 15. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Санкції таки діють, через рік спад виробництва нафти буде значним, набагато більшим аніж був би без санкцій.

  [​IMG]
   
 16. Blaberus

  Blaberus Неполіткоректний інсектоід

  Вовки Сколь та його брат Гаті після пожиттєвого переслідування нарешті зжеруть Соль та її брата Мані. Зірки зникнуть із неба, залишивши землю вкритою темрявою.

  Стануться жахливі землетруси, такі, що дерева будуть вирвані із корінням, гори впадуть на землю, всі пути будуть скинуті, внаслідок чого буде звільнено Локі та його сина, вовка Фенріра. Цей жахливий вовк роззявить свою пащу від землі до неба, вогонь буятиме у його очах, а з його ніздрів валуватиме полум'я.

  Червоний півень Ф'ялар своїм криком підніме гігантів, золотий півень Ґуллінкамбі підніме богів, третій, червоний півень, підніме мертвих в Гельґарді.

  Йормунґанд, Змій Мідґарду, інша дитина Локі, здійме страшні хвилі, котрі затоплять землю. З кожним своїм подихом змій випльовуватиме отруту на небо та землю.

  Зі сходу на жахливому кораблі Наґльфар, звільненому цунамі та потопами, припливе армія Йотунів на чолі із Гиміром, що полишать свою домівку в Йотунгеймі, та рушать на місце битви Віґрід.

  З півночі до Віґріду припливе Локі зі своєю армією мертвих, щоб стати на чолі армії зла.

  З півдня до Віґріду прибуде армія вогняних гігантів, на чолі із Суртром. Вони роздеруть небо, Біфрьост буде кришитись та руйнуватись відразу по їх проході, за ними не залишиться нічого живого, тільки випалена земля. Ґарм, пекельний гінчак, прив'язаний перед воротами пекла, буде також звільнений та приєднається до армії вогняних гігантів.

  Армія зла буде така величезна, що вона заповнить поле шириною та довжиною 120 ліг.

  Геймдалль буде першим, хто побачить прихід ворожої армії, та затрубить в свій ріг Ґ'ялларгорн, його звук буде чути у дев'яти світах. Боги зберуться на раду, після чого Одін осідлає Сліпніра та помчить до джерела Міміра, щоб порадитись щодо подальших дій богів та людей.

  Іґґдрасиль, світовий ясен, струснеться від кореня до вершини. Все на землі, на небі та в пеклі тремтітиме. Всі боги та герої одягнуть свої бойові обладунки та рушать із Одіном на чолі, озброєним Ґунґніром, до Віґрід.
  Одін рушить відразу на Фенріра, Тор, що буде в битві поруч з Одіном, не зможе йому допомогти, бо того атакуватиме Йормунґанд, син Локі. Фрейр битиметься із Суртом, та буде першим із богів хто загине, оскільки він віддав свій меч своєму вассалові Скірніру. Тир вб'є Ґарма, але сам буде смертельно поранений. Геймдалль зіткнеться із Локі, та обидва загинуть. Тор вб'є Змія своїм молотом Мйольнір, але сам загине від його отрути. Одін сміливо битиметься із Фенріром, але Фенрір після довгого бою пожере його за пророцтвом. Щоб помститися за смерть свого батька, Відар безстрашно нападе на огидного Фенріра, та притисне його нижню щелепу до землі, кров хлине із Вовка. На його нозі буде чобіт, котрий він робив із початку часу, який був зроблений зі шкіри, що її чоловіки зрізають із задників та підошви свого взуття. Однією рукою він схопить верхню щелепу Вовка та роздере того надвоє. Одін загине, але його героїзм і оспівана мудрість прославить весь його рід, а сини головного бога успадкують трон на новій землі. Локі помре, як і його нащадки. Врятується тільки одна донька, лишень завдяки союзу з королем.

  :suicide::crazy::cools:
   
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Нафта по рубль двайці....
   
  • Смішно Смішно x 1
 18. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

  Коли закінчиться війна на Україні: передбачення Ванги на 2015 рік

  http://frankivchany.if.ua/zhittya/1...a-na-ukraini-peredbachennia-vanhy-na-2015-rik
   
 19. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Про черги за паспортами правильно навангували.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

а де твій аватар? :)